اسپری آبپاش

اسپری آبپاش

اسپری های آبپاش از جمله ابزارهای کاربردی و مهمی می باشند که در هر مکانی استفاده از آنها لازم است ، استفاده از اسپری آبپاش در منازل دارای کارایی خاص خود می باشد به گونه ای که در نگهداری از گل و گیاهان خانگی استفاده کاربردی از آنها صورت می گیرد به گونه ای که آبیاری گل و گیاهان با استفاده از اینگونه اسپری ها به سادگی انجام می شود ، همانطور که مطرح شد از اسپری های آبپاش نه تنها در منازل بلکه در برخی صنوف کاری مانند آرایشگاه ها و در ادارات نیز می توان اینگونه آبپاش ها استفاده نمود و در حالت کلی در هر مکانی که نیازمند افشانه آب و یا مایعات وجود داشته باشد می توان از اسپری آبپاش استفاده نمود ،اسپری های ابپاش اصولا از جنس پلاستیک می باشند با این حال اسپری هایی وجود دارند که جهت کارایی در زمینه های گوناگون دارای جنس های فلزی و یا استیل نیز می باشند.
اسپری های با کیفیت همگی از سه قسمت اصلی تشکیل شده اند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود :
۱) اهرم که این اهرم ها در اسپری آبپاش مسئول پمپاژ نمودن آب می باشد ، اینگونه اهرم ها می بایست بسیار نرم و روان باشند تا از خستگی دست جلوگیری نمایند و همچنین مایع درون آن به صورت کاملا یکنواخت و یکدست به بیرون رانده شود.
۲) مجرای انتقال مایع از مخزن به سر افشانه ، این مجرا می بایست به هیچ وجه دارای شکستگی و یا هیچ گونه قوسی بر روی مجرا نباشد و جنس ان نیز می بایست دارای مقاومت مطلوبی باشد .
۳) جنس بدنه ، جنس بدنه می بایست دارای مقاومت مطلوبی باشد تا در زمان فشار و یا ضربه دچار شکستگی نگردد بنابراین جنس بدنه می بایست ضخامت کافی را داشته باشد و همچنین به راحتی دچار سوراخ شدگی نگردد .
و می توان بیان نمود که در صورتی که اسپری ابپاش دارای این موارد باشد بنابراین از جمله اسپری های می باشد که دارای مقاومت مطلوب و همچنین استفاده از آن نیز به راحتی و سادگی صورت می پذیرد .
لازم به ذکر است که اینگونه اسپری ها قابلیت شستشو را دارا می باشند و همچنین می توتن لیان نمود که اینگونه اسپری ها از جمله اسپری های کاربردی و پرمصرف می باشند که در صنایع گوناگون از جمله صنایع بهداشتی از آنها بسیار استفاده می شود ، از این وسیله می توان بر روی انواع بطری های شوینده همچون شیشه پاک کن و … استفاده می شود و سبب می گردد تا مایع شوینده بر روی سطح قرار گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *