بطری ادویه

بطری ادویه

بطری ادویه : در این قسمت از مقالات به بررسی اجمالی و کامل در مورد بطری ادویه پرداخته می شود و اینکه بطری چیست و از چه موادی تشکیل شده؟
بطری از جمله بطری هایی است که بسیار پر مصرف می باشد و در میان مصرف کنندگان بسیار کاربرد دارد و این بطری ها از جنس پت می باشند که در میان این محصولات دارای کیفیت بسیار بسیار مطلوبی می باشد .

بطری ادویه

امروزه نیز استفاده از بطری ادویه بسیار مورد استفاده قرار گرفته و از این ظروف علاوه بر مصارف مسکونی در مصارف صنعتی و رستوران ها نیز بسیار کاربرد دارد ، دهانه های متفاوتی در بطری  کاربرد دارد از جمله این دهانه ها می توان به دهانه ۲۸،۳۰،۴۰ و … اشاره نمود که شما مشتریان محترم بسته به کاربرد محصولات خود می توانید از هر کدام از دهانه های بطری که مد نظر داشته باشید سفارشات خود را ثبت نمایید .
بطری های با بهترین کیفیت ماشین آلات تولید می گردد و این اطمینان به شما داده می شود که بطری های با بهترین کیفیت مواد اولیه و جدیدترین طرح ها و مدل ها توسط اروند پلاست تولید می گردد .
بطری های شامل نمک پاش، فلفل،کاری،انواع گیاهان معطر مثل زنجبیل،آویشن و … .
بطری که توسط اروند پلاست تولید میگردد بسیار بهداشتی می باشد و از جمله علت های آن تولید اینگونه بطری ها با دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد تولید این بطری ها بدون هیچ گونه دخالتی از انسان تولید می گردد به همین جهت تمام مشتریان محترم از روند تولید اینگونه بطری ها رضایت بسیار زیادی را دارند .

تماس با ما

از جمله معیارهای انتخاب دهانه درشت بودن یا ریز بودن می باشد به گونه ای که در صورتیکه از سایز درشت استفاده می نمایید می بایست از بطری ادویه با دهانه بزرگتر و در صورتیکه از ریزتر استفاده می نمایید می بایست از بطری با دهانه کوچک تر استفاده نمایید .
درب بطری انواع مختلف و متفاوتی دارد که تمام آنها دارای منافذ بزرگ و کوچک می باشند بسته به انتخاب دهانه می توانید یک نمونه از درب بطری ها انتخاب نمایید .
نکنه دیگری که وجود دارد حجم بطری می باشد که مشتریان محترم با توجه به حجمی که مد نظر دارند می توانند یک نمونه از حجم مد نظر خود را انتخاب نمایند.
قیمت بطری نیز بسته به حجم مورد سفارش و نیز نوع دهانه انتخابی و همچنین قیمت مواد اولیه می تواند تغییر نماید .
در صورت هرگونه مشاوره در مورد بطری ادویه می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.