بطری پت

بطری ادویه

بطری ادویه : در این قسمت از مقالات به بررسی اجمالی و کامل در مورد بطری ادویه پرداخته می شود و اینکه بطری چیست و از چه موادی تشکیل شده؟
بطری از جمله بطری هایی است که بسیار پر مصرف می باشد و در میان مصرف کنندگان بسیار کاربرد دارد و این بطری ها از جنس پت می باشند که در میان این محصولات دارای کیفیت بسیار بسیار مطلوبی می باشد .

بطری ادویه

امروزه نیز استفاده از بطری بسیار مورد استفاده قرار گرفته و از این ظروف علاوه بر مصارف مسکونی در مصارف صنعتی و رستوران ها نیز بسیار کاربرد دارد ، دهانه های متفاوتی در بطری  کاربرد دارد از جمله این دهانه ها می توان به دهانه ۲۸،۳۰،۴۰ و … اشاره نمود که شما مشتریان محترم بسته به کاربرد محصولات خود می توانید از هر کدام از دهانه های که مد نظر داشته باشید سفارشات خود را ثبت نمایید .
بطری های با بهترین کیفیت ماشین آلات تولید می گردد و این اطمینان به شما داده می شود که بطری های با بهترین کیفیت مواد اولیه و جدیدترین طرح ها و مدل ها توسط اروند پلاست تولید می گردد .
بطری های شامل نمک پاش، فلفل،کاری،انواع گیاهان معطر مثل زنجبیل،آویشن و … .
بطری که توسط اروند پلاست تولید میگردد بسیار بهداشتی می باشد و از جمله علت های آن تولید اینگونه بطری ها با دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد تولید این بطری ها بدون هیچ گونه دخالتی از انسان تولید می گردد به همین جهت تمام مشتریان محترم از روند تولید اینگونه بطری ها رضایت بسیار زیادی را دارند .

از جمله معیارهای انتخاب دهانه درشت بودن یا ریز بودن می باشد به گونه ای که در صورتیکه از سایز درشت استفاده می نمایید می بایست از ادویه با دهانه بزرگتر و در صورتیکه از ریزتر استفاده می نمایید می بایست از بطری با دهانه کوچک تر استفاده نمایید .
درب انواع مختلف و متفاوتی دارد که تمام آنها دارای منافذ بزرگ و کوچک می باشند بسته به انتخاب دهانه می توانید یک نمونه از درب ها انتخاب نمایید .
نکنه دیگری که وجود دارد حجم بطری می باشد که مشتریان محترم با توجه به حجمی که مد نظر دارند می توانند یک نمونه از حجم مد نظر خود را انتخاب نمایند.
قیمت نیز بسته به حجم مورد سفارش و نیز نوع دهانه انتخابی و همچنین قیمت مواد اولیه می تواند تغییر نماید .

ادویه از جمله پر فروش ترین و پر مصرف ترین محصولات در زمینه پت محسوب می گردد که آنها در دهانه های مختلف می توانند تولید شوند که دهانه های انها می تواند به اندازه های ۲۸ ،۳۰،۴۰ و … باشند ، مواد اولیه در ساخت آنها از بهترین مواد و با استفاده از جدیدترین دستگاه ها ساخته شده است ، از  در مواردی همچون نمک پاش،فلفل،ادویه کاری،زنجبیل،آویشن و … می توان استفاده نمود .تمام محصولاتی که توسط اروند پلاست تولید می شود با دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد و در تولید آنها دخالت انسان وجود ندارد و تمام مراحل تولید به صورت کاملا اتوماتیک می باشد بنابراین تمام بطری ها به صورت کاملا بهداشتی وارد بازار می شود بنابراین اروند پلاست توانسته با تولید محصولات خود با دستگاه های تمام اتوماتیک بیشترین میزان رضایت مشتریان را جلب نماید .
نکات خرید ادویه :
۱) اندازه دهانه :
اندازه دهانه در انتخاب  نقش بسیار مهمی دارد به گونه ای که در صورت انتخاب ادویه ای درشت می بایست بطری با دهانه بزرگتر و در صورت انتخاب ادویه ی ریزتر می توان با دهانه کوچکتر نیز انتخاب نمود ، دهانه هایی که در بازار وجود دارد عبارتند از دهانه های ۳۰،۳۸،۵۰،۶۰ و ۷۰ .
۲) درب :
درب  انواع مختلفی دارد که متناسب با نیاز و کاربرد آن می تواند تغییر نماید و همگی آنها دارای منافذ و سوراخ هایی می باشد که بسته به انکه چه محتوی درون آن قرار داشته می توان از درب با منافذ کوچک و یا درب با منافذ بزرگ استفاده نمود و شما مشتری محترم بسته به انتخاب درب با منافذ کوچک و یا بزرگ می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید .
۳) حجم  :
بطری های ادویه همگی دارای حجم های متفاوتی هستند که بسته به اینکه چه حجمی از ادویه را می بایست درون هر ظرف نگهداری نمایید می توانید یک نمونه از بطری های ادویه را انتخاب نمایید .
۴) نوسانات قیمت :
بسته به اینکه قیمت مواد اولیه چه مقدار باشد قیمت ادویه نیز می تواند تغییر نماید بنابراین قیمت مواد اولیه در قیمت تمام شده و نهایی ادویه می تواند تاثیر گذار باشد .
بنابراین با توجه به نکاتی که در زمان خرید  لحاظ نمایید می توانید یک  متناسب با نوع کاربرد آن تهیه نمایید .

اروند پلاست ارائه دهنده انواع بطری و در هر سایز می باشد و مشتریان محترم می توانند بسته به نیاز خود و متناسب با کاربردی که بطری دارد نسبت به انتخاب هر کدام از آن ها اقدام نمایند ، بطری از جمله مواد هایی می باشد که کاربرد بسیاری در نگهداری از انواع ادویه ها دارد و این ها همگی از جنس پلی اتیلن می باشند که دارای کیفیت بسیار مطلوب و ایده آلی می باشد همچنین این ها دارای درب با انواع سایزهای متفاوت می باشد که بسته به نگهداری از کدام نوع ادویه می توان از دهانه های متفاوت استفاده نمود و آنها را سفارش داد ، دهانه های متفاوتی که در درب ها وجود دارد عبارتند از ۲۸،۳۰،۴۰ و … .
بطری های ادویه تولید شده توسط اروند پلاست با بهترین مواد اولیه و همراه با دستگاه های نوین و مطلوبی ساخته شده اند که می توان هر مواد غذایی را درون ان نگهداری نمود و همچنین با آرامش نسبت به نگهداری مواد غذایی اقدام نمود بدون آنکه ماده غذایی درون آن دچار آسیب و یا آلودگی و … گردد .
ادویه هایی که درون اینگونه بطری ها می توان نگهداری نمود می توان به نمک ،فلفل،زنجبیل،ادویه کاری، آویشن و … اشاره نمود و مشتریان محترم می توانند جهت نگهداری هر کدام از ادویه ها بطری متناسب با ادویه مورد نظر را انتخاب نمایند .

در این قسمت به بررسی تعدادی از مدل های بطری پرداخته می شود که هر شخصی متناسب با نیازمندی خود می تواند یکی از مدل های بطری را انتخاب نماید :
۱) بطری ادویه ۸۰ گرمی استوانه طرح برفود :
در این مدل هیچ گ‌نه محدودیتی در تعداد سفارش وجود ندارد و مشتری محترم هر تعدادی که مد نظر داشته باشد می تواند از این بطری سفارش دهد ، از جمله کاربردهایی که در این مدل بطری وجود دارد می توان به بسته بندی ادویه زردچوبه، بسته بندی ادویه کاری، بسته بندی پودر سیر و بسته بندی سایر ادویه ها اشاره نمود که تمام آنها دارای یک اندازه و یک ساختاری در ظاهر می باشند .
درب هایی که در این مدل از بطری  وجود دارد دارای سه حالت می باشد که به صورت چرخشی قرار دارد و هر شخصی متناسب با استفاده از ادویه می تواند یکی از حالت ها را در درب بطری انتخاب نماید و انتخاب هر کدام از حالت ها بسته به انتخاب مصرف کننده دارد ، این بطری دارای سطح گرد می باشد که جهت بسته بندی انواع ادویه می توان از آنها استفاده نمود .
۲) بطری ۱۰۰ گرمی طرح کامل :
همانطور که از نام آن نیز پیداست دارای حجم ۱۰۰ گرم می باشد و این ادویه دارای درب فشاری و به صورت سه حالته می باشد .
۳) ادویه ۱۰۰ گرمی با دهانه ۳۸ طرح همیشک :
این ادویه نیز دارای حجم۸۰ تا ۱۰۰ گرم و دارای دهانه ۳۸ می باشد و همچنین این ادویه دارای درب قرمز در سه حالت می باشد ، این بطری از جمله بطری های پر مصرف در زمینه بطری می باشد ،  همچنین برای بسته بندی تمام ادویه جاتی که در منزل تولید می گردد مورد استفاده قرار می گیرد و هر شخص و شرکتی که در زمینه تولید ادویه فعالیت می نماید می تواند از این مدل ادویه ستفاده نماید و درب ها با فشاری که دست بر روی درب آنها ایجاد می نماید بسته میشود و جهت بسته بندی درب آنها به هیچ وجه نیازی به دستگاه خاصی جهت بستن درب آن ها نمی باشد .
۴) ادویه طرح گلها :
این ادویه دارای حجم ۱۵۰ سی سی می باشد و نام طرح ان گلها می باشد ،و دارای درب سه حالته می باشد ، در این مدل هیچ گونه محدودیتی در تعداد وجود نخواهد داشت .
ادویه ها همگی از جنس پت می باشد و بسیار شفاف بوده به گونه ای که ادویه درون آنها مشخص و نمایان می باشد و بر روی بطری آنها می توان برچسب جهت مشخص نمودن نام و نوع ادویه و مشخصات شرکت تولید کننده و اطلاعات تماس با ان شرکت وجود دارد
در صورت هرگونه مشاوره در مورد می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *