بطری پت

بطری ۱ لیتری سفید کننده

بطری ۱ لیتری سفید کننده:همانطور که از نام این بطری ها پیداست این بطری در سایز ۱ لیتری موجود می باشند و مصارف آنها نیز در مواد شوینده همچون مواد ضد عفونی کننده،سفیدکننده،مصارف خانگی،صنعتی،کشاورزی همچون سموم و … می توان از آنها استفاده نمود.
یک مدل از بطری های ۱ لیتری سفید کننده طرح من می باشد که جنس آنها از نوع BL3 می باشد و گنجایش آن نیز همانطور که از نام آن مشخص است ۱ لیتر می باشد و وزن آن نیز ۵۰ گرم می باشد و از جمله محلول های درون آن می تواند محلول های سفید کننده و جرمگیر باشد ، این بطری ها از جدیدترین فناوری روز دنیا طراحی و تولید می گردند .

بطری ۱ لیتری سفید کننده

بطری از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند به گونه ای که در صورت قرار گیری آنها در روی هم بدنه بطری به هیچ وجه دچار هیچ گونه آسیب و شکستگی نخواهد شد و درب های این بطری ها نیز توسط اروند پلاست تولید می گردد و جنس درب ها دارای بیشترین استحکام و مقاومت می باشند به گونه ای که کمترین نشتی در زمان حمل و نقل و یا استفاده از آنها رخ نمی دهد .
جنس بطری ۱ لیتری سفید کننده از نوع پلی اتیلن سنگین می باشد و از همین حیث به علت مقاومت بالای آن می توان جهت بطری های سفید کننده از آنها استفاده نمود ، رنگ ها و طرح های متنوع و مختلفی در بطری وجود دارد که می توان از میان رنگ ها و مدل های مختلف مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید به علت مقاومت این بطری ها در برابر مواد شیمیایی موجود در آن واکنش شیمیایی نشان نمی دهد و تغییری در رنگ و رایحه محلول شیمیایی موجود در آن به وجود نخواهد آمد که این امر سبب استحکام بسیار بالای بطری ها در برابر عوامل محیطی و استفاده مکرر خواهد شد .

درب آنها نیز در صورت تداوم استفاده مستهلک نشده و مواد درون آن از بین نمی رود .
مدل بعدی که در بطری وجود دارد طرح رایش می باشد که ارتفاع آن ۲۶۰ میلیمتر و قطر بدنه آن نیز ۸۰ میلیمتر می باشد و قطر دهانه آن نیز ۳۲ میلیمتر می باشد .
نکته قابل تامل اینکه در صورت تمایل شما مشتریان محترم امکان ارائه نمونه بطری جهت انجام آزمایشات مختلف وجود دارد .
در صورت تمایل به سفارش بطری سفید کننده می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید و محصول خود را در بالاترین و بهترین کیفیت دریافت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *