پلی اتیلن

تولید گالن ارزان

 

تولید گالن ارزان : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد تولید گالن ارزان پرداخته می شود و اینکه گالن ها شامل چه مواردی می باشند :

تولید گالن ارزان

گالن های پلاستیکی بسته به کاربردهایی که دارند می توانند به انواع مختلفی تقسیم شوند ، البته لازم به ذکر است که بسته به کیفیتی که گالن ها دارند می توانند کاربردهای متفاوتی داشته باشند ، گالن ها از نظر کیفی به دو نوع درجه ۱ و درجه ۲ تقسیم می شوند . از گالن های درجه ۱ در مواردی نظیر مواد غذایی مانند خیار شور ، سس های خوراکی و یا مواد بهداشتی استفاده می شود که همانطور که عنوان این گالن ها مشخص می باشد انها دارای کیفیت مطلوبی می باشند و با توجه به میزان حساسیت آنها در مواد غذایی و یا بهداشتی ، در این‌گونه موارد تنها می بایست از گالن های درجه ا استفاده نمود .

و اما از گالن های درجه ۲ جهت نگهداری از انواع مایعات شیمیایی استفاده می شود ، اینگونه مایعات از جمله نفت و بنزین و‌مواردی از این قبیل می باشند که بسته به کاربرد آنها جهت نگهداری این گونه محصولات می توان به راحتی از گالن درجه ۲ استفاده نمود .
در ادامه به بررسی برخی از انواع گالن های پلاستیکی پرداخته می شود :
۱) گالن کتابی
۲) گالن شفاف
۳) گالن صنعتی
۴) گالن شیردار
۵) گالن تاشو
امروزه با توجه به کاربردهای روز افزونی که در گالن ها وجود دارد می توان از آنها در تمام مصارفی از جمله کاربردهای خانگی و یا در صنایع مختلف استفاده نمود ، شما جهت خرید گالن های پلاستیکی می توانید به صورت عمده و تکی خرید خود را انجام دهید و همچنین به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم نسبت به خرید گالن از مراکز تولید گالن ارزان اقدام نمایید .
خرید گالن از مراکز تولید گالن ارزان از جمله مواردی می باشد که ذهن هر خریداری را به خود مشغول نموده است ، شما خریداران محترم می توانید با خرید گالن به صورت غیر حضوری از مزایای اینگونه خرید ها و همچنین صرفه جویی در زمان و جلوگیری از رفت و آمد بهره مند شوید و در این حالت می توانید هر تعداد گالن پلاستیکی با هر کیفیتی که مد نظر داشته باشید را انتخاب نمایید .
تولید گالن پلاستیکی به چه صورتی می باشد ؟
ابتدا گابت ها توسط دستگاه های مخصوصی و تزریق پلاستیک درون قالب قرار می گیرد ، از جمله مزیت های دستگاه ها در زمان تولید گالن ها می توان به افزایش کیفیت و سرعت اشاره نمود و علاوه بر آن محدودیت در تعداد گالن های تولیدی در روز حذف می گردد و همچنین در سایز و اندازه گالن ها نیز هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد تولید گالن ارزان می باشید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *