بطری پت

خرید بطری مایع دستشویی

 

خرید بطری مایع دستشویی : بطری مایع دستشویی نیز دارای یکسری متریال خاص می باشد سریال آن می‌تواند پلی اتیلن باشد .
بطری مایع دستشویی نیز دارای گنجایش خاص می باشد حجم آن می تواند ۵۰۰ سی سی که (معادل نیم لیتر است) باشد.
مشتریان محترم می‌توانند و از میان طرح و رنگ های مختلف نسبت به خرید بطری مایع دستشویی اقدام نمایند .
در مورد متریال بطری مایع دستشویی می توان به این نکته اشاره نمود که بطری های مایع دستشویی می‌بایست از جنسی باشد که طول عمر آنها بیشتر باشد بگونه‌ای که مشتری بعد از خرید مایع دستشویی بتواند در طی چند ماه از آن استفاده نماید.
اروند پلاست مفتخر به تولید انواع بطری مایع دستشویی به همراه پمپ های آنها می باشد به گونه ای که تمام مشتریان محترم توانند علاوه بر انتخاب بطری مایع دستشویی پمپهای آنها را سفارش دهند .

خرید بطری مایع دستشویی

یکی از انواع پمپ های مایع دستشویی پمپ های مایع غلیظ پاش می باشد که دارای بیشترین کیفیت پمپ می باشد .
علاوه بر مصارف خانگی که برای بطری های مایع دستشویی در نظر گرفته می شود می توان از آنها صنعتی نیز استفاده نمود که جنس انها از پلی اتیلن بادی می باشد، از این نوع بطری ها می توان به‌عنوان بطریهای مواد و ژل های ضدعفونی کننده استفاده نمود ،طراحی این نوع بطری ها به گونه‌ای است برای تمام مصرف کنندگان دارای طرحی آشنا خاص می باشد .

بطری های مایع دستشویی که از جنس پلی اتیلن ساخته می شود مقاومت بسیار زیادی در برابر مواد شیمیایی موجود در آن می باشد به گونه ای که مواد شیمیایی موجود در آن تاثیر از بطری و محفظه آن دریافت نکرده و به هیچ وجه رنگ آنها تغییر نمی نماید، رایحه موجود در مایع دستشویی نیز همانند رنگ آن هیچ تغییری نمی‌کند ، قیمت بطری های مایع دستشویی نیز برای مشتریان محترم بسیار مناسب می باشد و می توانند از میان چندین طرح و رنگ مورد نظر خود را سفارش دهند .
از جمله بزرگترین مزایای بطری مایع دستشویی بودن با بهترین کیفیت، درب آب بندی شده ( بگونه ای که از مایع درون آن در زمان حمل و نقل و جابه جایی و استفاده مشتری محافظت نماید ) می باشد .
جهت اطلاع از قیمت بطریهای مایع دستشویی می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید ، کارشناسان ما با کمال میل راهنمایی های لازم را جهت انتخاب بهترین بطری می نمایند.

 خرید بطری مایع دستشویی ۵۰۰سی سی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *