پلی اتیلن

خرید بطری پلی اتیلن از تولید کننده

خرید بطری پلی اتیلن : بطری های پلی اتیلن تولید شده توسط اروند پلاست دارای پلی اتیلن که چگالی بسیار بالا و خواص بسیار مطلوبی می باشد ، و از جمله علت های اصلی استفاده از این بطری ها در بسته بندی دارویی و و غیره می باشد.
بطری های پلی اتیلن تولید شده دارای سایز و حجم های بسیار متفاوتی می باشد از جمله کاربردهای بطری های پلی اتیلن عبارتند از :
شامپو ها
مواد شوینده
اسپری ها
مصارف دارویی
آرایشی و بهداشتی
علت کاربرد بطریهای پلی اتیلن در مصارف دارویی مستلزم بطری هایی هستیم که بتوان از آنها پرحجم بسیار کوچک و کم استفاده نمود به همین جهت از بطری های پلی اتیلن مصارف دارویی می توان بسیار استفاده نمود.

خرید بطری پلی اتیلن

اروندپلاست مفتخر به ارائه بطری های پلی اتیلن با بهترین کیفیت به مشتریان محترم می باشد .
حجم های مورد استفاده در بطری های پلی اتیلن عبارتند از :
حجم های ۱۲۵ سی سی
حجم های ۱۵۰ سی سی
حجم های ۲۵۰سی سی
حجمهای۳۰۰ سی سی
حجم های ۵۰ سی سی
حجم های ۵۰۰ سی سی
در بطری های پلی اتیلن ایجاد شده درب بطری ها نیز اروند پلاست تولید می گردد .
مشتریان محترم می‌توانند با توجه به رنگ ها و طرح های مختلفی که در این بطری ها وجود دارد نسبت به سفارش خود اقدام نمایند .
ظروف پلی اتیلن خانواده ای پلیمرها می باشند که در درجه حرارت خاص و مشخصی تولید می گردند و پس از سرد شدن جامد می‌گردند به گونه ای که این‌ پلیمر ها با افزایش دما می گردند و می توان آنها را به دفعات مختلف مورد استفاده قرار نمود .

با استفاده از روش پلیمریزاسیون خواص ویژه ای به دست می آورد که می تواند در مصارف ویژه ای که قبلا گفته شد از آنها استفاده نمود .
یکی از ویژگی هایی که پلیمرها دارا می باشند پلیمرهای با وزن مولکولی ۶۰۰۰ می باشد که از آنها می توان در صنعت پلاستیک بهره جست .
نوع بسیار ساده پلیمرها پلی اتیلن ها می باشد در مصارف تجاری از آنها استفاده می گردد . یک مولکول پلی اتیلن زنجیره ای از اتم های کربن و هیدروژن است که اتم های هیدروژن به کربن ها متصل شده اند،در بعضی مواقع به جای هیدروژن اتیلن به اتم های کربن متصل می گردد که به انها پلی اتیلن شاخه ای گفته می شود و در این مورد چگالی آنها کاهش یافته است .در این نوع پلی اتیلن مولکول ها به صورت تصادفی و زنجیر وار به یکدیگر متصل شده اند .
شما مشتریان محترم می توانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید بطری پلی اتیلن خود اقدام نمایید.
برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *