خرید گالن ۴ لیتری

خرید گالن ۴ لیتری

خرید گالن ۴ لیتری :گالن های ۴ لیتری که توسط اروند پلاست تولید می شود در مصارف گوناگونی استفاده می شود که از جمله این موارد می توان به مایع دستشویی ، مایع ظرفشویی، روغن ، سم های گوناگون اشاره نمود که در همه ی اینها می توان از طرح های گوناگون استفاده نمود .
قیمت در خرید گالن ۴ لیتری به نوع و مدل آن و نیز جنس آن بستگی دارد ،که بسته به طرح ان میتواند متفاوت باشد.
درب های گالن ۴ لیتری نیز توسط اروند پلاست تولید می گردد که در این صورت مشتری محترم نیازی به تهیه درب در مکان دیگر ندارد و تمام مواد لازم توسط اروند پلاست تولید میگردد .

خرید گالن ۴ لیتری

رنگ ها نیز در گالن ۴ لیتری توسط مشتری انتخاب می گردد.
لیبل ها که بیان کننده نام محصول و نیز اطلاعات شرکت تولید کننده می باشد بر روی گالن قرار می گیرد که در برخی از گالن ها لیبل ها به صورت گرد و در برخی دیگر لیبل ها به صورت مستطیلی قرار میگیرد.
جنس گالن ۴ لیتری نیز از نوع پلی اتیلن می باشد، برخی از گالن ها که تنها مخصوص روغن صنعتی می باشند به صورت گیج دار می باشند که این نوع گالن ها فقط در روغن های گیج دار استفاده می شوند.

تماس با ما
کیفیت گالن ها می بایست به گونه ای باشد که کوچکترین تغییری در رنگ و رایحه محصولات موجود در گالن ها حاصل نشود به گونه ای که محصولات موجود در داخل گالن ها به هیچ وجه تغییر رنگ نداده و رایحه و عطر محصولات که از نوع مواد شیمیایی باشد و چه از نوع محصولات دیگر دارای تغییرات نمی شود .
طراحی های متفاوتی در گالن های ۴ لیتری وجود دارد که از انواع مدل های آن به مدل های کتابی، گیج دار، دسته تاشو،دکمه دار،دسته ثابت که در آنها گالن ها دارای دسته های ثابت می باشند ، شفاف که در این نوع گالن ها محصول موجود در گالن ها به وضوح دیده می شود ، لیبل گرد که در آنها لیبل قرار گرفته بر روی آنها به صورت گرد چسبانده می شود و طرح های گوناگونی که در شرکت های نامدار از ان مدل ها استفاده می شود .
گالن ها همچنین می بایست دارای درب های محکم و غیر قابل نشتی باشد به گونه ای که علاوه بر حمل و نقل در زمان مصرف نیز تا زمان آخرین قطره استفاده به هیچ وجه هدر رفتی در آن وجود نداشته باشد .
جهت مشاوره در مورد خرید گالن ۴ لیتری با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.