پلی اتیلن

خرید گالن ۴ لیتری از تولید کننده

گالن ۴ لیتری اروندپلاست

 

خرید گالن ۴ لیتری :گالن های ۴ لیتری که توسط اروند پلاست تولید می شود در مصارف گوناگونی استفاده می شود که از جمله این موارد می توان به مایع دستشویی ، مایع ظرفشویی، روغن ، سم های گوناگون اشاره نمود که در همه ی اینها می توان از طرح های گوناگون استفاده نمود .
قیمت در خرید گالن ۴ لیتری به نوع و مدل آن و نیز جنس آن بستگی دارد ،که بسته به طرح ان میتواند متفاوت باشد.
درب های گالن ۴ لیتری نیز توسط اروند پلاست تولید می گردد که در این صورت مشتری محترم نیازی به تهیه درب در مکان دیگر ندارد و تمام مواد لازم توسط اروند پلاست تولید میگردد .

خرید گالن ۴ لیتری

رنگ ها نیز در گالن ۴ لیتری توسط مشتری انتخاب می گردد.
لیبل ها که بیان کننده نام محصول و نیز اطلاعات شرکت تولید کننده می باشد بر روی گالن قرار می گیرد که در برخی از گالن ها لیبل ها به صورت گرد و در برخی دیگر لیبل ها به صورت مستطیلی قرار میگیرد.
جنس گالن ۴ لیتری نیز از نوع پلی اتیلن می باشد، برخی از گالن ها که تنها مخصوص روغن صنعتی می باشند به صورت گیج دار می باشند که این نوع گالن ها فقط در روغن های گیج دار استفاده می شوند.

کیفیت گالن ها می بایست به گونه ای باشد که کوچکترین تغییری در رنگ و رایحه محصولات موجود در گالن ها حاصل نشود به گونه ای که محصولات موجود در داخل گالن ها به هیچ وجه تغییر رنگ نداده و رایحه و عطر محصولات که از نوع مواد شیمیایی باشد و چه از نوع محصولات دیگر دارای تغییرات نمی شود .
طراحی های متفاوتی در گالن های ۴ لیتری وجود دارد که از انواع مدل های آن به مدل های کتابی، گیج دار، دسته تاشو،دکمه دار،دسته ثابت که در آنها گالن ها دارای دسته های ثابت می باشند ، شفاف که در این نوع گالن ها محصول موجود در گالن ها به وضوح دیده می شود ، لیبل گرد که در آنها لیبل قرار گرفته بر روی آنها به صورت گرد چسبانده می شود و طرح های گوناگونی که در شرکت های نامدار از ان مدل ها استفاده می شود .
گالن ها همچنین می بایست دارای درب های محکم و غیر قابل نشتی باشد به گونه ای که علاوه بر حمل و نقل در زمان مصرف نیز تا زمان آخرین قطره استفاده به هیچ وجه هدر رفتی در آن وجود نداشته باشد .

چه گالن ۴ لیتری برای محصولات مورد نظر مطلوب می باشد ؟
در جواب این سوال می بایست به بررسی انواع مدل های گالن ۴ لیتری پرداخت و اینکه چند مدل در گالن ۴ لیتری وجود دارد ؟
۱) گالن ۴ لیتری طرح جام :
این طرح از گالن ها از جنس پلاستیک می باشد و گنجایش ان همانطور که مطرح شد ۴ لیتر می باشد و رنگ آن نیز می تواند متناسب با سلیقه مشتری و یا متناسب با کاربرد محصول مشتری می تواند تغییر نماید .
۲) گالن ۳۷۵۰ سی سی :
این طرح از گالن نیز در دسته گالن های ۴ لیتری قرار میگیرد و همانطور که مطرح شد حجم آن ۳۷۵۰ لیتر می باشد قطر دهانه آن نیز ۴۰ میلیمتر می باشد و متریال آن نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و رنگ آن نیز متناسب با سلیقه مشتری می تواند تغییر نماید .
۳) گالن ۴ لیتری گیج دار طرح کاسپین :
این گالن نیز جز گالن های ۴ لیتری محسوب می شود و جنس آن از نوع پلی اتیلن می باشد و از جمله مواردی که می توان از آن استفاده نمود روغن صنعتی می باشد ، از جمله علت های نامگذاری گیج دار به علت ظاهر آن می باشد .
۴) گالن ۴ لیتری سم با دسته تاشو:
حجم نگهداری این گالن نیز ۴ لیتر و یا همان ۴۰۰۰ سی سی می باشد ، جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و دسته این محصول نیز در حالت تاشو هم قرار میگیرد و همانطور که در عنوان آن مطرح شده از آن به عنوان نگهداری از سم می توان استفاده نمود .
۵) گالن ۴ لیتری سم دسته ثابت :
حجم نگهداری این گالن ها ۴ لیتر یا همان ۴۰۰۰ سی سی می باشد و جنس ان از نوع پلی اتیلن می باشد و جهت نگهداری از سم ها می توان از آنها استفاده نمود و دسته ای روی این گالن ها وجود دارد به صورت ثابت می باشد .
۶) گالن ۴ لیتری طرح دکمه دار :
حجم این گالن ها ۴ لیتر می باشد و از آنها در مصارفی همچون انواع شوینده ، سموم کشاورزی و … می توان استفاده نمود و جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن می باشد .
۷) گالن ۴ لیتری طرح کتابی :
حجم این گالن ها ۴ لیتر می باشد و متریال آنها نیز از جنس پلی اتیلن می باشد و مواردی که از آنها استفاده می شود مصارفی همچون مایع دستشویی و یا مایع ظرفشویی می باشد و ظاهر آن به صورت کاملا صاف میباشد به همین جهت به آنها گالن های کتابی گفته می شود .
۸) گالن ۳۷۵۰ سی سی شفاف طرح اوه :
حجم این گالن نیز همانطور که از نام آنها پیداست ۳۷۵۰ سی سی می باشد و گالن هایی به صورت کاملا شفاف می باشد و از موارد استفاده آن می توان به مواردی همچون مایع دستشویی و مایع ظرفشویی اشاره نمود .

در صنایع مختلف از گالن ۴ لیتری بسیاراستفاده می شود و می توان بدین گونه بیان نمود که گالن ۴ لیتری دارای کاربردهای بسیاری می باشد که از جمله کاربردهای آن می توان به استفاده از آن در شوینده ها که به صورت جرمگیر و یا سفید کننده می تواند باشد ، روغن ها در صنعت های گوناگون که از جمله آنها می توان به روغن ترمز و یا روغن موتور اشاره نمود ، روان کننده ها نیز مانند تینر ها می باشند و یا استفاده از گالن ۴ لیتری در سموم کشاورزی و یا موارد دیگر می توان اشاره نمود ، نوع قالبی که در ساخت این گالن ۴ لیتری استفاده می شود قالب بادی می باشد ، رنگ بندی در گالن ۴ لیتری مطابق با نظر و سلیقه مشتری می تواند تغییر نماید و وزن آن نیز مطابق با نظر مشتری و نیازمندی او متفاوت می باشد .
اروند پلاست مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایتمندی از جانب مشتریان محترم می باشد و همچنین این اطمینان را برای مشتریان محترم فراهم می نماید که گالن ۴ لیتری تولید شده دارای بیشترین و بهترین کیفیت در ساخت و طراحی می باشد ، در ادامه به برخی از ویژگی های این گالن ها اشاره می نماییم :
۱) درب های گالن ها همگی دارای آب بندی های عالی و مستحکم می باشند به گونه ای که هیچ گونه نفوذی از گرد و غبار در موادی که درون ان می باشد وجود نخواهد داشت و همچنین هیچ گونه هدر رفتی در مواد موجود در آن وجود نخواهد داشت به گونه ای که در زمان جابجایی و یا استفاده از آن کم و کاستی در مواد درون گالن ۴ لیتری اتفاق نمی افتد.
۲) همانطور که پیش از این نیز مطرح گردید رنگ و وزن گالن ها کاملا مطابق نظر مشتری محترم قابل تغییر میباشد و مشتریان محترم می توانند هر رنگ و وزنی که مد نظر داشته باشند را درخواست نمایند .
۳) نمونه محصول خریداری شده توسط اروند پلاست ارسال خواهد گردید تا هر میزان آزمایشاتی که مد نظر مشتریان محترم باشد انجام گردد .
اروند پلاست با بهره مندی از آخرین تکنولوژی در دستگاه های مدرن توانسته تنوع بی نظیری را در تولید گالن های ۴ لیتری خود در اختیار مشتریان محترم قرار دهد که مشتریان محترم می توانند از میان تنوعات بی نظیر و جذابی که در محصولات اروند پلاست وجود دارد محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند .
شما مشتریان محترم می توانید علاوه بر گالن از میان تعداد بسیاری بطری موجود در اروند پلاست محصولات مورد نظر خود را سفارش نمایید .

اروند پلاست تولید کننده انواع گالن ۴لیتری در طرح ها و رنگ های متنوعی می باشد که مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایتمندی از سوی مشتریان محترم می باشد ، شما مشتریان محترم می توانید سفارش گالن ۴ لیتری مورد نظر خود را با قیمت مناسب و با جنس پلی اتیلن ثبت نمایید و در کوتاهترین زمان ممکن از اروند پلاست دریافت نمایید ،گالن ۴ لیتری در طرح های کتابی و هلالی وجود دارد و در مصارف گوناگونی از جمله روغن موتور ، مایع ظرفشویی،مایع دستشویی و … کاربرد دارد ، موادی که گالن ۴ لیتری با آنها ساخته شده اند پلی اتیلن سنگین بادی که همان ۰۰۳۵ می باشد است و همانطور که مطرح شد از این گالن ها در مصارف گوناگونی می توان استفاده نمود درواقع تمام مایعات در تمام مصارف گوناگون می تواند در انها نگهداری شوند و همچنین این گالن ها دارای درب های آب بندی شده می باشند به گونه ای که هیچ گونه هدر رفتی از محتویات درون آن در زمان جابجایی و با استفاده وجود نخواهد داشت و بدین ترتیب تا آخرین قسمت آن بدون اینکه ذره ای از آن از بین برود استفاده خواهد شد ، شما مشتریان محترم میتوانید جهت خرید گالن ۴ لیتری در طرح های ساده و غیر ساده نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایید .

جهت مشاوره در مورد خرید گالن ۴ لیتری با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *