خرید گالن ۴ لیتری

خرید گالن ۴ لیتری :گالن های ۴ لیتری که توسط اروند پلاست تولید می شود در مصارف گوناگونی استفاده می شود که از جمله این موارد می توان به مایع دستشویی ، مایع ظرفشویی، روغن ، سم های گوناگون اشاره نمود که در همه ی اینها می توان از طرح های گوناگون استفاده نمود .
قیمت در خرید گالن ۴ لیتری به نوع و مدل آن و نیز جنس آن بستگی دارد ،که بسته به طرح ان میتواند متفاوت باشد.
درب های گالن ۴ لیتری نیز توسط اروند پلاست تولید می گردد که در این صورت مشتری محترم نیازی به تهیه درب در مکان دیگر ندارد و تمام مواد لازم توسط اروند پلاست تولید میگردد .

خرید گالن ۴ لیتری

رنگ ها نیز در گالن ۴ لیتری توسط مشتری انتخاب می گردد.
لیبل ها که بیان کننده نام محصول و نیز اطلاعات شرکت تولید کننده می باشد بر روی گالن قرار می گیرد که در برخی از گالن ها لیبل ها به صورت گرد و در برخی دیگر لیبل ها به صورت مستطیلی قرار میگیرد.
جنس گالن ۴ لیتری نیز از نوع پلی اتیلن می باشد، برخی از گالن ها که تنها مخصوص روغن صنعتی می باشند به صورت گیج دار می باشند که این نوع گالن ها فقط در روغن های گیج دار استفاده می شوند.

تماس با ما
کیفیت گالن ها می بایست به گونه ای باشد که کوچکترین تغییری در رنگ و رایحه محصولات موجود در گالن ها حاصل نشود به گونه ای که محصولات موجود در داخل گالن ها به هیچ وجه تغییر رنگ نداده و رایحه و عطر محصولات که از نوع مواد شیمیایی باشد و چه از نوع محصولات دیگر دارای تغییرات نمی شود .
طراحی های متفاوتی در گالن های ۴ لیتری وجود دارد که از انواع مدل های آن به مدل های کتابی، گیج دار، دسته تاشو،دکمه دار،دسته ثابت که در آنها گالن ها دارای دسته های ثابت می باشند ، شفاف که در این نوع گالن ها محصول موجود در گالن ها به وضوح دیده می شود ، لیبل گرد که در آنها لیبل قرار گرفته بر روی آنها به صورت گرد چسبانده می شود و طرح های گوناگونی که در شرکت های نامدار از ان مدل ها استفاده می شود .
گالن ها همچنین می بایست دارای درب های محکم و غیر قابل نشتی باشد به گونه ای که علاوه بر حمل و نقل در زمان مصرف نیز تا زمان آخرین قطره استفاده به هیچ وجه هدر رفتی در آن وجود نداشته باشد .

چه گالن ۴ لیتری برای محصولات مورد نظر مطلوب می باشد ؟
در جواب این سوال می بایست به بررسی انواع مدل های گالن ۴ لیتری پرداخت و اینکه چند مدل در گالن ۴ لیتری وجود دارد ؟
۱) گالن ۴ لیتری طرح جام :
این طرح از گالن ها از جنس پلاستیک می باشد و گنجایش ان همانطور که مطرح شد ۴ لیتر می باشد و رنگ آن نیز می تواند متناسب با سلیقه مشتری و یا متناسب با کاربرد محصول مشتری می تواند تغییر نماید .
۲) گالن ۳۷۵۰ سی سی :
این طرح از گالن نیز در دسته گالن های ۴ لیتری قرار میگیرد و همانطور که مطرح شد حجم آن ۳۷۵۰ لیتر می باشد قطر دهانه آن نیز ۴۰ میلیمتر می باشد و متریال آن نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و رنگ آن نیز متناسب با سلیقه مشتری می تواند تغییر نماید .
۳) گالن ۴ لیتری گیج دار طرح کاسپین :
این گالن نیز جز گالن های ۴ لیتری محسوب می شود و جنس آن از نوع پلی اتیلن می باشد و از جمله مواردی که می توان از آن استفاده نمود روغن صنعتی می باشد ، از جمله علت های نامگذاری گیج دار به علت ظاهر آن می باشد .
۴) گالن ۴ لیتری سم با دسته تاشو:
حجم نگهداری این گالن نیز ۴ لیتر و یا همان ۴۰۰۰ سی سی می باشد ، جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و دسته این محصول نیز در حالت تاشو هم قرار میگیرد و همانطور که در عنوان آن مطرح شده از آن به عنوان نگهداری از سم می توان استفاده نمود .
۵) گالن ۴ لیتری سم دسته ثابت :
حجم نگهداری این گالن ها ۴ لیتر یا همان ۴۰۰۰ سی سی می باشد و جنس ان از نوع پلی اتیلن می باشد و جهت نگهداری از سم ها می توان از آنها استفاده نمود و دسته ای روی این گالن ها وجود دارد به صورت ثابت می باشد .
۶) گالن ۴ لیتری طرح دکمه دار :
حجم این گالن ها ۴ لیتر می باشد و از آنها در مصارفی همچون انواع شوینده ، سموم کشاورزی و … می توان استفاده نمود و جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن می باشد .
۷) گالن ۴ لیتری طرح کتابی :
حجم این گالن ها ۴ لیتر می باشد و متریال آنها نیز از جنس پلی اتیلن می باشد و مواردی که از آنها استفاده می شود مصارفی همچون مایع دستشویی و یا مایع ظرفشویی می باشد و ظاهر آن به صورت کاملا صاف میباشد به همین جهت به آنها گالن های کتابی گفته می شود .
۸) گالن ۳۷۵۰ سی سی شفاف طرح اوه :
حجم این گالن نیز همانطور که از نام آنها پیداست ۳۷۵۰ سی سی می باشد و گالن هایی به صورت کاملا شفاف می باشد و از موارد استفاده آن می توان به مواردی همچون مایع دستشویی و مایع ظرفشویی اشاره نمود .

جهت مشاوره در مورد خرید گالن ۴ لیتری با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *