پلی اتیلن

ظرف شامپو

ظرف شامپو اروندپلاست

ظرف شامپو : در این قسمت از مقالات به بررسی اجمالی و کلی در زمینه ظرف شامپو پرداخته می شود .
از جمله بهترین ظروفی که جهت نگهداری شامپو، لوسیون و نرم کننده ها استفاده می شود بطری های پلاستیکی می باشد ، مدل ها و طرح ها و رنگ های متنوعی در زمینه ظرف تولید گردیده که مشتریان محترم تنها کافی است با در نظر گرفتن سلیقه شخصی خود و کاربرد محصول مورد نظر خود نسبت به انتخاب یک مدل و طرح اقدام نمایند .

ظرف شامپو

ظرفی که توسط اروند پلاست تولید میگردد همگی دارای استحکام بدنه ، درب های بدون نشتی،ابعاد کاملا متناسب در زمان چیدمان در کنار یکدیگر هستند در واقع بدنه ی آنها به گونه محکم می باشد که هیچگونه آسیبی در زمان جا به جایی و یا استفاده به ظرف وارد نمی شود و نیز درب های ظرف تمام استانداردهای لازم از جنبه نداشتن نشتی و … را دارا می باشند به گونه ای که در زمان حمل و نقل و نیز جا به جایی هیچ گونه هدر رفتی در شامپو موجود در ظرف وجود ندارد .
ابعاد ظرف نیز به گونه ای استاندارد می باشد که در زمان بسته بندی می توان به نحو کاملا مطلوب و زیبا در کنار یکدیگر قرار گیرند به گونه ای که دارای چینش بسیار زیبا می باشند .

ظرف به گونه ای می تواند طراحی شود که جلو آن به صورت گرد و پشت آن به صورت صاف تولید گردد ، لازم به ذکر است که ظرف به گونه ای طراحی شده که امکان قرار گیری لیبل محصول بر روی آن وجود دارد .

ظرف دارای بک میزان حجم خاصی می باشد که از جمله حجم آنها می تواند ۴۵۰ میلی لیتر باشد ، ظرف همچنین می تواند دارای نقاط به خصوصی جهت قرار گیری لیبل شامپو باشد ، زوایای بطری همچنین می بایست به صورت صاف باشند تا بتوانند در کنار یکدیگر به نحو مطلوبی قرار گیرند .
برخی از ظرف های شامپو از سه قسمت تشکیل شده اند که یکی از مهمترین قسمت های آن درب فیلیپ تاپ می باشد که سبب می شود شامپو به هیچ وجه به بیرون از آن ریزش پیدا نکند .
بسته بندی ظرف از جنس پلاستیکی می باشد و شما مشتریان محترم می توانید در صورتیکه به تست یک نمونه از ظرف نیاز دارید می توانید درخواست خود را مبنی بر ارسال یک نمونه ارسال نمایید .

در این قسمت به بررسی انواع ظرف شامپو پرداخته می شود و اینکه ظرف شامپو دارای چه ویژگی هایی می باشد :
انواع ظرف شامپو عبارتند از :
۱) هتلی ۸۰ گرم
۲) هتلی طرح فیروز ۷۰ گرمی
۳) ظرف طرح گلرنگ
۴) ظرف ۳۹۰ سی سی
۵) ظرف ۱۳۰ سی سی طرح سوبارو
۶) طرح شبنم
۷) ظرف نیم لیتری
۸) ظرف ۴۰۰ سی سی
۹) ۲۵۰ سی سی طرح تکسو
۱۰) ۳۰۰ سی سی
۱۱) ۳۰۰ سی سی کنگره دار
از جمله مزایایی که در ظرف تولید شده توسط اروند پلاست وجود دارد عبارتند از :
۱) کیفیت مطلوب :
محصولاتی که توسط اروند پلاست تولید می گردد همگی دارای بالاترین کیفیت ها می باشد به گونه ای که علاوه بر زمان جابجایی در زمان استفاده طولانی مدت ظرف ها به هیچ وجه دچار آسیب نخواهد شد و سلامت خود را در مدت زمان طولانی حفظ خواهند کرد .
۲) درب آب بندی :
درب های ظرف شامپو همگی دارای کیفیت های عالی می باشند به گونه ای که کوچکترین هدر رفتی از محتوی شامپو درون آن در زمان جابجایی و یا استفاده وجود نخواهد داشت .
۳) تنوعات بسیار در رنگ و طرح ها :
ظرف شامپو تولید شده توسط اروند پلاست دارای بی نهایت تنوع طرح و رنگ می باشد که تمام مشتریان محترم می توانند هر طرح و رنگی که مد نظر داشته باشند را از میان طرح ها و مدل های بی نهایت انتخاب نمایند و بسته به اینکه کدام طرح و رنگی مناسب محصول مورد نظر می باشد یک مورد از ظرف شامپو ها را انتخاب نمایند .
۴) ارسال نمونه پیش از تحویل نهایی محصول :
چنانچه مشتریان محترم تمایل داشته باشند تا جهت انجام آزمایشات مختلف یک نمونه از ظرف مورد نظر را در اختیار داشته باشند تا از کیفیت محصول به همراه میزان واکنش شیمیایی آن با محتوی درون آن اطمینان حاصل نمایند ، نمونه محصول خریداری شده تقدیم وی خواهد شد .
از جمله ویژگی هایی که ظرف شامپو ۴۵۰ سی سی در بر دارد عبارتند از :
از جمله بهترین ظروف برای شامپو ها می توان به ظروف پلاستیکی پت اشاره نمود زیرا این ظروف علاوه بر داشتن مقاومت بالا دارای تنوع در رنگ و طرح های مختلف می باشند که هر کدام از آنها به راحتی توسط مشتریان محترم قابل انتخاب می باشد ، این ظرف ها علاوه بر کیفیت بسیار بالایی که دارند ، استحکام بسیار مطلوب در ظروف به همراه یکنواختی در بدنه ظرف شامپو و درب های بدون نشتی نیز دارا می باشند که اروند پلاست خرید این ظروف را برای تمام تولید کنندگان شامپو و لوسیون و محصولات آرایشی و بهداشتی پیشنهاد می نماید .

در صورتیکه نیاز به هر گونه مشاوره در زمینه ظرف دارید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

فروش پلی اتیلن، فروش درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *