فروش بطری ۱لیتری

فروش بطری ۱لیتری

فروش بطری ۱لیتری :ایران در حجم و مدل های مختلف طراحی و تولید می گردند و مشتریان با توجه به سلایق خود می توانند رنگ مورد نظر خود را از میان چندین رنگ انتخاب نمایند.

فروش بطری ۱لیتری

بطری ۱لیتری و یا به عبارتی ۱۰۰۰ سی سی از جمله بطریهای محبوب و پر طرفدار جهت سفارش می باشد دهانه بطری های یک لیتری ۲۸ جنس آنها از نوع پریفرم می باشد ، و از آنجا که کشور ما در زمینه تولید عرقیجات جز کشورهای برتر تولید کننده می باشد بطری های پت جهت نگهداری و فروش این عرقیجات باشد و دارای درجه کیفی بسیار بالایی باشد .
از آنجایی که این بطری ها در محصولات خوراکی عمدتاً می باشد مصرف کننده می بایست بطری رو انتخاب نماید که اطمینان بسیار زیادی را بر حفظ خاصیت محصول خریداری شده داشته باشد.


بطری های یک لیتری نیز دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد به گونه ای که در زمان حمل و نقل و نگهداری به هیچ وجه نشتی و هدررفتی در آن وجود نداشته باشد.
ویژگی مهم دیگری که در این محصول نرم بودن لایه زیرین آن دیواره های آن است تا کمترین آسیب در زمان جابجایی و مصرف محصول درون آن به وجود نیاید.
تفاوت هایی در مورد بطری های یک لیتری وجود دارد از جمله برخی از آنها دارای وزن ۴۲ گرم، ۵ گرم که نوع بسیار سبک آن می باشد و در واقع بطری هایی هستند که در کاربردهای متفاوتی همچون نوشیدنی ها و طعم دهنده ها از آنها استفاده میگردد ، ۴۱ گرم، ۴۳ گرم، ۳۶ گرم،۳۶ گرم است.
حجم بطری های یک لیتری نیز می تواند دارای تفاوت هایی باشد ، حجم هایی همچون ۹۰۰ سی سی، ۱۰۰۰ سی سی،۷۵۰ سی سی است، دهانه بطری‌های یک لیتری نیز ۲۸ می باشد.

تماس با ما
بطری ها دارای ارتفاعات گوناگونی همچون ۲۰ میلیمتر، ۲۶ میلی متر ،۳۱ میلی متر، ۲۷ میلیمتر، ۲۵ میلی متر، ۲۹ میلیمتر است.
از این بطری ها علاوه بر مصارف خانگی( استفاده از آنها در انواع آب میوه ها) و صنعتی در مصارفی همچون عطاری‌ها ایجاد و روغن کشی ها، بهداشتی و مصارف غذایی و مصارف دارویی استفاده می گردد.
این باطری ها دارای شفافیت بسیار زیادی می باشد به گونه ای که هیچ گونه تغییری در رنگ طعم و رایحه مواد درون آن به وجود نمی آید.

بطری ۱ لیتری نیز جز بطری هایی است که با استفاده از مواد پریفرم و مواد پت ساخته می شوند و دارای کیفیت بسیار مرغوب و مطلوبی می باشند در این قسمت به بررسی انواع طرح های بطری ۱ لیتری پرداخته می شود و اینکه از بطری ۱ لیتری در چه موقعیت هایی می توان استفاده نمود :
۱) بطری ۱ لیتری پت طرح جوس
۲) بطری ۱ لیتری پت طرح فراز :
حجم این بطری نیز ۱۰۰۰ سی سی می باشد و وزن این بطری بسیار سبک بوده و حدود ۵ گرم می باشد و ارتفاع ان ۲۵ میلیمتر است ، سطح آن نیز به صورت گرد می باشد و رنگ این بطری به صورت شفاف می باشد .این مدل از بطری جز بطری های محبوب و پرطرفدار محسوب می گردد ، این بطری نیز از جنس پلی اتیلن همان پت می باشد که بسیار مرغوب بوده و دارای امکان نفوذ مواد آسیب زا از جمله گرد و غبار و یا رطوبت و گرما به داخل آن وجود ندارد ، این بطری همچنین دارای درب های ضد نشت می باشد به گونه ای که کوچکترین هدر رفتی در زمان استفاده و با جابجایی محصول وجود نخواهد داشت .
۳) بطری ۱ لیتری پت طرح مواد شوینده
۴) بطری ۱ لیتری پت طرح شش گوش
حجم این بطری همانطور که از نام آن پیداست ۱۰۰۰ سی سی میباشد ، دهانه این بطری نیز ۳۸ میلیمتر میباشد ، وزن بطری ۴۲ گرم می باشد ، ارتفاع بطری نیز ۳۱ میلیمتر است و رنگ این بطری نیز به رنگ شفاف است ، این بطری دارای شش گوش نامنظم است .
۵) بطری ۱ لیتری پت طرح دسته دار :
این بطری ها همگی دارای حجم ۱۰۰۰ سی سی یا همان ۱ لیتری می باشند و تمام شرکت هایی که دارای محصولاتی می باشند که تمایل دارند جهت بسته بندی آنها از حجم ۱ لیتری استفاده نمایند می توانند از یکی از طرح های این نوع بطری استفاده نمایند .
از جمله مواردی که در فروش بطری ۱ لیتری و همچنین در قیمت بطری ۱ لیتری تاثیر گذار است می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱) قیمت مواد اولیه که همان پلی اتیلن ترفتالات که نام دیگر آن پت می باشد .
۲) هزینه قالب
در صورتی که تمام موارد بالا به صورت کامل بررسی شود می توان قیمت نهایی بطری را در زمان فروش بطری ۱ لیتری اعلام نمود و این در حالی است که قیمت مواد اولیه پت هر روز می تواند با نوسانات ارز دچار تغییرات گسترده ای شود به همین جهت تعیین قیمت نهایی در محصولاتی که بر پایه پت تولید می گردند نیازمند اخذ استعلام نهایی می باشد .

نکات مهمی که درمورد قیمت بطری های یک لیتری می‌توان گفت آنها تماماً بستگی به وزن و جنس آنها دارد ، شرایط اخذ مشاوره در مورد فروش بطری ۱ لیتری می توانید با کارشناسان اروندپلاست تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.