فروش بطری ۱لیتری

فروش بطری ۱لیتری

فروش بطری ۱لیتری :ایران در حجم و مدل های مختلف طراحی و تولید می گردند و مشتریان با توجه به سلایق خود می توانند رنگ مورد نظر خود را از میان چندین رنگ انتخاب نمایند.

فروش بطری ۱لیتری

بطری ۱لیتری و یا به عبارتی ۱۰۰۰ سی سی از جمله بطریهای محبوب و پر طرفدار جهت سفارش می باشد دهانه بطری های یک لیتری ۲۸ جنس آنها از نوع پریفرم می باشد ، و از آنجا که کشور ما در زمینه تولید عرقیجات جز کشورهای برتر تولید کننده می باشد بطری های پت جهت نگهداری و فروش این عرقیجات باشد و دارای درجه کیفی بسیار بالایی باشد .
از آنجایی که این بطری ها در محصولات خوراکی عمدتاً می باشد مصرف کننده می بایست بطری رو انتخاب نماید که اطمینان بسیار زیادی را بر حفظ خاصیت محصول خریداری شده داشته باشد.
بطری های یک لیتری نیز دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد به گونه ای که در زمان حمل و نقل و نگهداری به هیچ وجه نشتی و هدررفتی در آن وجود نداشته باشد.
ویژگی مهم دیگری که در این محصول نرم بودن لایه زیرین آن دیواره های آن است تا کمترین آسیب در زمان جابجایی و مصرف محصول درون آن به وجود نیاید.
تفاوت هایی در مورد بطری های یک لیتری وجود دارد از جمله برخی از آنها دارای وزن ۴۲ گرم، ۵ گرم که نوع بسیار سبک آن می باشد و در واقع بطری هایی هستند که در کاربردهای متفاوتی همچون نوشیدنی ها و طعم دهنده ها از آنها استفاده میگردد ، ۴۱ گرم، ۴۳ گرم، ۳۶ گرم،۳۶ گرم است.
حجم بطری های یک لیتری نیز می تواند دارای تفاوت هایی باشد ، حجم هایی همچون ۹۰۰ سی سی، ۱۰۰۰ سی سی،۷۵۰ سی سی است، دهانه بطری‌های یک لیتری نیز ۲۸ می باشد.

تماس با ما
بطری ها دارای ارتفاعات گوناگونی همچون ۲۰ میلیمتر، ۲۶ میلی متر ،۳۱ میلی متر، ۲۷ میلیمتر، ۲۵ میلی متر، ۲۹ میلیمتر است.
از این بطری ها علاوه بر مصارف خانگی( استفاده از آنها در انواع آب میوه ها) و صنعتی در مصارفی همچون عطاری‌ها ایجاد و روغن کشی ها، بهداشتی و مصارف غذایی و مصارف دارویی استفاده می گردد.
این باطری ها دارای شفافیت بسیار زیادی می باشد به گونه ای که هیچ گونه تغییری در رنگ طعم و رایحه مواد درون آن به وجود نمی آید.
نکات مهمی که درمورد قیمت بطری های یک لیتری می‌توان گفت آنها تماماً بستگی به وزن و جنس آنها دارد ، شرایط اخذ مشاوره در مورد فروش بطری ۱ لیتری می توانید با کارشناسان اروندپلاست تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.