قیمت بطری پلاستیکی شفاف

قیمت بطری پلاستیکی شفاف

قیمت بطری پلاستیکی شفاف :در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد قیمت بطری پلاستیکی شفاف پرداخته می شود و اینکه چه مواردی را در قیمت بطری پلاستیکی شفاف می بایست لحاظ نمود .

قیمت بطری پلاستیکی شفاف

در این قسمت به بررسی انواع بطری های شفاف پرداخته می شود :
۱) بطری ۶۰ سی سی استوانه ای ساده :
همانطور که از نام آن پیداست حجم این بطری ۶۰ سی سی می باشد و از جمله محصولات پر فروش محسوب می گردد و جز بطری های پت شفاف کوچک نیز محسوب می گردد از این بطری ها در بسته بندی های قرص ها ، مواد دارویی و روغن ها کاربرد دارد .
۲) بطری کتابی ۶۰ سی سی :
این مدل بطری از جمله بطری های کوچک و فانتزی محسوب می گردد که دارای کیفیت بسیار بالا و همچنین کد بهداشت جهت بسته بندی مواد غذایی و دارویی می باشد جنس این بطری نیز از نوع پلی اتیلن ترفتالات همان pet می باشد و رنگ این محصول نیز کاملا شفاف و بی رنگ می باشد و وزن این بطری ۱۱ گرم می باشد و حجم آبگیری لازم در آن ۶۰ سی سی می باشد ، ارتفاع این بطری نیز ۸۶ میلی متر است و قطر درب آن نیز ۲۸ میلی متر است ، فضایی که در این بطری برای لیبل در نظر گرفته می شود به صورت عمودی می باشد و جنسی که جهت بسته بندی این بطری ها با یکدیگر در نظر گرفته می شود کارتن است و در هر کارتن نیز تعداد ۴۰۰ عدد در هر کارتن می تواند قرار بگیرد و ارتفاع کارتن ۴۰ سانتی متر و عرض ان ۳۹ سانتی متر و طول کارتن نیز ۵۸ سانتی متر می باشد .
از این مدل بطری در بسته بندی انواع نوشیدنی از جمله روغن ها مانند روغن زیتون و روغن کنجد و روغن بنفشه و عطر و روغن های گیاهی و شربت های دارویی و … مورد استفاده قرار میگیرد .
از این بطری ها در نگهداری انواع جامدات و مواد صنعتی مانند نگهداری از پیچ و میخ و یا انواع فلزات نیز بهره مند شد .
این گونه بطری ها همگی دارای سلامت کافی برای انسان می باشد و هیچ گونه مسمومیت و خطری در مواد تشکیل دهنده ان وجود ندارد و همچنین هیچ گونه نفوذی در ورود گرد و غباری در بطری های پت تولید شده توسط اروند پلاست وجود ندارد .
این بطری های پت همچنین دارای مقاومت بالا در برابر حلال ها وجود دارد و درب بطری ها نیز همچنین دارای آب بندی کافی جهت نگهداری از محصولات درون آن و همچنین جابجایی آنها می باشد .

چنانچه نیازمند مشاوره در مورد قیمت بطری پلاستیکی شفاف هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *