قیمت بطری پلاستیکی شفاف

قیمت بطری پلاستیکی شفاف

قیمت بطری پلاستیکی شفاف :در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد قیمت بطری پلاستیکی شفاف پرداخته می شود و اینکه چه مواردی را در قیمت بطری پلاستیکی شفاف می بایست لحاظ نمود .

قیمت بطری پلاستیکی شفاف

در این قسمت به بررسی انواع بطری های شفاف پرداخته می شود :
۱) بطری ۶۰ سی سی استوانه ای ساده :
همانطور که از نام آن پیداست حجم این بطری ۶۰ سی سی می باشد و از جمله محصولات پر فروش محسوب می گردد و جز بطری های پت شفاف کوچک نیز محسوب می گردد از این بطری ها در بسته بندی های قرص ها ، مواد دارویی و روغن ها کاربرد دارد .
۲) بطری کتابی ۶۰ سی سی :
این مدل بطری از جمله بطری های کوچک و فانتزی محسوب می گردد که دارای کیفیت بسیار بالا و همچنین کد بهداشت جهت بسته بندی مواد غذایی و دارویی می باشد جنس این بطری نیز از نوع پلی اتیلن ترفتالات همان pet می باشد و رنگ این محصول نیز کاملا شفاف و بی رنگ می باشد و وزن این بطری ۱۱ گرم می باشد و حجم آبگیری لازم در آن ۶۰ سی سی می باشد ، ارتفاع این بطری نیز ۸۶ میلی متر است و قطر درب آن نیز ۲۸ میلی متر است ، فضایی که در این بطری برای لیبل در نظر گرفته می شود به صورت عمودی می باشد و جنسی که جهت بسته بندی این بطری ها با یکدیگر در نظر گرفته می شود کارتن است و در هر کارتن نیز تعداد ۴۰۰ عدد در هر کارتن می تواند قرار بگیرد و ارتفاع کارتن ۴۰ سانتی متر و عرض ان ۳۹ سانتی متر و طول کارتن نیز ۵۸ سانتی متر می باشد .
از این مدل بطری در بسته بندی انواع نوشیدنی از جمله روغن ها مانند روغن زیتون و روغن کنجد و روغن بنفشه و عطر و روغن های گیاهی و شربت های دارویی و … مورد استفاده قرار میگیرد .
از این بطری ها در نگهداری انواع جامدات و مواد صنعتی مانند نگهداری از پیچ و میخ و یا انواع فلزات نیز بهره مند شد .
این گونه بطری ها همگی دارای سلامت کافی برای انسان می باشد و هیچ گونه مسمومیت و خطری در مواد تشکیل دهنده ان وجود ندارد و همچنین هیچ گونه نفوذی در ورود گرد و غباری در بطری های پت تولید شده توسط اروند پلاست وجود ندارد .
این بطری های پت همچنین دارای مقاومت بالا در برابر حلال ها وجود دارد و درب بطری ها نیز همچنین دارای آب بندی کافی جهت نگهداری از محصولات درون آن و همچنین جابجایی آنها می باشد .

بطری ها همگی دارای انواع سایزهای متفاوتی می باشد که هر شخصی متناسب با نیازمندی خود می تواند از هر کدام از بطری ها با سایز های مختلف و همچنین طرح های متفاوتی که وجود دارد هر موردی که مد نظر دارید را انتخاب نمایید .
در این قسمت به بررسی برخی از بطری ها با طرح و سایز های مختلف پرداخته می شود :
۱) بطری جوس ۳۰۰ سی سی :
همانطور که نام آن نیز پیداست اندازه این بطری ۳۰۰ سی سی می باشد و نام طرح ان نیز جوس می باشد ، ابعادی که در درب آن وجود دارد عبارتند از قطر ان ۳۸ میلی متر و ارتفاع آن نیز ۱۳.۵ سانتی متر می باشد ، جنس این بطری نیز پلی اتیلن ترفتالات می باشد ، رنگ بدنه در این محصول شفاف میباشد و درب آن نیز مشکی می باشد ، درجه غذایی در این بطری نیز food grade می باشد و به این معنی که از این بطری در کاربردهای غذایی ، دارویی ، تغذیه ای و … استفاده می شود .
۲) بطری جوس ۴۰۰ سی سی :
نام این بطری جوس می باشد و میزان حجمی که درون آن می توان محتوی لازم را قرار داد میتواند ۴۰۰ سی سی باشد ، جنس این بطری نیز از نوع پلی اتیلن ترفتالات می باشد که این جنس برای بطری ها بسیار کاربردی و مطلوب می باشد به گونه ای که درون آنها می توان مواد غذایی و یا دارویی قرار داد که بدین صورت می توان تمام محصولات خوراکی را بدون از بین رفتن خاصیت آن درون آنها نگهداری نمود ، تعداد بطری هایی که درون کارتن از این بطری وجود دارد می تواند ۱۵۰ عدد می باشد و اما در مورد ابعاد این بطری ها می توان بیان نمود که اندازه قطر درب این بطری ۳۸ میلی متر و ارتفاع آن ۱۵.۵ سانتی متر می باشد ، بدنه این محصول به صورت شفاف بوده و درب آن نیز مشکی می باشد .
درب های بطری که توسط اروند پلاست تولید می گردد به گونه ای مرغوب می باشند که کمترین میزان هدر رفتی از محتویات موجود در آن وجود نخواهد داشت و همچنین در زمان جابجایی و استفاده کمترین میزانی از آن از بین نخواهد رفت و تا انتهای محتوا موجود در آن به صورت کامل می توان از محتویات درون آن استفاده نمود .
قیمت بطری نیز متناسب با حجم و نوع مصرف ان متغیر می باشد و صاحبین مشاغل می توانند جهت بهره مندی از هر کدام از بطری ها با در نظر گرفتن قیمت بطری از آنها استفاده نموده و درخواست خود را ثبت نمایند .
اروند پلاست تولید کننده انواع ظروف پلاستیکی با بهترین مواد تشکیل دهنده و مناسب ترین قیمت می باشد که همواره در تلاش است تا میزان رضایت مشتریان خود را به ۱۰۰ درصد برساند.

چنانچه نیازمند مشاوره در مورد قیمت بطری پلاستیکی شفاف هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *