قیمت بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری

قیمت بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری

قیمت بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری : در این قسمت از مقالات به بررسی قیمت بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری پرداخته می شود و اینکه چه مواردی در قیمت بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری تاثیر گذار خواهد بود .
طرح های متفاوتی در بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری موجود می باشد که در این قسمت به بررسی این طرح ها پرداخته می شود :
۱) بطری پت ۱۳۰۰ سی سی طرح کیان :
بطری های پت پلاستیکی در تمام دنیا بهترین وسیله جهت نگهداری و بسته بندی موادی است که می توان با آنها مایعات و مواد مورد نیاز خود را بسته بندی نمود .

قیمت بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری

بطری های بهداشتی تولید شده توسط اروند پلاست همگی دارای کد بهداشت جهت استفاده در بسته بندی مواد غذایی می باشد ،این بطری همانطور که از نام آن پیداست دارای حجم ۱۳۰۰ سی سی می باشد ، این مدل از بطری ها از جمله پر فروش ترین بطری ها می باشد ، از این بطری به صورت گسترده در نگهداری انواع مواد غذایی ، آشامیدنی و صنعتی کاربرد دارد .
این بطری پت دارای رنگ شفاف در واقع بدون رنگ بوده و قطر دهانه آن ۲۸ میلی متر است و ارتفاع آن ۲۹۵ میلی متر می باشد و بر روی این بطری ها می توان لیبل نیز جهت نمایش نام و عنوان محصول و اطلاعات شرکت تولید کننده ان و هر گونه اطلاعاتی که مد نظر باشد قرار میگیرد که ارتفاع لیبل بر روی آن می تواند ۹۰ میلی متر است ، حجم آبگیری در این بطری ها نیز می تواند ۱۳۰۰ سی سی باشد و جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن ترفتالات یا همان پت می باشد .
بسته بندی این گونه بطری ها نیز با نایلون انجام می شود و تعداد بطری در هر بسته می تواند ۱۰۰ تا باشد .
۲) بطری پت ۱۳۰۰ سی سی طرح فراز :
این مدل بطری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای حجم ۱۳۰۰ سی سی جهت نگهداری از مایعات و مواد غذایی و با صنعتی مورد کاربرد می باشد ،این محصول نیز همانند مابقی محصولات اروند پلاست دارای کیفیت و زیبایی بسیاری است و همچنین دارای کد بهداشت جهت نگهداری مواد غذایی می باشد ، این بطری نیز کاملا شفاف و بی رنگ می باشد و قطر دهانه ان نیز ۲۸ میلی متر می باشد و ارتفاع کالا نیز ۳۰۰ میلی متر می باشد و ارتفاع فضای لیبل نیز ۹۰ میلی متر می باشد و وزن این بطری پت نیز ۲۴ گرم می باشد و جنس ان نیز پلی اتیلن ترفتالات می باشد .
چنانچه نیازمند اخذ مشاوره در مورد قیمت بطری پلاستیکی ۱.۵ لیتری هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.