قیمت بطری

قیمت بطری

قیمت بطری : پیش از پرداختن به مبحث قیمت بطری می بایست به ویژگی هایی که یک بطری می تواند داشته باشد و در قیمت ان تاثیر گذار خواهد بود می پردازیم و اینکه قیمت بطری به چه مواردی بستگی دارد ؟
قیمت بطری به موارد بسیاری بستگی دارد از جمله حجم آن و نیز جنس آن که می تواند پلاستیکی ، شیشه ای و یا دارای چه درجه کیفی باشد و یا اینکه رنگ مورد سفارش مشتری چه رنگی است ،بنابراین موارد بسیاری در قیمت بطری می تواند تاثیر گذار باشد .

قیمت بطری

بطری ها دارای سایز های بسیاری می توانند باشند که در این قسمت به بررسی سایز آنها پرداخته می شود :
۱) بطری پت ۷۵ سی سی :
همانطور که از نام آنها پیداست حجم این بطری ها ۷۵ سی سی می باشد و نیز از آنها در انواع نوشیدنی ها و یا آب میوه ها استفاده می شود .
۲) بطری پت ۲۲۰ سی سی :
حجم این بطری ها نیز ۲۲۰ سی سی می باشد و در انواع ابمیوه ها و یا نوشیدنی ها می توان از آن استفاده نمود .
۳) بطری پت ۱۶۵ سی سی :
ابن بطری ها دارای حجم ۱۶۵ سی سی می باشد و نیز در نگهداری از انواع ادویه ها می توان از آن استفاده نمود بنابراین این بطری ها در مشاغلی که در زمینه تولید ادویه فعالیت دارند کاربرد دارد .
۴) بطری پت ۳۰۰ سی سی :
این بطری ها نیز دارای حجم ۳۰۰ سی سی می باشند .
۵) بطری پت ۲۰۰ سی سی :
ابن بطری ها نیز دارای حجم ۲۰۰ سی سی می باشند و رنگ این بطری ها قهوه ای می باشد و از این بطری ها در مواردی که نیازمند نگهداری از مواد بدون تابش آفتاب هستیم می تواند گزینه مناسبی باشد پر واقع در برخی موارد موادی از جمله ارایشی و بهداشتی وجود دارد که می بایست از آنها در برابر تابش آفتاب محافظت شود و با موارد پزشکی و یا دارویی که نیازمند استفاده از محفظه ی ایمن در برابر تابش افتاب هستیم .

تماس با ما

۶) بطری پت یک لیتری :
حجم این بطری ها یک لیتر می باشد و این بطری ها بسیار ساده و شیک می باشند و در خیلی از جایگاه ها و کاربردهای گوناگون می توان از آنها استفاده نمود ، بر روی این بطری ها نیز می توان از لیبل جهت معرفی محلول درون آن استفاده نمود و درب این بطری ها نیز از جنس پلاستیکی می باشد
۷) بطری پت ۷۵۰ سی سی :
حجم این بطری ها نیز ۷۵۰ سی سی می باشد و در موقعیت های مختلف کاربرد دارد و نیز در نگهداری از محلول ها می توان از آن استفاده نمود .
چنانچه در زمینه قیمت بطری نیازمند اخذ مشاوره می باشید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *