گالن شوینده

گالن شوینده

گالن شوینده : در این قسمت از مقاله به بررسی اجمالی گالن شوینده پرداخته می شود و اینکه گالن شوینده می بایست دارای چه ویژگی هایی باشد ؟
گالن در طرح های متنوع و حجم ها و رنگ های مختلف عرضه می گردد و مشتریان محترم می توانند از میان طرح های متنوع هر مدلی را که دارای کاربرد بهتر و متناسب با سلیقه شخصی است را انتخاب نمایند .

گالن شوینده

طرح هایی که در گالن شوینده وجود دارد عبارتند از :
گالن طرح اکتیو،گالن طرح پریل،گالن طرح اوه،گالن هلالی .
کاربرد این نوع بطری ها بسیار زیاد می باشد و همانطور که از نام آنها پیداست می تواند مواد شوینده نظیر مایع دستشویی، مایع ظرفشویی،وایتکس، لوله باز کن،جرمگیر و یا هر محلول دیگری باشد که در زمینه مواد شوینده و یا حتی شیمیایی از آنها استفاده نمود .
درب گالن می بایست بسیار مقاوم و محکم باشد و با توجه به نگهداری حجم بسیار زیاد آن می بایست دارای کمترین نشتی در زمان حمل و نقل و یا استفاده باشد به گونه ای که کمترین هدر رفتی از محلول موجود در انها وجود نداشته باشد .


حجم هایی که در این گالن ها وجود دارد می تواند ۴ لیتری و یا حجم هایی باشد که استفاده از آنها می تواند کمک شایانی را در زمینه نگهداری از محلول های خانگی نماید ، از این گالن ها در اماکن اداری و شرکتی ، کارخانه ها و یا حتی مسکونی استفاده نمود و به واسطه دارا بودن دسته ان در منازل هم به راحتی می توان از آنها استفاده نمود .
ضخامت و جنس این گالن های شوینده به گونه ای است از ورود اشعه خورشید به داخل آن جلوگیری می شود و کمترین واکنشی میان گالن با مواد محلول موجود در آن وجود ندارد .
گالن می بایست دارای چه ویژگی هایی باشد ؟

تماس با ما
حجم در گالن مبحث مهمی است به گونه ای که دارا بودن حجم ۴ لیتری در این گالن ها ویژگی بسیار مطلوبی می باشد که می بایست تمام مشتریان محترم به آن توجه نمایند و مبحث بعدی جنس گالن می باشد مه می بایست به هیچ وجه با محلول شیمیایی موجود در آن کمترین واکنشی نشان ندهد و مورد بعدی درب گالن می باشد که می بایست گالن ها همه دارای درب هایی باشند که کمترین هدر رفتی از محلول موجود در ان وجود نداشته باشد .
در صورت هرگونه مشاوره در زمینه گالن شوینده می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *