گالن کتابی

گالن کتابی

گالن کتابی : در این قسمت با انواع گالن کتابی آشنا می شویم و اینکه گالن کتابی و چه کاربردی دارد؟
گالن کتابی نقش بسیار مهمی در حمل مایعات به عهده دارد و هر شخصی متناسب با نیاز های خود میتواند از یک نوع از آنها استفاده نماید، طرح های متنوع و مختلفی نیز در گالن ها وجود دارد که یکی از آنها گالن کتابی می باشد که به علت ظاهر و حالت طراحی آن می تواند در کنار همدیگر به راحتی قرار گیرند.متریالی که در گالن کتابی استفاده شده از جنس پلی اتیلن است و گنجایش ان می تواند ۳ لیتری باشد و وزن آن نیز می تواند از ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم متفاوت باشد ، رنگ این گالن ها نیز می تواند مطابق با نظر مشتری تغییر یابد و مشتری می تواند متناسب با سلیقه و نظر خود هر کدام از رنگ ها که مد نظرش باشد را انتخاب نماید .

گالن کتابی

این مدل از طراحی برای گالن کتابی سبب میشود تا مایع درون آن به راحتی مورد استفاده قرار گیرد و از جمله محبوبیت های بسیار زیاد برای این نمونه گالن محسوب می شود که بیشتر تولید کنندگان تمایل بسیار زیاد به استفاده از این نمونه گالن دارند و مایع درون آن توسط مصرف کننده بسیار راحت مورد استفاده قرار میگیرد .
از این گالن ها در کاربردهای بسیار متنوع و مختلفی می توان استفاده نمود از جمله این کاربردها به کار بردن آنها در نگهداری از مایع ظرفشویی،مایع دستشویی،مواد ضد عفونی کننده،مواد شیمیایی و یا حتی مواد دارویی نام برد.
لازم به ذکر است که مواد پلاستیکی به کار برده شده در این نوع گالن ها از مواد بسیار مرغوب و مطلوب می باشد و در صورتیکه از مواد نامرغوب برای تولید این گالن ها استفاده شود سبب پوسیدگی و تخریب و آسیب دیدگی آنها در برابر جابه جایی و یا استفاده خواهد شد .

تماس با ما
تمام مشتریان محترم اروند پلاست در صورت تمایل به ثبت سفارش می توانند از ارسال یک نمونه گالن کتابی پیش از ثبت سفارش نهایی به صورت تست درخواست نمایند .
جنس گالن به گونه ای مرغوب می باشد که به هیچ وجه هیچ گونه تاثیر و واکنشی از مواد موجود در گالن با محلول شیمیایی موجود در آن به وجود نمی آید و همچنین این گالن ها دارای درب های محکم و مقاومی است که هیچ گونه نشتی از مواد محلول موجود در آن به وجود نمی آید و مشتریان محترم می توانند به راحتی از آنها طی مدت زمان طولانی استفاده نمایند .
در صورتی که تمایل به خرید گالن از اروند پلاست هستید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.