گالن ۴ لیتری

گالن ۴ لیتری :همانطور که از نام آن پیداست گنجایش این گالن ها ۴ لیتر می باشد و از این گالن ها در مصرفی همچون مصارف خانگی ، جهت نگهداری مایع دستشویی ظرفشویی و محلول های خوراکی و … و جهت نگهداری سموم و نیز مصارف پزشکی ، محلول های ضد عفونی کننده و سفید کننده استفاده میگردد .

گالن ۴ لیتری

از جمله علت های استفاده از گالن ۴ لیتری در تمام مصارف گوناگون ساخت آنها با استفاده از قالب بادی می باشد و مشتری می تواند طبق سلیقه و با توجه به کاربرد آن گالن ۴ لیتری مد نظر خود را با وزن مشخص و رنگ مطلوب خود انتخاب نماید .
گالن تولید شده توسط اروند پلاست دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد به گونه ای که در برابر سقوط و یا پرتاب دارای استحکام بسیار بالایی در برابر آسیب دیدن دارد .
این گالن ها دارای درب های آب بندی شده می باشد به گونه ای که علاوه بر جلوگیری از نشتی و هدر رفتن محلول درون آن از ورود آلاینده ها و مواد آسیب زا به درون آن جلوگیری می شود، درب های این بطری ها به قدری دارای استحکامات بالا می باشد که به هیچ وجه امکان اسیبی به محلول درون گالن ۴ لیتری در زمان حمل و نقل و استفاده از آنها وجود ندارد ، این گالن ها دارای تاییدیه از واحد کنترل کیفی می باشد که شما مشتریان محترم با اطمینان خاطر نسبت به خرید آنها اقدام نمایید، گالن تولید شده توسط اروند پلاست دارای استانداردهای لازم و وزن استاندارد می باشد .
جنس این گالن ها از نوع بادی می باشد و دارای درجه کیفی بسیار بالایی می باشد و در صورت مطلوب نبودن جنس این گالن ها مواد درون انها با مواد ساخته شده گالن ها با هم ترکیب شده و در نتیجه سبب آسیب به محلول درون آن خواهد شد .
یکی از ویژگی هایی که اروند پلاست در اختیار مشتریان خود قرار میدهد امکان ارسال یک نمونه به مشتریان محترم جهت سنجش میزان کیفیت گالن می باشد .
لازم به ذکر است که یکی از طرح های پر طرفدار گالن ۴ لیتری گالن لیبل گرد می باشد که در این گالن ها امکان چسباندن لیبل به صورت گرد بر روی این گالن ها وجود دارد .
جهت اخذ مشاوره جهت سفارش محصولات اروند پلاست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا با بهره برداری از نظرات حرفه ای و هوشمندانه کارشناسان ما نسبت به انتخاب یک محصول مطلوب و بی رقیب اقدام نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *