گالن ۴ لیتری

گالن ۴ لیتری :همانطور که از نام آن پیداست گنجایش این گالن ها ۴ لیتر می باشد و از این گالن ها در مصرفی همچون مصارف خانگی ، جهت نگهداری مایع دستشویی ظرفشویی و محلول های خوراکی و … و جهت نگهداری سموم و نیز مصارف پزشکی ، محلول های ضد عفونی کننده و سفید کننده استفاده میگردد .

گالن ۴ لیتری

از جمله علت های استفاده از گالن ۴ لیتری در تمام مصارف گوناگون ساخت آنها با استفاده از قالب بادی می باشد و مشتری می تواند طبق سلیقه و با توجه به کاربرد آن گالن مد نظر خود را با وزن مشخص و رنگ مطلوب خود انتخاب نماید .
گالن تولید شده توسط اروند پلاست دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد به گونه ای که در برابر سقوط و یا پرتاب دارای استحکام بسیار بالایی در برابر آسیب دیدن دارد .
این گالن ها دارای درب های آب بندی شده می باشد به گونه ای که علاوه بر جلوگیری از نشتی و هدر رفتن محلول درون آن از ورود آلاینده ها و مواد آسیب زا به درون آن جلوگیری می شود، درب های این بطری ها به قدری دارای استحکامات بالا می باشد که به هیچ وجه امکان اسیبی به محلول درون گالن ۴ لیتری در زمان حمل و نقل و استفاده از آنها وجود ندارد ، این گالن ها دارای تاییدیه از واحد کنترل کیفی می باشد که شما مشتریان محترم با اطمینان خاطر نسبت به خرید آنها اقدام نمایید، گالن تولید شده توسط اروند پلاست دارای استانداردهای لازم و وزن استاندارد می باشد .

تماس با ما
جنس این گالن ها از نوع بادی می باشد و دارای درجه کیفی بسیار بالایی می باشد و در صورت مطلوب نبودن جنس این گالن ها مواد درون انها با مواد ساخته شده گالن ها با هم ترکیب شده و در نتیجه سبب آسیب به محلول درون آن خواهد شد .
یکی از ویژگی هایی که اروند پلاست در اختیار مشتریان خود قرار میدهد امکان ارسال یک نمونه به مشتریان محترم جهت سنجش میزان کیفیت گالن می باشد .
لازم به ذکر است که یکی از طرح های پر طرفدار گالن ۴ لیتری گالن لیبل گرد می باشد که در این گالن ها امکان چسباندن لیبل به صورت گرد بر روی این گالن ها وجود دارد .

در ادامه به بررسی انواع گالن ۴ لیتری پرداخته می شود و اینکه گالن  در چه طرح ها و مدل هایی یافت می شوند :
متناسب با کاربرد محصول مورد نظر و همچنین سلیقه مشتری می توان یک نمونه از گالن های ۴ لیتری را درخواست نمود که در ادامه به بررسی انواع مدل های گالن پرداخته می شود :
۱) گالن ۴ لیتری لیبل گرد :
این نوع از گالن ها همانطور که از نام آنها پیداست دارای حجم ۴ لیتر و یا ۴۰۰۰ سی سی می باشد و جنس این گالن ها از نوع پلی اتیلن می باشد و تنوع رنگی در این گالن های ۴ لیتری وجود دارد و هر مشتری متناسب با سلیقه شخصی و همچنین با توجه به کاربرد محصول مورد نظر خود می تواند رنگ مورد نظر خود را سفارش دهد ، مواردی که می توان از این بطری ها استفاده نمود مایع ظرفشویی، مایع دستشویی،روغن ترمز ، روغن موتور و … اشاره نمود ، همانطور که از عنوان آن پیداست بر روی این گالن ها لیبل های گرد جهت جذابیت بیشتر بر روی گالن ها جهت نمایش مشخصات محتوی درون آن و اطلاعات شرکت سازنده آن قرار میگیرد .
۲) گالن ۴ لیتری کتابی ۸ ضلعی :
جنس این گالن ها نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و ظاهر ان‌ نیز به صورت گالن کتابی و ۸ ضلعی می باشد و حجمی که این گالن ها می تواند در خود نگهداری نماید همان ۴۰۰۰ سی سی می باشد .
۳) گالن ۳۷۵۰ لیتری طرح اوه ساده :
جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و حجم آن نیز ۳۷۵۰ سی سی می باشد که در دسته ۴۰۰۰ سی سی یا همان ۴ لیتر قرار میگیرد ، از جمله موارد مورد استفاده آن می توان به مایع ظرفشویی و یا مایع دستشویی و … اشاره نمود .
۴) گالن ۴ لیتری طرح پریل :
گنجایش این گالن ها ۴ لیتر و یا همان ۴۰۰۰ سی سی می باشد ، از جمله موارد استفاده این گالن ها می توان به نگهداری از مواد شوینده همچون مایع دستشویی، مایع ظرفشویی و … اشاره نمود و این طرح از جمله طرح های پر کاربرد و پر فروش و پر طرفدار محسوب می گردد .
۵) گالن ۳۷۵۰ سی سی طرح اوه زنبوری :
حجم این گالن ها همانطور که از نام انها پیداست ۳۷۵۰ سی سی می باشد و جنس آنها نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و از جمله موارد استفاده از این نوع گالن ها می توان به مایع شوینده همچون مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، شامپو فرش و … اشاره نمود .
جهت اخذ مشاوره جهت سفارش محصولات اروند پلاست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا با بهره برداری از نظرات حرفه ای و هوشمندانه کارشناسان ما نسبت به انتخاب یک محصول مطلوب و بی رقیب اقدام نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *