بطری اسپری

بطری اسپری

بطری اسپری :در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد بطری اسپری جنس و کاربرد و کیفیت آن پرداخته می شود .
در این قسمت به بررسی انواع بطری پرداخته می شود :

بطری اسپری

۱) پمپ غلیظ پاش کرم پودر :
این بطری که دارای دهانه ۲۰ می باشد و همانطور که از نام آن پیداست جهت نگهداری از کرم پودر و یا کرم لوسیون ، روغن ارگان و … به طور کلی برای انواع روغن های غلیظ استفاده می شود ، این پمپ ها که در دو رنگ سفید و مشکی وجود دارد و سایر سایز های دیگر آن ۱۸ ۲۰ و ۲۴ می باشد و مشتریان محترم هر مدام از سایز هایی که در بطری مد نظر دارند را انتخاب می نمایند .

تماس با ما

۲) تریگر دهانه ۲۸ :
نوع دیگر از انواع اسپری ها تریگر دهانه ۲۸ می باشد که دارای رنگ بدنه شفاف و رنگ تریگر ابی می باشد .
۳) بطری ۶۰ سی سی اسپری طرح مای با دهانه ۲۰ :
این بطری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای حجم ۶۰ سی سی می باشد دهانه در این اسپری ها ۲۰ می باشد و وزن بطری نیز ۱۰ گرم می باشد .
۴) اسپری دئودورانت رقیق پاش دهانه ۲۰ با کپ شفاف :
در این اسپری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای دهانه ۲۰ می باشد و این بطری جهت اسپری نمودن محلول های رقیق مورد استفاده قرار میگیرد .
۵) بطری ۶۰ سی سی رقیق پاش دهانه ۲۰ :
همانطور که از نام آن پیداست این بطری ها دارای حجم ۶۰ سی سی میباشد و دهانه آن نیز ۲۰ می باشد و برای بطری هایی با محلول رقیق کاربرد دارد .
۶) بطری ۱۰۰ سی سی رقیق پاش دهانه ۲۰ :
این بطری نیز دارای حجم ۱۰۰ سی سی می باشد و دهانه آن نیز ۲۰ می باشد ، از این بطری صرفا در مواقعی که محلول های رقیق اسپری می شود می توان استفاده نمود .
بطری های اسپری نیز از جنس پلی اتیلن نی باشد که بسیار مقاوم بوده و دارای کیفیت مطلوب و درب آب بندی شده و محکم می باشد به گونه ای که کمترین آسیب در زمان جا به جایی و استفاده از محلول موجود درون بطری وجود نخواهد داشت ، بنابراین مصرف کننده رضایت ۱۰۰ درصدی در زمان استفاده از بطری را دارد .
در صورتی که نیازمند هرگونه مشاوره در زمینه بطری هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.