بطری اسپری

بطری اسپری

بطری اسپری :در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد بطری اسپری جنس و کاربرد و کیفیت آن پرداخته می شود .
در این قسمت به بررسی انواع بطری پرداخته می شود :

بطری اسپری

۱) پمپ غلیظ پاش کرم پودر :
این بطری که دارای دهانه ۲۰ می باشد و همانطور که از نام آن پیداست جهت نگهداری از کرم پودر و یا کرم لوسیون ، روغن ارگان و … به طور کلی برای انواع روغن های غلیظ استفاده می شود ، این پمپ ها که در دو رنگ سفید و مشکی وجود دارد و سایر سایز های دیگر آن ۱۸ ۲۰ و ۲۴ می باشد و مشتریان محترم هر مدام از سایز هایی که در بطری مد نظر دارند را انتخاب می نمایند .

تماس با ما

۲) تریگر دهانه ۲۸ :
نوع دیگر از انواع اسپری ها تریگر دهانه ۲۸ می باشد که دارای رنگ بدنه شفاف و رنگ تریگر ابی می باشد .
۳) بطری ۶۰ سی سی اسپری طرح مای با دهانه ۲۰ :
این بطری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای حجم ۶۰ سی سی می باشد دهانه در این اسپری ها ۲۰ می باشد و وزن بطری نیز ۱۰ گرم می باشد .
۴) اسپری دئودورانت رقیق پاش دهانه ۲۰ با کپ شفاف :
در این اسپری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای دهانه ۲۰ می باشد و این بطری جهت اسپری نمودن محلول های رقیق مورد استفاده قرار میگیرد .
۵) بطری ۶۰ سی سی رقیق پاش دهانه ۲۰ :
همانطور که از نام آن پیداست این بطری ها دارای حجم ۶۰ سی سی میباشد و دهانه آن نیز ۲۰ می باشد و برای بطری هایی با محلول رقیق کاربرد دارد .
۶) بطری ۱۰۰ سی سی رقیق پاش دهانه ۲۰ :
این بطری نیز دارای حجم ۱۰۰ سی سی می باشد و دهانه آن نیز ۲۰ می باشد ، از این بطری صرفا در مواقعی که محلول های رقیق اسپری می شود می توان استفاده نمود .
بطری های اسپری نیز از جنس پلی اتیلن نی باشد که بسیار مقاوم بوده و دارای کیفیت مطلوب و درب آب بندی شده و محکم می باشد به گونه ای که کمترین آسیب در زمان جا به جایی و استفاده از محلول موجود درون بطری وجود نخواهد داشت ، بنابراین مصرف کننده رضایت ۱۰۰ درصدی در زمان استفاده از بطری را دارد .

با توجه به استفاده روزافزون از بطری های اسپری در دنیای امروز و نیاز استفاده تمام افراد جامعه از مواد ضدعفونی کننده ، استفاده از بطری های اسپری روز به روز افزوده می شود، در این قسمت به بررسی بطری پرداخته می شود و اینکه انواع بطری به شرح ذیل می باشد :
۱) بطری اسپری ۱۰۰ سی سی :
دهانه این بطری ۱۸ میلی متر می باشد و گنجایش و حجم آن نیز همانطور که مطرح شده ۱۰۰ سی سی می باشد ، جنس آن از نوع پلی اتیلن می باشد و پمپ اسپری آن نیز بسیار مرغوب می باشد .
۲) بطری ۱۲۰ سی سی :
دهانه این بطری ۲۰ میلی متر می باشد و حجم آن نیز ۱۲۰ سی سی می باشد ، جنس آن از نوع پلی اتیلن می باشد و پمپ اسپری آن نیز بسیار مرغوب می باشد .
۳) بطری ۲۵۰ سی سی :
دهانه این بطری ۲۰ میلی متر می باشد و حجم ان ۲۵۰ سی سی می باشد و جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن مرغوب می باشد .
۴) بطری ۳۰ سی سی :
دهانه این بطری نیز ۲۰ میلی متر می باشد و گنجایش آن نیز ۳۰ سی سی می باشد ، این نوع بطری از جمله بطری های با حجم کم می باشند که برای مصارفی از جمله مواد ضد عفونی کننده می توان استفاده نمود .
۵) بطری ۳۰ سی سی با پمپ رقیق پاش نازل دار :
دهانه این نوع ۲۰ میلی متر می باشد و حجمی که این بطری ها نگهداری می کنند ۳۰ سی سی می باشد ، جنس این بطری ها از نوع پلی اتیلن می باشد که بسیار مرغوب است و در این نوع بطری همگی دارای پمپ نازل دار است که سایز نازل آنها ۱۸ و ۲۰ و ۲۴ می باشد .
۶) بطری ۳۰ سی سی با اسپری بینی :
همانطور که پیش از این مطرح گردید یکی از مصارفی که از این نوع بطری ها استفاده می شود پزشکی می باشد ، این نوع اسپری که دارای محتوی دارویی است جهت مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای یک نوع پمپ اسپری بینی می باشد که در سایز های ۱۸ و ۲۰ موجود می باشد ، جنس این نوع بطری نیز از نوع پلی اتیلن است و حجم دارویی که در خود نگهداری می نماید ۳۰ سی سی است .
۷) بطری ۵۰ سی سی :
این بطری ها نیز دارای حجم ۵۰ سی سی می باشد و اندازه دهانه در این بطری ها نیز ۲۰ میلی متر است و جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن است و پمپ اسپری آن نیز بسیار مرغوب می باشد .

بطری اسپری نیز مانند مابقی ها دارای انواع متفاوت و سایزهای متفاوتی می باشد که هر شخصی متناسب با نوع نیازمندی خود و همچنین متناسب با نوع کاربرد می تواند از انواع بطری های اسپری استفاده نماید به عنوان مثال از سایزهایی که در بطری های اسپری وجود دارد می تواند به ۶۰ میل اشاره نمود که این سایز عموما برای استفاده از انواع الکل ها مورد استفاده قرار می گیرد و سایز دیگری که بطری های اسپری می توانند داشته باشند می توان به سایز ۳۰ میل اشاره نمود که از این سایز نیز می توان جهت نگهداری از الکل استفاده نمود .
بطری های اسپری همگی دارای کیفیت مطلوبی می باشد به گونه ای که در طی مدت زمان طولانی می توان از این ها استفاده نمود و از سایز ۳۰ میل می توان به راحتی در کیف و یا جیب استفاده نمود به گونه ای که می توان از محتویات بطری بدون اینکه هدر رفتی در آن وجود داشته باشد استفاده نمود ، از این گونه چیزها می توان جهت نگهداری از انواع مایعات مانند الکل ، اب و عطر و یا محصولات آرایشی و بهداشتی که به عنوان مثال در مو از آنها استفاده می گردد و … استفاده نمود .

در صورتی که نیازمند هرگونه مشاوره در زمینه بطری هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *