بطری پت

بطری اسپری

.
در این قسمت به بررسی انواع بطری پرداخته می شود :

بطری اسپری

۱) پمپ غلیظ پاش کرم پودر :

این بطری که دارای دهانه ۲۰ می باشد و همانطور که از نام آن پیداست جهت نگهداری از کرم پودر و یا کرم لوسیون ، روغن ارگان و … به طور کلی برای انواع روغن های غلیظ استفاده می شود ، این پمپ ها که در دو رنگ سفید و مشکی وجود دارد و سایر سایز های دیگر آن ۱۸ ۲۰ و ۲۴ می باشد و مشتریان محترم هر مدام از سایز هایی که در بطری مد نظر دارند را انتخاب می نمایند .

۲) تریگر دهانه ۲۸ :

نوع دیگر از انواع اسپری ها تریگر دهانه ۲۸ می باشد که دارای رنگ بدنه شفاف و رنگ تریگر ابی می باشد .
۳) بطری ۶۰ سی سی اسپری طرح مای با دهانه ۲۰ :
این بطری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای حجم ۶۰ سی سی می باشد دهانه در این اسپری ها ۲۰ می باشد و وزن بطری نیز ۱۰ گرم می باشد .
۴) اسپری دئودورانت رقیق پاش دهانه ۲۰ با کپ شفاف :
در این اسپری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای دهانه ۲۰ می باشد و این بطری جهت اسپری نمودن محلول های رقیق مورد استفاده قرار میگیرد .
۵) بطری ۶۰ سی سی رقیق پاش دهانه ۲۰ :
همانطور که از نام آن پیداست این بطری ها دارای حجم ۶۰ سی سی میباشد و دهانه آن نیز ۲۰ می باشد و برای بطری هایی با محلول رقیق کاربرد دارد .
۶) بطری ۱۰۰ سی سی رقیق پاش دهانه ۲۰ :
این بطری نیز دارای حجم ۱۰۰ سی سی می باشد و دهانه آن نیز ۲۰ می باشد ، از این بطری صرفا در مواقعی که محلول های رقیق اسپری می شود می توان استفاده نمود .
بطری های اسپری نیز از جنس پلی اتیلن نی باشد که بسیار مقاوم بوده و دارای کیفیت مطلوب و درب آب بندی شده و محکم می باشد به گونه ای که کمترین آسیب در زمان جا به جایی و استفاده از محلول موجود درون بطری وجود نخواهد داشت ، بنابراین مصرف کننده رضایت ۱۰۰ درصدی در زمان استفاده از بطری را دارد .

با توجه به استفاده روزافزون از بطری های اسپری در دنیای امروز و نیاز استفاده تمام افراد جامعه از مواد ضدعفونی کننده ، استفاده از بطری های اسپری روز به روز افزوده می شود، در این قسمت به بررسی بطری پرداخته می شود و اینکه انواع بطری به شرح ذیل می باشد :
۱) بطری اسپری ۱۰۰ سی سی :
دهانه این بطری ۱۸ میلی متر می باشد و گنجایش و حجم آن نیز همانطور که مطرح شده ۱۰۰ سی سی می باشد ، جنس آن از نوع پلی اتیلن می باشد و پمپ اسپری آن نیز بسیار مرغوب می باشد .

۲) بطری ۱۲۰ سی سی :

دهانه این بطری ۲۰ میلی متر می باشد و حجم آن نیز ۱۲۰ سی سی می باشد ، جنس آن از نوع پلی اتیلن می باشد و پمپ اسپری آن نیز بسیار مرغوب می باشد .

۳) بطری ۲۵۰ سی سی :

دهانه این بطری ۲۰ میلی متر می باشد و حجم ان ۲۵۰ سی سی می باشد و جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن مرغوب می باشد .

۴) بطری ۳۰ سی سی :

دهانه این بطری نیز ۲۰ میلی متر می باشد و گنجایش آن نیز ۳۰ سی سی می باشد ، این نوع بطری از جمله بطری های با حجم کم می باشند که برای مصارفی از جمله مواد ضد عفونی کننده می توان استفاده نمود .

۵) بطری ۳۰ سی سی با پمپ رقیق پاش نازل دار :

دهانه این نوع ۲۰ میلی متر می باشد و حجمی که این بطری ها نگهداری می کنند ۳۰ سی سی می باشد ، جنس این بطری ها از نوع پلی اتیلن می باشد که بسیار مرغوب است و در این نوع بطری همگی دارای پمپ نازل دار است که سایز نازل آنها ۱۸ و ۲۰ و ۲۴ می باشد .
۶) بطری ۳۰ سی سی با اسپری بینی :
همانطور که پیش از این مطرح گردید یکی از مصارفی که از این نوع بطری ها استفاده می شود پزشکی می باشد ، این نوع اسپری که دارای محتوی دارویی است جهت مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای یک نوع پمپ اسپری بینی می باشد که در سایز های ۱۸ و ۲۰ موجود می باشد ، جنس این نوع بطری نیز از نوع پلی اتیلن است و حجم دارویی که در خود نگهداری می نماید ۳۰ سی سی است .
۷) بطری ۵۰ سی سی :
این بطری ها نیز دارای حجم ۵۰ سی سی می باشد و اندازه دهانه در این بطری ها نیز ۲۰ میلی متر است و جنس آن نیز از نوع پلی اتیلن است و پمپ اسپری آن نیز بسیار مرغوب می باشد .

بطری اسپری نیز مانند مابقی ها دارای انواع متفاوت و سایزهای متفاوتی می باشد که هر شخصی متناسب با نوع نیازمندی خود و همچنین متناسب با نوع کاربرد می تواند از انواع بطری های اسپری استفاده نماید به عنوان مثال از سایزهایی که در بطری های اسپری وجود دارد می تواند به ۶۰ میل اشاره نمود که این سایز عموما برای استفاده از انواع الکل ها مورد استفاده قرار می گیرد و سایز دیگری که بطری های اسپری می توانند داشته باشند می توان به سایز ۳۰ میل اشاره نمود که از این سایز نیز می توان جهت نگهداری از الکل استفاده نمود .
بطری های اسپری همگی دارای کیفیت مطلوبی می باشد به گونه ای که در طی مدت زمان طولانی می توان از این ها استفاده نمود و از سایز ۳۰ میل می توان به راحتی در کیف و یا جیب استفاده نمود به گونه ای که می توان از محتویات بطری بدون اینکه هدر رفتی در آن وجود داشته باشد استفاده نمود ، از این گونه چیزها می توان جهت نگهداری از انواع مایعات مانند الکل ، اب و عطر و یا محصولات آرایشی و بهداشتی که به عنوان مثال در مو از آنها استفاده می گردد و … استفاده نمود .

بطری اسپری

از بطری های اسپری در کاربردهای گوناگون و در موقعیت های گوناگون می توان استفاده نمود به عنوان مثال بطری اسپری ۵۰ میلی که توسط اروند پلاست تولید می گردد دارای جنس بسیار مرغوب می باشد به گونه ای در زمان استفاده و یا جابجایی کمترین هدر رفتی در مواد موجود در آن رخ نخواهد داد و به راحتی می توان تا آخرین میزان از محتویات درون آن را به راحتی استفاده نمود ، لازم به ذکر است که این بطری از جنس پلاستیک شفاف می باشد که دارای کیفیت بسیار مطلوبی است ، حمل و نقل این گونه بطری های اسپری نیز بسیار ساده و آسان می باشد ، این بطری دارای درب مناسبی می باشد که به راحتی می توان از آن در داخل کیف و یا جیب استفاده نمود ، از این بطری اسپری جهت نگهداری انواع مایعات از جمله الکل و یا آب می توان استفاده نمود .
زمانیکه به مسافرت می روید نیازمند نگهداری از محتویات کمی از تونر های صورت و یا اسپری مو و یا حتی مقداری الکل که جهت ضد عفونی کردن می توان از آنها استفاده نمود و در این حالت با همراه داشتن مقدار کمی از الکل و یا تونر که به صورت اسپری می توان از آن استفاده نمود در محفظه ای نگهداری نمود که بسیار ایمن باشد به گونه ای که کوچکترین هدر رفتی در مواد موجود در رخ ندهد .
بنابراین همراه داشتن مقدار کمی از الکل در ظرفی تمیز و مرتب این امکان را برای تمام افرادی که نیازمند یک ظرف کوچک و در عین حال مطمئن می باشند فراهم می نماید .
حجم این گونه بطری های اسپری می تواند کم ، متوسط و یا زیاد باشد که به عنوان مثال یک بطری با حجم ۵۰ میلی می تواند ۵۰ میلی از محتویات مایع را درون خود نگهداری نماید که این حجم میزان مطلوبی جهت استفاده مایعات و نگهداری انها در کیف و یا جیب می باشد ، همچنین این بطری های اسپری دارای جنس پلاستیکی می باشد و به صورت شفاف می باشد به گونه ای که محتویات درون آن به راحتی دیده می شود .
از جمله ویژگی های بطری های اسپری که توسط اروند پلاست تولید می شود عبارتند از :
۱) این بطری ها دارای پلاستیک شفاف می باشد .
۲) دارای کیفیت بالایی می باشد .
۳) حمل و نقل آن به آسانی صورت می گیرد .
۴) این بطری های اسپری داخل جیب و یا کیف نگهداری می شود .
۵) بطری های اسپری دارای درب های آب بندی می باشد به گونه ای که کمترین آسیبی به محتویات درون آن وارد نمی شود .
۶) از اینگونه بطری ها جهت نگهداری انواع مایعات استفاده می شود و از جمله این مایعات می توان به الکل ، عطر، اب و یا گلاب اشاره نمود .

در صورتی که نیازمند هرگونه مشاوره در زمینه بطری هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *