بطری سفید کننده

بطری سفید کننده

بطری سفید کننده :در این قسمت به اطلاعات مفیدی در زمینه بطری سفیدکننده می پردازیم:

علت اصلی نامگذاری این بطری ها مورد استفاده و کاربرد انها می باشد به گونه ای که در این بطری ها فقط از مواد جرمگیر و سفید کننده استفاده می گردد.

بطری سفید کننده

بطری های سفید کننده دارای یک سری متریال می باشد ، بطری ها دارای گنجایش خاصی می باشند به عنوان مثال بطری های یک لیتری ،رنگ بطری ها نیز مطابقنظر مشتری می توانند تغییر نماید ،بطری ها نیز دارای یک وزن متناسب با مورد کاربرد می باشد به عنوان مثال ۵۰
گرمی اروند پلاست تولید کننده انواع بطری های پلاستیکی در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد که جهت تولید تمام از تمام فناوری روز دنیا از انها بهرهند می باشد، اروند پلاست مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایت مشتری در محصولات ارایه شده می باشد .
بطری های سفید کننده از جمله محصولات پلی اتیلن سنگین محسوب میگردد و این بطری ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد به همین جهت از انها در تولید بطری های سفید کننده استفاده میگردد .
بطری های تولید شده توسط اروند پلاست همگی دارای درب می باشد به همین جهت مشتریان محترم دیگر نیازی به تهیه درب بطری ها در مکان دیگری نمی باشند .
بطری های سفید کننده تولید شده توسط اروند پلاست دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد به گونه ای که مشتریان محترم می توانند نسبت به خرید بطری ها و درب های آنها از بین چندین رنگ مختلف و طرح مختلف اقدام نمایند .
لازم به ذکر است چه بطری های  تولید شده می توانند در مصارف صنعتی نیز به کار گرفته شوند .
از جمله بزرگترین ویژگی های بطری های سفیدکننده و جرم گیر استفاده از آنها از پلی اتیلن سنگین میباشد این خصوصیت سبب می گردد تا آنها را در برابر مواد جرم گیر مقاوم نماید .

تماس با ما
مانند بطری هایی که در مواد شوینده آنها استفاده می شود می بایست دارای ویژگی هایی باشد که انها را در برابر مواد شیمیایی موجود درون بطری مقاوم نمایند به گونه ای که تغییر شکل و تغییر رنگ و بوی خاصی در آنها دیده نشود .
بطریهای سفید کننده می بایست در برابر عوامل محیطی و همچنین استفاده های مکرر مقاومت نماید این امر سبب گردد طول عمر بطری ها و مواد شیمیایی درون آنها بیشتر گردد .
یک نکته بسیار مهم عدم نشتی بطری ها و از بین رفتن درب بطری ها باشد که در صورت نداشتن کیفیت مطلوب سبب از بین رفتن مایع جرم گیر در زمان حمل و نقل، جابجایی و حتی در زمان استفاده از آنها می باشد ، که اروند پلاست بیشترین و بهترین کیفیت بطری ها و درب های آنها را در اختیار مشتریان می نماید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.