پلی اتیلن

بطری سفید کننده

 

بطری سفید کننده :در این قسمت به اطلاعات مفیدی در زمینه بطری سفیدکننده می پردازیم:

علت اصلی نامگذاری این بطری ها مورد استفاده و کاربرد انها می باشد به گونه ای که در این بطری ها فقط از مواد جرمگیر و سفید کننده استفاده می گردد.

بطری سفید کننده

بطری های سفید کننده دارای یک سری متریال می باشد ، بطری ها دارای گنجایش خاصی می باشند به عنوان مثال بطری های یک لیتری ،رنگ بطری ها نیز مطابقنظر مشتری می توانند تغییر نماید ،بطری ها نیز دارای یک وزن متناسب با مورد کاربرد می باشد به عنوان مثال ۵۰
گرمی اروند پلاست تولید کننده انواع بطری های پلاستیکی در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد که جهت تولید تمام از تمام فناوری روز دنیا از انها بهرهند می باشد، اروند پلاست مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایت مشتری در محصولات ارایه شده می باشد .

بطری های سفید کننده از جمله محصولات پلی اتیلن سنگین محسوب میگردد و این بطری ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد به همین جهت از انها در تولید بطری های سفید کننده استفاده میگردد .
بطری های تولید شده توسط اروند پلاست همگی دارای درب می باشد به همین جهت مشتریان محترم دیگر نیازی به تهیه درب بطری ها در مکان دیگری نمی باشند .
بطری های سفید کننده تولید شده توسط اروند پلاست دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد به گونه ای که مشتریان محترم می توانند نسبت به خرید بطری ها و درب های آنها از بین چندین رنگ مختلف و طرح مختلف اقدام نمایند .
لازم به ذکر است چه بطری های  تولید شده می توانند در مصارف صنعتی نیز به کار گرفته شوند .
از جمله بزرگترین ویژگی های بطری های سفیدکننده و جرم گیر استفاده از آنها از پلی اتیلن سنگین میباشد این خصوصیت سبب می گردد تا آنها را در برابر مواد جرم گیر مقاوم نماید .

مانند بطری هایی که در مواد شوینده آنها استفاده می شود می بایست دارای ویژگی هایی باشد که انها را در برابر مواد شیمیایی موجود درون بطری مقاوم نمایند به گونه ای که تغییر شکل و تغییر رنگ و بوی خاصی در آنها دیده نشود .
بطریهای سفید کننده می بایست در برابر عوامل محیطی و همچنین استفاده های مکرر مقاومت نماید این امر سبب گردد طول عمر بطری ها و مواد شیمیایی درون آنها بیشتر گردد .
یک نکته بسیار مهم عدم نشتی بطری ها و از بین رفتن درب بطری ها باشد که در صورت نداشتن کیفیت مطلوب سبب از بین رفتن مایع جرم گیر در زمان حمل و نقل، جابجایی و حتی در زمان استفاده از آنها می باشد ، که اروند پلاست بیشترین و بهترین کیفیت بطری ها و درب های آنها را در اختیار مشتریان می نماید .

در این قسمت به بررسی انواع بطری سفید کننده پرداخته می شود و اینکه بطری سفید کننده چه مزیت هایی دارد :
انواع بطری سفید کننده :
۱) بطری ۱ لیتری سفید کننده دسته دار
ظرفیت این بطری همانطور که از نام آن پیداست ۱ لیتر می باشد و ارتفاع آن ۲۷۰ میلیمتر است و رنگ آن نیز مطابق با سلیقه مشتری می تواند تغییر نماید ، امروزه با توجه به استفاده گسترده از محصولات سفید کننده ، حضور آنها بیش از پیش در محل کار و با خانه ها و یا شرکت ها و سازمان ها حس می شود . از جمله علت های استفاده گسترده از این ماده محبوب می توان به استفاده از مقدار کم آن در برابر حجم گسترده از تمیزی در کاشی ها ، سطوح ، لوازم و وسایل اشاره نمود ، جهت نگهداری این ماده محبوب می بایست از بطری استفاده گردد که بتوان در مدت زمان طولانی از این ماده استفاده نمود و همچنین در زمان استفاده و یا جابجایی بدون هیچ گونه هدر رفتی از مواد سفید کننده درون آن بتوان تا اخرین حجم از آن استفاده نمود .
این مدل از بطری  نیز از جنس پلی اتیلن می باشد و از جمله مزیت های استفاده از این جنس سبب جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت و گرما و گرد و خاک می شود و در عین حال می بایست از این مواد بسیار محافظت نمود تا در زمان حمل و نقل و یا استفاده از آن به هیچ وجه دچار نشتی و یا هدر رفتی نشود .
۲) بطری ۱ لیتری سفید کننده طرح رایش :
این بطری نیز همانطور که از نام آن پیداست دارای حجم نگهداری ۱ لیتری می باشد و همچنین جنس ان نیز بسیار مقاوم بوده و از جنس پلی اتیلن می باشد که استفاده از آن را بسیار آسان می نماید ، ارتفاع این بطری نیز ۲۶۰ میلیمتر می باشد و قطر دهانه درب آن نیز ۳۲ میلیمتر است و قطر بدنه ظرف نیز ۸۰ میلیمتر می باشد از این طرف جهت نگهداری مواد سفید کننده و با جرمگیر استفاده می شود ، این بطری نیز تمام تاییدیه های لازم را دریافت نموده و در صورتی که یک بطری کیفیت لازم را جهت نگهداری از مواد شوینده درون آن نداشته باشد می تواند به محتوی درون آن آسیب زیادی را وارد نماید به همین جهت اروند پلاست این اطمینان را برای تمام مشتریان محترم فراهم می نماید که تمام بطری های تولید شده توسط این مجموعه دارای کیفیت مطلوب جهت نگهداری از انواع محصولات شوینده و آرایشی و … را دارا می باشد .
۳) بطری ۱ لیتری سفید کننده طرح ساعت شنی
۴) بطری ۱ لیتری سفید کننده طرح گلرنگ
۵) بطری ۱ لیتری سفید کننده طرح من
۶) بطری  ۲۵۰ سی سی
۷) بطری  ۷۵۰ سی سی طرح صحت
۸) بطری ۹۰۰ سی سی طرح دامستوس
۹) بطری جرم گیر ۱ لیتری
۱۰) بطری جرم گیر ۱ لیتری سر کج
۱۱) بطری  ۱ لیتری طرح گلرنگ
۱۲) بطری ۱۸۰۰ گرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *