پلی اتیلن

بطری سم

بطری سم : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد بطری سم پرداخته می شود و اینکه جهت خرید چه مواردی را می بایست لحاظ نمود :

بطری سم

بطری سم نیز مانند مابقی بطری ها دارای حجم ها و ظرفیت های متفاوتی می باشد ، در این قسمت به بررسی بطری سم ۱ لیتری پرداخته می شود :
این بطری برای انواع سم و کود هایی که در کشاورزی از آنها استفاده می شود مناسب می باشد ، وزن این ها ۷۵ الی ۱۲۰ گرم می باشد و قطر دهانه درب ۱ لیتری ۴۷ میلیمتر می باشد ، رنگ اینگونه نیز دقیقا متناسب با نظر و سلیقه مشتری می تواند تغییر نماید و این در حالی است که رنگی که در روتین و روال همیشگی وجود دارد سفید می باشد و مشتریان محترم می توانند علاوه بر رنگ های دیگر که مطابق با سلیقه شخصی آنها می باشد می توانند از رنگ سفید نیز استفاده نمایند .
از بطری های سم علاوه بر سموم و کود شیمیایی می توان در نگهداری از روغن های صنعتی نیز از آنها استفاده نمود ، مواد اولیه ای که توسط آنها  تولید گردیده بسیار اهمیت دارد و در صورت استفاده از مواد اولیه بی کیفیت به سرعت شاهد شکستگی ظرف در صورت کوچکترین ضربه ای خواهیم بود بنابراین مواد اولیه ای که توسط آن سم تولید می گردد بسیار بسیار حائز اهمیت می باشد .
بنابراین با توجه به محتویات موجود در بطری شکستگی آنها بسیار خطر آفرین می باشد و می توان برای انسان لطمات سلامتی فراوانی را به همراه داشته باشد .
بنابراین در زمان استفاده و یا جابجایی ها می بایست علاوه بر خود ظرف درب آن نیز دارای آب بندی مستحکمی باشد به گونه ای که هیچ مقداری از محتویات درون بطری هدر نرود و همچنین خطری را برای انسان به همراه نداشته باشد . که توسط اروند پلاست تولید می گردد ۴ لایه بوده که می تواند محافظت بسیار مطلوبی را در برابر محتویات درون آن داشته باشد ، درب های نیز دقیقا متناسب می باشد به گونه ای که دقیقا بر روی بطری قرار می گیرد ، همچنین می بایست دارای مقاومت فوق العاده ای در برابر بخارات ناشی از سم موجود در ظرف باشد به گونه ای که هیچ اسیبی از بخارات سم به ظرف وارد نمی شود .
توسط اروند پلاست دارای استانداردهای لازم می باشد و همچنین همگی کنترل کیفیت را به خوبی سپری نموده اند و شما مشتریان محترم می توانید از میان تنوع انبوهی که در بطری های سم وجود دارد محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره  می باشید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *