بطری شوینده

بطری شوینده

بطری شوینده :در این قسمت به بررسی اجمالی بطری شوینده پرداخته می شود و اینکه یک بطری شوینده خوب چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد .
شرکت اروند پلاست با داشتن ماشین آلات متنوع و پیشرفته و قالب های پریفرم توانسته بطری های مطلوب و با کیفیتی را از جمله بطری شوینده تولید نماید که این گونه بطری ها بیشترین میزان رضایت مشتریان را بهمراه دارد .

بطری شوینده

بطری شوینده تولید شده توسط اروند پلاست از جنس پلی اتیلن می باشد که از لحاظ کیفیت از جمله با کیفیت ترین مواد اولیه در زمینه تولید بطری می باشد ، امروزه با توجه به استفاده روز افزون در زمینه استفاده مکرر از بطری های پت مجموعه اروند پلاست را برآن داشت تا با داشتن تجربیات بیشمار در زمینه تولید انواع بطری شوینده و … قدم در راه تولید گسترده و انبوه در زمینه بطری های پت بگذارد .
اروند پلاست با دارا بودن انواع بیشماری از بطری های پت به همراه قالب های آنها این تنوع را برای مشتریان محترم فراهم می نماید تا از میان بیشمار بطری موجود بتواند یک بطری که متناسب با سلیقه و نظر شخصی است انتخاب نماید .

تماس با ما
در ادامه به بررسی کامل انواع بطری تولید شده توسط اروند پلاست پرداخته می شود :
۱) بطری ۱ لیتری با دهانه ۲۸ : همانطور که از نام این محصول پیداست حجم این بطری ها ۱ لیتر و طول دهانه آنها نیز ۲۸ می باشد که متناسب با حجم ان دارای استانداردهای لازم می باشد .
۲) بطری ۱ لیتری طرح هشت دهانه ۲۸ : این نوع از بطری نیز دارای حجم یک لیتر و طول دهانه آن نیز ۲۸ می باشد .
۳) بطری ۱ لیتری ظرفشویی دهانه ۲۸ : این نوع از بطری نیز دارای حجم ۱ لیتری می باشد و طول دهانه آن نیز ۲۸ می باشد و نیز مورد استفاده ان در مایع ظرفشویی می باشد .
۴) بطری ۱ لیتری لامپی دهانه ۳۸: این نوع بطری نیز دارای حجم ۱ لیتر و نیز دهانه آنها نیز ۳۸ می باشد به گونه ای که متناسب با ابعاد موجود در این نوع بطری دهانه مناسب برای ان همان ۳۸ می باشد .
تنوع در انواع بطری بسیار زیاد می باشد و مشتریان محترم می توانند متناسب با نوع کاربرد آن و نیز سلیقه و نظر خود یک نمونه از بطری ها را با رنگ دلخواه خود انتخاب نمایند .
در صورتیکه نیاز به هر گونه مشاوره در مورد بطری شوینده دارید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.