بطری پت

بطری کتابی

 

بطری کتابی : بطری کتابی از جذابیت و ظاهر بسیار مطلوبی برخوردار است به گونه ای که هر شخصی در صورتیکه اولین بار آن را مشاهده نماید متوجه تفاوت آن با سایر بطری ها خواهد شد .
بطری کتابی نیز از جنس پلی اتیلن می باشد که سبب می شود از کیفیت مطلوب و مرغوبی برخوردار باشد ، یک نمونه از آن نیز می تواند کاملا شفاف و بی رنگ باشد وزن تقریبی که برای آن می توان در نظر گرفت ۱۹ گرم است حجمی هم که از مایعات داخل آن جا میگیرد ۲۵۰ سی سی می باشد ارتفاع در این بطری ها می توان. متفاوت باشد ولی بکی از ارتفاعات که برای این بطری ها می توان در نظر گرفت ۱۴۶ میلی لیتر است و بیشترین قطر آن نیز می تواند ۷۲ میلی لیتر باشد فضای لیبل خور نیز در این بطری ها می تواند عمودی باشد ، جنس بسته بندی در این نوع بطری ها می تواند عمودی باشد .

بطری کتابی

تمام بطری های کتابی تولید شده توسط اروند پلاست می بایست دارای سیستم کنترل کیفی نیز باشد به گونه ای که کمترین نقصی پس از تولید و تحویل آن به مشتری وجود نداشته باشد ، درب های این بطری ها نیز دارای آب بندی مخصوصی می باشد به گونه ای که علاوه بر زمان حمل و نقل در زمان مصرف نیز کمترین نشتی در آن به وجود نیاید .
کاربردهای گوناگونی که در این بطری ها وجود دارد عبارتند از مواد آشامیدنی شامل دوغ ، آب معدنی، نوشابه،آبمیوه های گازدار،دلستر، آب آلبالو،آب لیمو،آب غوره و … .

از جمله بزرگترین مزایای استفاده از بطری کتابی اروند پلاست عبارتند از :
۱) اروند پلاست دارای کلیه مجوز های لازم از سازمان ها و ارگان ها و نهادهای مختلف می باشد به گونه ای که کمترین مشکلی در محصولات تولید شده توسط اروند پلاست وجود ندارد .
۲) سازگاری بسیار زیاد تمام محصولات تولید شده برای سلامتی انسان سبب شده که کمترین مشکلی در استفاده از آن برای سلامتی انسان وجود نخواهد داشت و از جمله علت های آن می توان به مرغوب بودن بطری ها از مواد اولیه مرغوب اشاره نمود .
۳) بطری کتابی تولید شده توسط اروند پلاست به گونه ای است که به هیچ وجه هیچ گونه واکنشی با مواد اسیدی و قلیایی موجود در ان به وجود نخواهد آمد .

با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه از بطری های بسیاری در زمینه های مختلف استفاده می شود بطری های پلاستیکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند که یک مدل از این بطری ها ، بطری های کتابی می باشد که امروزه بسیار پر فروش و پر کاربرد می باشند زیرا طراحی که در آنها به کار رفته بسیار خاص و منحصر به فرد می باشند ، طراحی های بسیاری در بطری های کتابی وجود دارد و دارای انواع گوناگونی می باشد ، این بطری ها در حجم و سایزهای گوناگونی می باشند در ساخت این بطری ها از مواد بسیار با کیفیت و مرغوبی استفاده می گردد به گونه ای که دارای استحکام بالا و مقاومت کافی می باشد در تولید آنها از پریفرم ها استفاده می شود و پس از توسط قالب گیری به بطری کتابی تبدیل می شود .
طراحی بطری کتابی به گونه ای جذاب می باشد و همچنین به علت طراحی ظاهری آن فضای کمتری را اشغال می نماید به گونه ای که تعداد بسیار زیادی از آنها را می توانید در کنار یکدیگر قرار دهید ، از این بطری ها در جایگاه های مختلفی استفاده می شود از جمله مصارفی همچون خانگی و صنعتی می توان از آنها استفاده نمود ، این بطری ها در برابر ضربه به خوبی مقاومت نشان داده و دارای خرابی و آسیب دیدگی نمی شود .
از این بطری ها در مصارفی همچون نگهداری مواد شوینده، مواد دارویی،اسید ها و مواد آرایشی و بهداشتی می توان استفاده نمود و از جمله تفاوت ها در کاربرد انها با توجه به حجم آنها می باشد به عنوان مثال از حجم های کوچک آن جهت نگهداری انواع آب معدنی استفاده می شود و در حجم های بزرگتر آنها در نگهداری از مواد کشاورزی و شوینده استفاده می شود .
در این قسمت به بررسی انواع بطری کتابی پرداخته می شود :
۱) بطری کتابی ۲۵۰ سی سی
۲) بطری کتابی ۵۰۰ سی سی
۳) بطری کتابی ۱۰۰۰ سی سی
۴) بطری کتابی ۲۰۰۰ سی سی
۵) بطری کتابی ۴۰۰۰ سی سی
از این بطری ها همچنین می توان در نگهداری از انواع روغن ها ، عرقیجات، دلستر،نوشابه و انواع نوشیدنی های دیگر استفاده نمود ، رنگ های بسیار متنوعی در این بطری ها وجود دارد و همگی انها دارای وزن بسیار سبکی می باشند به گونه ای که می توان به راحتی تعداد زیادی از آنها را حمل نمود ، قطر این بطری ها نیز بسیار متناسب می باشد و به راحتی می توان مایعات را درون آن جای داد .
در حجم های بزرگ نیز می توان از آنها در نگهداری از نفت، گاز و سموم دیگر استفاده نمود و می تواند مقدار زیادی از محصولات را درون خود جای دهد و همچنین از این بطری ها می توان در نگهداری از مواد غذایی، مواد شیمیایی،روغن های خوراکی، روغن های صنعتی،مواد شوینده و … استفاده نمود .
با توجه به نوساناتی که در قیمت مواد اولیه بطری های پت وجود دارد می توانید جهت اخذ آخرین قیمت با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .
در صورت هرگونه مشاوره در مورد بطری کتابی می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *