بطری پت, پلی اتیلن

تولید کننده بطری

 

تولید کننده بطری : پیش از بررسی تولید کننده بطری ابتدا می بایست اطلاعاتی در زمینه بطری،بهترین کیفیت بطری های تولید شده داشته باشید.
بطری های پلاستیکی تولید شده از جنس PET و یا به عبارتی پلی اتیلن ترفتالات می باشد که کارخانه های بسیاری اکنون در این زمینه فعالیت می نمایند واما چه مراحلی می بایست جهت تولید بطری انجام شود .

تولید کننده بطری

بطری ها می بایست با بیشترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا و نیز دستگاه های به روز تولید گردند به گونه ای که بیشترین مدت زمان استفاده از محصول وجود داشته باشد و محصول در استفاده طولانی مدت دچار هیچ گونه آسیبی نگردد .
در مرحله نخست ابتدا می بایست مواد PET به پریفرم تبدیل گردد که این پریفرم ها می بایست وزن بسیار مناسبی داشته باشد که وزن آنها می تواند متفاوت باشد و بسته به سفارش می تواند وزن دلخواه مشتری در نظر گرفته می شود .
در مرحله بعد پریفرم ها در داخل دستگاه تزریق باد شده و شبیه بطری نمایان می شود .
و در مرحله نهایی شما می توانید بطری مورد نظر خود را از میان چندین بطری تولید شده توسط اروند پلاست انتخاب نمایید تا در این صورت علاوه بر ظاهر بطری مورد پسند خود بهترین و با کیفیت ترین بطری را انتخاب نمایید .

از جمله بهترین و مرغوب ترین بطری های تولید شده از جنس PET می باشد و بطری های پت از جمله اولین بطری هایی بودند که از این جنس ساخته میشوند و از جمله علت های تولید بطری پلاستیکی از جنس پت می توان به استحکام بسیار بالا ان و مقاومت زیاد آنها در برابر عوامل آسیب زا اشاره نمود .
تمام درب های بطری ها نیز توسط اروند پلاست تولید می گردد و این خود سبب آرامش خرید بیشتر برای شما مشتریان محترم می باشد به گونه ای که در صورت خرید بطری نیازی به تهیه درب بطری در مکان دیگری نمی باشد،درب های تولید شده همگی دارای دهانه شماره ۲۸ می باشد که همگی از نوع پلمپ دار می باشند و از جمله ویژگی بعدی که برای درب بطری ها می توان ذکر نمود اینکه درب ها دارای ویژگی چاپ بر روی انها می باشند و در صورت نیاز می توان بر روی این درب ها عملیات چاپ را اجرا نمود.

در ادامه به موارد ذیل پرداخته می شود :
بررسی این که تولید کنندگان بطری پلاستیکی پت در ایران چه کسانی هستند ؟ و اینکه بهترین بطری پلاستیکی را چه شرکت هایی تولید می نمایند ؟
بهترین بطری های پلاستیکی که در واقع همان بطری های پت هستند توسط شرکت های بزرگ و کوچک متفاوتی تولید می شوند ،این بطری های پلاستیکی که همان پلی اتیلن ترفتالات می باشد از جمله مرغوب ترین بطری ها محسوب می گردند و تولید کنندگان بسیاری در زمینه ی تولید بطری های پت فعالیت می نمایند که این بطری ها در تمام شهرهای ایران می توانند بهترین کیفیت بطری های پت را در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهند .
بطری پت چگونه تولید می گردد ؟
شرکت های تولید کننده بطری می توانند با در اختیار داشتن کیفیت مواد اولیه مرغوب که می بایست استانداردهای لازم در زمینه تولید بطری را داشته باشد ، بهترین و با کیفیت ترین بطری را تولید نمایند ، مراحلی که توسط ان بطری پلاستیکی با بهترین کیفیت تولید می گردد عبارتند از :
۱) اولین مرحله که تولید کننده بطری توسط ان بطری پت را تولید می نماید تبدیل مواد پلی اتیلن ترفتالات یا همان پت به پریفرم با وزن مورد سفارش می باشد که می تواند متغیر باشد .
۲) در مرحله دوم پریفرم در دستگاه تزریق پلاستیکی باد می شود و پس از آن در نهایت بطری تولید می گردد .
نحوه سفارش و یا خرید بطری پت از تولید کننده بطری به چه صورتی می باشد ؟
جهت خرید بطری پس از انتخاب طرح و رنگ و اندازه بطری مورد نظر خود ابتدا می بایست تولید کننده بطری مورد نظر را انتخاب نمایید و پس از آن یا به صورت غیر حضوری و یا حضوری نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید ، در زمان انتخاب می توانید از سایت هایی که به صورت کلی نسبت به شرح و توضیح کامل انواع بطری و محصولات پت دیگر اقدام نموده اند سفارش خود را ثبت نمایید به عنوان مثال سایت اروند پلاست این امکان را در اختیار مشتریان محترم خود قرار می دهد تا با بررسی تمام بطری هایی که در داخل سایت به صورت کامل قرار گرفته است بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند و پس از آن یک نمونه از محصول را در صورت تمایل دریافت نمایند تا در صورت انجام آزمایشات مختلف بتوانند کیفیت محصول انتخابی خود را بررسی نمایند .
چند دستگاه جهت تولید بطری نیازمند می باشد ؟
سه دستگاه جهت تولید بطری پت نیازمند است که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود :
۱) دستگاه اول دستگاه تولید پریفرم می باشد که می توان با ان‌ پریفرم را تولید نمود .
۲) دستگاه دوم که توسط آن پریفرم باد شده و عملیات باد کردن پریفرم آغاز می شود .
۳) دستگاه سوم که توسط این دستگاه درب بطری تزریق می گردد .
جهت مشاوره بیشتر در زمینه تولید کننده بطری و خرید بهترین و با کیفیت ترین بطری می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *