تولید کننده بطری

تولید کننده بطری

تولید کننده بطری : پیش از بررسی تولید کننده بطری ابتدا می بایست اطلاعاتی در زمینه بطری،بهترین کیفیت بطری های تولید شده داشته باشید.
بطری های پلاستیکی تولید شده از جنس PET و یا به عبارتی پلی اتیلن ترفتالات می باشد که کارخانه های بسیاری اکنون در این زمینه فعالیت می نمایند واما چه مراحلی می بایست جهت تولید بطری انجام شود .

تولید کننده بطری

بطری ها می بایست با بیشترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا و نیز دستگاه های به روز تولید گردند به گونه ای که بیشترین مدت زمان استفاده از محصول وجود داشته باشد و محصول در استفاده طولانی مدت دچار هیچ گونه آسیبی نگردد .
در مرحله نخست ابتدا می بایست مواد PET به پریفرم تبدیل گردد که این پریفرم ها می بایست وزن بسیار مناسبی داشته باشد که وزن آنها می تواند متفاوت باشد و بسته به سفارش می تواند وزن دلخواه مشتری در نظر گرفته می شود .
در مرحله بعد پریفرم ها در داخل دستگاه تزریق باد شده و شبیه بطری نمایان می شود .
و در مرحله نهایی شما می توانید بطری مورد نظر خود را از میان چندین بطری تولید شده توسط اروند پلاست انتخاب نمایید تا در این صورت علاوه بر ظاهر بطری مورد پسند خود بهترین و با کیفیت ترین بطری را انتخاب نمایید .

تماس با ما
از جمله بهترین و مرغوب ترین بطری های تولید شده از جنس PET می باشد و بطری های پت از جمله اولین بطری هایی بودند که از این جنس ساخته میشوند و از جمله علت های تولید بطری پلاستیکی از جنس پت می توان به استحکام بسیار بالا ان و مقاومت زیاد آنها در برابر عوامل آسیب زا اشاره نمود .
تمام درب های بطری ها نیز توسط اروند پلاست تولید می گردد و این خود سبب آرامش خرید بیشتر برای شما مشتریان محترم می باشد به گونه ای که در صورت خرید بطری نیازی به تهیه درب بطری در مکان دیگری نمی باشد،درب های تولید شده همگی دارای دهانه شماره ۲۸ می باشد که همگی از نوع پلمپ دار می باشند و از جمله ویژگی بعدی که برای درب بطری ها می توان ذکر نمود اینکه درب ها دارای ویژگی چاپ بر روی انها می باشند و در صورت نیاز می توان بر روی این درب ها عملیات چاپ را اجرا نمود.
جهت مشاوره بیشتر در زمینه تولید کننده بطری و خرید بهترین و با کیفیت ترین بطری می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.