بطری پت

خرید بطری آب معدنی

تولید پطری پت آب معدنی | اروند پلاست

 

خرید بطری آب معدنی : بطری ابمعدنی به جهت استفاده و نوشیدن محتویات درون آن بسیار مهم می باشد بنابراین جنس این نوع بطری ها می بایست از نوعی باشد که کمترین واکنشی با آب معدنی درون آن نداشته باشد تا در این صورت تغییری در طعم و مزه و رنگ اب موجود در آن حاصل نشود .
امروزه در تولید بطری هایی که مخصوص نوشیدنی و مواد خوراکی است از موادی به نام پت استفاده می گردد تا بیشترین کیفیت در نگهداری از مواد مهم و خوراکی رعایت گردد که کمترین مشکل و مسمومیتی در استفاده از محصول به وجود نیاید، البته پس از استفاده از بطری های پت می توان دوباره بازیابی نمود و از آنها مجددا استفاده کرد تا در این صورت در صنایعی همچون تولید فرش،تولید لباس،تولید الیاف لباس، اسکی و … استفاده نمود.

خرید بطری آب معدنی

از جمله علت های استفاده از پت در تولید بطری ها عبارتند از:
بطری های پت بسیار مستحکم و با دوام هستند و می توان در مدت زمان تا تمام شدن ابمعدنی درون آن بدون هیچ گونه مشکلی از آنها استفاده نمود ، مورد بعدی اینکه پس از استفاده از این بطری ها می توان آنها را بازیابی نمود و از آنها مجددا در صنایع دیگر استفاده نمود ،ظروف پت به آسانی شکسته نشده و از بین نمیرود بنابراین در حمل و نقل و استفاده و مابقی موارد به هیچ وجه دچار لطمه نشده و از بین نمیرود ،هزینه این بطری ها بسیار مقرون به صرفه بوده و برای شخصی که در تیراژ بالا خواهان استفاده از بطری باشد گزینه بسیار مناسبی محسوب می گردد که همین امر سبب محبوبیت بطری های پت شده است .

از جمله مهمترین علت های استفاده از بطری های پت اینکه در این جنس امکان بازیابی وجود دارد و مواد اولیه پر تولید این بطری ها از خارج از کشور وارد می شود و ارز زیادی جهت واردات این محصول خارج شده بنابراین در صورت بازیابی این محصول علاوه بر اینکه نیازی به تداوم واردات مواد اولیه آن نمی باشد از نیروی انسانی جهت بازیابی آنها استفاده شده که این خود جهت ایجاد اشتغال نیروی انسانی گردیده است .
قیمت بطری ابمعدنی بسته به مدلی از بطری انتخاب می نماید می تواند متفاوت باشد بنابراین با توجه به سلیقه شخصی و نیز کاربرد محصول موجود درون بطری می توانید بطری مد نظر خود را انتخاب نمایید.
جهت اخذ مشاوره در زمینه خرید بطری ابمعدنی می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید و بهترین و با کیفیت ترین بطری ابمعدنی را خریداری نمایید

برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *