اسپری آبپاش

خرید بطری شیشه پاک کن از تولید کننده

خرید بطری شیشه پاک کن : بطری های پت شیشه پاک کن می باشد که جهت تمیز کردن شیشه اجاق گاز و یا سایر موقعیت های دیگر در در منازل مسکونی، ادارات و یا سایر ارگان ها جهت نظافت از آنها و یا حتی جهت نظافت خودروها، میزها و وسایل اداری از آنها استفاده می شود.
به ذکر است که محصولات تمیز کننده با بطری های پلاستیکی پت بسته بندی می شوند.

بطری شیشه پاک کن نیز دارای یک متریال خاص می باشد جنس آن از نوع پلی پروپلین میباشد ، وزن متعادل آن نیز تقریبا ۳۵ گرم می باشد، رنگ آن نیز بر اساس سلیقه مشتری سفارش داده می شود، بطری های شیشه پاک کن دارای ظرفیت نیم لیتری می باشد، رنگ آن نیز شفاف می باشد بگونه ای که گونه تغییری در مواد شیمیایی داخل آن به وجود نمی آید.

خرید بطری شیشه پاک کن

 

بطری های شیشه پاک کن به نسبت مابقی بطریها از نظر وزنی سبکتر ، شفافتر عین حال ارزانتر می باشد و از جمله علت اصلی آن از متریال پست می باشد ،وزنی که برای این بطری ها طراحی شده نیم لیتر می باشد، این بطری ها به خانگی و صنعتی.
نکته قابل توجهی که در این قسمت وجود دارد ظاهر آن می باشد به گونه‌ای که هر شخصی که در نگاه اول آنها را نظاره می‌کند متوجه ضعیف بودن جنس آن می‌شود در حالیکه به علت استفاده از متریال پت اینگونه بطری ها دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند.

بطری های شیشه پاک کن تولید شده توسط اروندپلاست نیز مانند بقیه بطری ها به هیچ وجه تغییری در رنگ و مواد شیمیایی موجود در آن ایجاد نمی نماید .
عمده بطری های تولید شده در جهان از جنس اجاره کرده که البته بطری های شیشه پاکن نیز از همین جنس طراحی و ساخته می شود.
اروند پلاست علاوه بر تولید بطری های شیشه پاک کن های بطری را نیز تولید می نماید بیشترین میزان آب بندی باشد بگونه‌ای که علاوه بر حمل و نقل و استفاده از بطری ها توسط مصرف کنندگان به هیچ وجه مواد شیمیایی درون آن از بین نرود .
مزایای بطری های شیشه پاک کن به مواردی همچون مقاومت آنها در برابر مواد شیمیایی، ظاهر بسیار زیبا و جذاب، و در نهایت قیمت مناسب آن برای مشتری محترم می باشد.
لازم به ذکر است که بطری های پت دارای حجم ۱۰۰ سی سی نیز می باشد.

برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *