تولید ظروف ادویه

خرید ظرف ادویه

خرید ظرف ادویه اروندپلاست

 

خرید ظرف ادویه:در این قسمت از مقالات به بررسی اجمالی و کامل خرید ظرف ادویه پرداخته می شود ، ظرف ادویه در طرح ها مدل ها و نقش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود .

خرید ظرف ادویه

اروند پلاست در خرید ظرف ادویه مشتریان گرامی را یاری می رساند ، ظرف ادویه از جمله ظرف های پر مصرف و کاراترین ظروف پت در بازار میباشد که آنها با دهانه های مختلف در بازار موجود می باشند ، دهانه هایی که در بازار برای ظروف ادویه موجود می باشند عبارتند از ظرف ادویه با دهانه ۲۸ ، ظرف ادویه با دهانه ۳۰، ظرف ادویه با دهانه ۴۰ و … .
دستگاه هایی که اروند پلاست از آنها در تولید ظرف ادویه استفاده می نماید از جمله جدیدترین و بروز ترین ظروف ادویه می باشد و به صورت تمام اتوماتیک ظروف را تولید می نماید بدین صورت ظروف ادویه بدون هیچ گونه تماس فیزیکی با دست تولید می شود و هیچ گونه نگرانی در زمینه عدم رعایت بهداشت و … وجود ندارد .
ظروف ادویه جهت استفاده در ادویه های مختلفی که در هر منزل و یا رستورانی مورد استفاده قرار میگیرد می باشد ادویه هایی که از آنها استفاده می شود عبارتند از نمک ، فلفل، ادویه کاری و انواع گیاهان مثل زنجبیل ،آویشن و … .
همانطور که از پیش مطرح شد تمام دستگاه هایی توسط آنها ظرف ادویه تولید میگردد بدون ‌ دخالت دست و کاملا بهداشتی می باشد به گونه ای که تمام مشتریان محترم با اطمینان خاطر می توانند از ظرف ادویه تولید شده با اروند پلاست استفاده نمایند .

و اما موردی که در قیمت ظرف ادویه تاثیر گذار است علاوه بر حجم انتخابی و درب ظرف ادویه که توسط مشتری انتخاب می گردد قیمت مواد اولیه می باشد که سبب تغییر در روند قیمت در خرید ظرف ادویه می باشد .
در ادامه به بررسی برخی از انواع مدل های ظرف ادویه پرداخته می شود :
۱) ظرف ۱۶۰ سی سی طرح اس با دهانه ۳۸ :
همانطور که از نام این ظرف پیداست این بطری ها دارای حجم ۱۶۰ سی سی می باشند و نیز طرح ظاهری این ظرف ها شبیه اس می باشد و دهانه انها نیز ۳۸ می باشد .
۲) ظرف ادویه ۴۰ سی سی دهانه ۱۸ :
این ظرف ها دارای حجم ۴۰ سی سی می باشد و دهانه انها نیز ۱۸ است .
۳) ظرف ادویه ۴۵۰ سی سی با طرح اس و دهانه ۳۸ :
این ظرف ادویه با حجم ۴۵۰ سی سی می باشد و طرح ظاهری ان نیز شبیه حرف s می باشد و طول دهانه آن نیز ۳۸ می باشد .

از جمله کامل ترین ظروف پت ظرف ادویه می باشد که در اروند پلاست تولید و پس از آن می توانید نسبت به خرید ظرف ادویه اقدام نمایید ، انواع ظرف ادویه با انواع درب های آن تولید می گردد ، درب های ادویه درب های پیچی می باشد، درب های ظرف ادویه عبارتند از :
۱) چرخشی ‌پیچی
۲) چرخشی پرسی
۳) فیلیپ تاپ با سوراخ ریز پاش
۴) فیلیپ تاپ با سوراخ درشت پاش
از جمله تخصص های اصلی اروند پلاست تولید ظرف ادویه می باشد که تمام مشتریان محترم می توانند با مشاهده انواع نمونه های آن نسبت به انتخاب صحیح و پس از آن سفارش مورد دلخواه خود اقدام نمایند ، یکی از دهانه هایی که در درب های پرسی و پیچی بطری ادویه وجود دارد ظرف پت ادویه با دهانه ۳۸ می باشد و وزن ظرف ادویه می تواند ۸۰ گرم ویا ۱۰۰ گرم باشد که همانطور که پیش از این مطرح گردید تمام این ظروف از جنس مواد اولیه پلی اتیلن می باشد که بسیار مرغوب و دارای کیفیت عالی می باشد .
شما مشتریان می توانید جهت بررسی دقیق تر اینکه کدام ظرف ادویه برای محصول شما مناسب تر می باشد می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید ، در ادامه به بررسی انواع ظرف ادویه پرداخته می شود :
۱) ظرف ۱۶۰ سی سی طرح s دهانه ۳۸ :
همانطور که از نام آن پیداست حجم این ظرف ۱۶۰ سی سی می باشد و ظاهر ظرف آن نیز مانند حرف s می باشد و علت نامگذاری آن نیز همین موضوع می باشد ، دهانه این ظرف نیز ۳۸ می باشد ، مصرف آن نیز نگهداری از انواع ادویه ها می باشد .
۲) ظرف ۴۰ سی سی دهانه ۱۸ :
این ظرف نیز در دسته بندی های ظرف ادویه محسوب می گردد و دهانه آن ۱۸ می باشد و حجم ان نیز ۴۰ سی سی می باشد .
۳) ظرف ۴۵۰ سی سی طرح s دهانه ۳۸ :
ظرفیت نگهداری ادویه در این ظرف ۴۵۰ سی سی می باشد و دهانه آن ۳۸ و طرح ظاهری آن نیز مانند حرف s می باشد و این طرح در انواع حجم های متفاوت وجود دارد .
۴) ظرف ۵۰۰ سی سی دهانه ۳۸ :
حجم این ظرف ۵۰۰ سی سی می باشد و دهانه آن نیز ۳۸ می باشد .
۵) ظرف ادویه ۱۰۰۰ سی سی دهانه ۶۰ :
حجم این ظرف ادویه ۱۰۰۰ سی سی می باشد و اندازه دهانه آن نیز ۶۰ می باشد ، این طرح از جمله طرح های برتر محسوب می گردد که علاوه بر مصرف بسیار دارای جذابیت بسیار مطلوبی می باشد .
۶) ظرف ادویه ۴۵۰ سی سی دهانه ۳۸ :
حجم این ظرف ادویه نیز ۴۵۰ سی سی می باشد و می تواند ۴۵۰ سی سی از ادویه جات را در خود نگهداری نماید و دهانه آن نیز ۳۸ می باشد .

‌از جمله بزرگترین مواد غذایی سبب مطلوب شدن طعم غذاها می گردد ادویه ها می باشد که توسط آنها می توان بر اساس ذائقه هر شخص و متناسب با سلیقه ی او یک ادویه را به غذاها اضافه نمود ، بنابراین جهت نگهداری از این گونه ادویه ها می بایست از ظروفی استفاده نمود که نگهداری از ادویه ها و همچنین استفاده از آنها را بسیار ساده و آسان نماید ، در این قسمت می بایست از ظروفی استفاده نمود که بتوان از ادویه هایی چون فلفل، زردچوبه، نمک به آسانی استفاده نمود و آنها را داخل مواد غذایی ریخت .
از جمله وسایلی که امروزه در بسیاری از منازل ، آشپزخانه ها و … کاربرد دارد ظرف ادویه می باشد که در این قسمت می بایست هر شخصی اقدام به خرید ظرف ادویه نماید تا بتواند ادویه های مورد نیاز و لازم را در این ظروف نگهداری نماید علاوه بر کاربردی بودن این ظروف می تواند زیبایی فوق العاده ای را به آشپزخانه نماید ، از جمله نکات مهمی که در هنگام خرید ظرف ادویه بسیار مهم می باشد به موارد ذیل می توان اشاره نمود که در این قسمت به بررسی آنها پرداخته می شود :
نکات لازم در زمان خرید ظرف ادویه :
۱) جنس بدنه :
از جمله بزرگترین مواردی که در هنگام خرید ظرف ادویه می توان به آن توجه نمود جنس ادویه می باشد که جز موارد مهمی می باشد که می بایست به آن توجه نمود ، جنس ظرف ادویه می توان پلاستیکی و با به عبارتی همان پت باشد که از جمله تولیدکنندگان در زمینه تولید و عرضه ظروف پت اروند پلاست می باشد که این شرکت مفتخر به دارا بودن بیشترین میزان رضایتمندی از سوی مشتریان محترم می باشد که با ارائه محصولات با کیفیت پت و قیمت مناسب می تواند ظرف ادویه مطلوبی را در اختیار خریداران این ظروف قرار دهد به گونه ای که کوچکترین هدر رفتی در زمان استفاده و یا جابجایی رخ ندهد و تمام افراد بتوانند تا آخرین میزان آن را بدون از بین رفتن ذره ای از آن استفاده نمایند .
در کنار جنس پت جنس های دیگری همچون شیشه ای، سرامیکی ، استیل و یا چینی در ظروف ادویه وجود دارد که افراد می توانند از اینگونه جنس های شرکتی و یا وارداتی نیز استفاده نمایند .
تعداد ظرف ادویه :
و اما نکته مهم دیگری که در زمان خرید ظرف ادویه بسیار مهم می باشد تعداد ظرف ادویه می باشد که افراد بسته به تعداد ادویه هایی که استفاده می نمایند می توانند از همان تعداد ظروف ادویه استفاده نمایند و در واقع در هر ظرف ادویه یک ادویه قرار می گیرد که افراد بسته به تعداد ادویه هایی که استفاده می نمایند می بایست از همان تعداد استفاده نمایند .

در صورتیکه مشتریان محترم تمایل به خرید ظرف ادویه داشته باشند می بایست به نکات بسیاری توجه نمایند که در ادامه به بررسی نکات خرید ظرف ادویه پرداخته می شود :
۱) مورد اول بررسی اینکه کدام نوع ادویه می بایست در ظرف ادویه قرار گیرد مهم می باشد به عنوان مثال ادویه ای مانند نمک نیازمند ظرف ادویه ای با درب با دهانه کوچک تر می باشد و در حالیکه ادویه ای مانند زنجبیل نیازمند ظرف ادویه ای با دهانه بزرگتر می باشد تا بتواند از داخل ظرف به راحتی بیرون بریزد و به راحتی بتوان از ادویه درون آن استفاده نمود .
۲) اندازه و حجم ظرف ادویه می باشد که برای ادویه هایی که حجم زیادی ندارد میتوان از ظروف با اندازه کوچک تر استفاده نمود و در حالیکه برای نگهداری ادویه هایی با اندازه های درشت تر می بایست از ظرف هایی با اندازه ی بزرگ تر استفاده نمود .
۳) حجم نگهداری ادویه که کاملا متناسب با نظر مشتری می تواند تغییر نماید به عنوان مثال در صورتی که تمایل به نگهداری و فروش حجم کمتری از ادویه داشته باشید می توانید ظروف کوچک تری را سفارش دهید و یا در صورتیکه تمایل به فروش حجم بیشتری ادویه داشته باشید می توانید از ظروف بزرگ تر استفاده نمایید .

ا‌دویه ها به علت جایگاه بسیار مهمی که در طبخ غذاها دارند و با آنها می توان غذاهای بسیار لذیذ و خوش طعمی درست نمود می بایست در انتخاب ظرف ادویه بسیار دقت نمود ، ظرف های ادویه در تمام مکان ها از جمله آشپزخانه های صنعتی و یا مسکونی ، رستوران ها و … کاربرد دارند ، بنابراین می بایست هر آشپزی به انتخاب ظرف ادویه دقت نموده و ظرفی انتخاب نماید که او را در طبخ غذای لذیذ تر یاری رساند .

رنگ ظرف ادویه :

از جمله موارد مهمی که در زمان خرید ظرف ادویه می بایست به آن توجه نمود رنگ ظرف ادویه می باشد که مشتریان محترم بسته به نوع نیازمندی و همچنین سلیقه شخصی می توانند از یکی از ظرف ادویه ها استفاده نمایند البته لازم به ذکر است که ظرف ادویه که توسط اروند پلاست با جنس پت تولید می گردد همگی دارای ظروف شفاف می باشند به گونه ای که ادویه های درون انها مشخص و واضح می باشد .

درب ظرف ادویه :

مورد دیگری که در اینگونه ظرف ها مطرح می گردد چند حالته بودن این ظرف ها می باشد به گونه ای که این درب ظرفها باید بتوانند ادویه را از منافذ های کوچک و با مقدار کم عبور دهند و همچنین در حجم بیشتر و از منافذ بزرگتر نیز عبور داده و در حالت سوم نیز در حجم خیلی بیشتر از دو حالت قبل بتوانند ادویه ها از ظرف خارج شوند و مورد دسترسی قرار گیرند ، بنابراین درب ظرف ادویه می بایست دارای حالت هایی باشد که استفاده از ادویه موجود در آن را آسان نماید و همچنین درب ظرف ادویه می بایست به گونه ای اب بندی شده باشد که هیچ گونه هدر رفتی از مواد موجود در آن وجود نداشته باشد و در زمان استفاده و یا جابه جایی هیچ آسیبی به مواد موجود در آن وارد نگردد .

جنس ظرف ادویه :

و همانطور که پیش از این نیز به این موضوع اشاره گردید در نظر گرفتن جنس ظرف ادویه می باشد که بسیار مهم و حائز اهمیت است به گونه ای که کمترین آسیبی در زمان جابجایی و یا استفاده از ان وجود نداشته باشد که دچار شکستگی و … نگردد و بتوان تا آخرین میزان ادویه موجود در آن به راحتی استفاده نمود .

وزن ظرف ادویه :

یکی دیگر از موارد مهمی که در انتخاب ظرف ادویه می بایست لحاظ گردد وزن ظرف می باشد و وزن ظرف ادویه باید بسیار سبک باشد به گونه ای که در زمان قرارگیری ادویه داخل آن وزن ظرف آنچنان افزایش نیابد در واقع خود ظرف همواره باید دارای وزن اندکی باشد ، اروند پلاست با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه تولید ظرف ادویه توانسته ظرف هایی با کیفیت و با وزن اندک را تولید نماید .

در صورتیکه در مورد خرید ظرف ادویه نیاز به هر گونه مشاوره دارید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *