خرید ظرف ادویه

خرید ظرف ادویه

خرید ظرف ادویه:در این قسمت از مقالات به بررسی اجمالی و کامل خرید ظرف ادویه پرداخته می شود ، ظرف ادویه در طرح ها مدل ها و نقش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود .

خرید ظرف ادویه

اروند پلاست در خرید ظرف ادویه مشتریان گرامی را یاری می رساند ، ظرف ادویه از جمله ظرف های پر مصرف و کاراترین ظروف پت در بازار میباشد که آنها با دهانه های مختلف در بازار موجود می باشند ، دهانه هایی که در بازار برای ظروف ادویه موجود می باشند عبارتند از ظرف ادویه با دهانه ۲۸ ، ظرف ادویه با دهانه ۳۰، ظرف ادویه با دهانه ۴۰ و … .
دستگاه هایی که اروند پلاست از آنها در تولید ظرف ادویه استفاده می نماید از جمله جدیدترین و بروز ترین ظروف ادویه می باشد و به صورت تمام اتوماتیک ظروف را تولید می نماید بدین صورت ظروف ادویه بدون هیچ گونه تماس فیزیکی با دست تولید می شود و هیچ گونه نگرانی در زمینه عدم رعایت بهداشت و … وجود ندارد .
ظروف ادویه جهت استفاده در ادویه های مختلفی که در هر منزل و یا رستورانی مورد استفاده قرار میگیرد می باشد ادویه هایی که از آنها استفاده می شود عبارتند از نمک ، فلفل، ادویه کاری و انواع گیاهان مثل زنجبیل ،آویشن و … .
همانطور که از پیش مطرح شد تمام دستگاه هایی توسط آنها ظرف ادویه تولید میگردد بدون ‌ دخالت دست و کاملا بهداشتی می باشد به گونه ای که تمام مشتریان محترم با اطمینان خاطر می توانند از ظرف ادویه تولید شده با اروند پلاست استفاده نمایند .

تماس با ما

و اما موردی که در قیمت ظرف ادویه تاثیر گذار است علاوه بر حجم انتخابی و درب ظرف ادویه که توسط مشتری انتخاب می گردد قیمت مواد اولیه می باشد که سبب تغییر در روند قیمت در خرید ظرف ادویه می باشد .
در ادامه به بررسی برخی از انواع مدل های ظرف ادویه پرداخته می شود :
۱) ظرف ۱۶۰ سی سی طرح اس با دهانه ۳۸ :
همانطور که از نام این ظرف پیداست این بطری ها دارای حجم ۱۶۰ سی سی می باشند و نیز طرح ظاهری این ظرف ها شبیه اس می باشد و دهانه انها نیز ۳۸ می باشد .
۲) ظرف ادویه ۴۰ سی سی دهانه ۱۸ :
این ظرف ها دارای حجم ۴۰ سی سی می باشد و دهانه انها نیز ۱۸ است .
۳) ظرف ادویه ۴۵۰ سی سی با طرح اس و دهانه ۳۸ :
این ظرف ادویه با حجم ۴۵۰ سی سی می باشد و طرح ظاهری ان نیز شبیه حرف s می باشد و طول دهانه آن نیز ۳۸ می باشد .

از جمله کامل ترین ظروف پت ظرف ادویه می باشد که در اروند پلاست تولید و پس از آن می توانید نسبت به خرید ظرف ادویه اقدام نمایید ، انواع ظرف ادویه با انواع درب های آن تولید می گردد ، درب های ادویه درب های پیچی می باشد، درب های ظرف ادویه عبارتند از :
۱) چرخشی ‌پیچی
۲) چرخشی پرسی
۳) فیلیپ تاپ با سوراخ ریز پاش
۴) فیلیپ تاپ با سوراخ درشت پاش
از جمله تخصص های اصلی اروند پلاست تولید ظرف ادویه می باشد که تمام مشتریان محترم می توانند با مشاهده انواع نمونه های آن نسبت به انتخاب صحیح و پس از آن سفارش مورد دلخواه خود اقدام نمایند ، یکی از دهانه هایی که در درب های پرسی و پیچی بطری ادویه وجود دارد ظرف پت ادویه با دهانه ۳۸ می باشد و وزن ظرف ادویه می تواند ۸۰ گرم ویا ۱۰۰ گرم باشد که همانطور که پیش از این مطرح گردید تمام این ظروف از جنس مواد اولیه پلی اتیلن می باشد که بسیار مرغوب و دارای کیفیت عالی می باشد .
شما مشتریان می توانید جهت بررسی دقیق تر اینکه کدام ظرف ادویه برای محصول شما مناسب تر می باشد می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید ، در ادامه به بررسی انواع ظرف ادویه پرداخته می شود :
۱) ظرف ۱۶۰ سی سی طرح s دهانه ۳۸ :
همانطور که از نام آن پیداست حجم این ظرف ۱۶۰ سی سی می باشد و ظاهر ظرف آن نیز مانند حرف s می باشد و علت نامگذاری آن نیز همین موضوع می باشد ، دهانه این ظرف نیز ۳۸ می باشد ، مصرف آن نیز نگهداری از انواع ادویه ها می باشد .
۲) ظرف ۴۰ سی سی دهانه ۱۸ :
این ظرف نیز در دسته بندی های ظرف ادویه محسوب می گردد و دهانه آن ۱۸ می باشد و حجم ان نیز ۴۰ سی سی می باشد .
۳) ظرف ۴۵۰ سی سی طرح s دهانه ۳۸ :
ظرفیت نگهداری ادویه در این ظرف ۴۵۰ سی سی می باشد و دهانه آن ۳۸ و طرح ظاهری آن نیز مانند حرف s می باشد و این طرح در انواع حجم های متفاوت وجود دارد .
۴) ظرف ۵۰۰ سی سی دهانه ۳۸ :
حجم این ظرف ۵۰۰ سی سی می باشد و دهانه آن نیز ۳۸ می باشد .
۵) ظرف ادویه ۱۰۰۰ سی سی دهانه ۶۰ :
حجم این ظرف ادویه ۱۰۰۰ سی سی می باشد و اندازه دهانه آن نیز ۶۰ می باشد ، این طرح از جمله طرح های برتر محسوب می گردد که علاوه بر مصرف بسیار دارای جذابیت بسیار مطلوبی می باشد .
۶) ظرف ادویه ۴۵۰ سی سی دهانه ۳۸ :
حجم این ظرف ادویه نیز ۴۵۰ سی سی می باشد و می تواند ۴۵۰ سی سی از ادویه جات را در خود نگهداری نماید و دهانه آن نیز ۳۸ می باشد .
در صورتیکه در مورد خرید ظرف ادویه نیاز به هر گونه مشاوره دارید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *