خرید ظرف ادویه

خرید ظرف ادویه

خرید ظرف ادویه:در این قسمت از مقالات به بررسی اجمالی و کامل خرید ظرف ادویه پرداخته می شود ، ظرف ادویه در طرح ها مدل ها و نقش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود .

خرید ظرف ادویه

اروند پلاست در خرید ظرف ادویه مشتریان گرامی را یاری می رساند ، ظرف ادویه از جمله ظرف های پر مصرف و کاراترین ظروف پت در بازار میباشد که آنها با دهانه های مختلف در بازار موجود می باشند ، دهانه هایی که در بازار برای ظروف ادویه موجود می باشند عبارتند از ظرف ادویه با دهانه ۲۸ ، ظرف ادویه با دهانه ۳۰، ظرف ادویه با دهانه ۴۰ و … .
دستگاه هایی که اروند پلاست از آنها در تولید ظرف ادویه استفاده می نماید از جمله جدیدترین و بروز ترین ظروف ادویه می باشد و به صورت تمام اتوماتیک ظروف را تولید می نماید بدین صورت ظروف ادویه بدون هیچ گونه تماس فیزیکی با دست تولید می شود و هیچ گونه نگرانی در زمینه عدم رعایت بهداشت و … وجود ندارد .
ظروف ادویه جهت استفاده در ادویه های مختلفی که در هر منزل و یا رستورانی مورد استفاده قرار میگیرد می باشد ادویه هایی که از آنها استفاده می شود عبارتند از نمک ، فلفل، ادویه کاری و انواع گیاهان مثل زنجبیل ،آویشن و … .
همانطور که از پیش مطرح شد تمام دستگاه هایی توسط آنها ظرف ادویه تولید میگردد بدون ‌ دخالت دست و کاملا بهداشتی می باشد به گونه ای که تمام مشتریان محترم با اطمینان خاطر می توانند از ظرف ادویه تولید شده با اروند پلاست استفاده نمایند .

تماس با ما

و اما موردی که در قیمت ظرف ادویه تاثیر گذار است علاوه بر حجم انتخابی و درب ظرف ادویه که توسط مشتری انتخاب می گردد قیمت مواد اولیه می باشد که سبب تغییر در روند قیمت در خرید ظرف ادویه می باشد .
در ادامه به بررسی برخی از انواع مدل های ظرف ادویه پرداخته می شود :
۱) ظرف ۱۶۰ سی سی طرح اس با دهانه ۳۸ :
همانطور که از نام این ظرف پیداست این بطری ها دارای حجم ۱۶۰ سی سی می باشند و نیز طرح ظاهری این ظرف ها شبیه اس می باشد و دهانه انها نیز ۳۸ می باشد .
۲) ظرف ادویه ۴۰ سی سی دهانه ۱۸ :
این ظرف ها دارای حجم ۴۰ سی سی می باشد و دهانه انها نیز ۱۸ است .
۳) ظرف ادویه ۴۵۰ سی سی با طرح اس و دهانه ۳۸ :
این ظرف ادویه با حجم ۴۵۰ سی سی می باشد و طرح ظاهری ان نیز شبیه حرف s می باشد و طول دهانه آن نیز ۳۸ می باشد .
در صورتیکه در مورد خرید ظرف ادویه نیاز به هر گونه مشاوره دارید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.