خرید ظرف ۴ لیتری

خرید ظرف ۴ لیتری

خرید ظرف ۴ لیتری :ظرف ۴ لیتری از جنس پلی اتیلن می باشد که قالب در آنها نیز از نوع بادی می باشد رنگ بندی و سایز نیز طبق نظر مشتری در نظر گرفته می شود و مشتری محترم علاوه بر رنگ، طرح ظرف ۴ لیتری را نیز می تواند انتخاب نماید .

خرید ظرف ۴ لیتری

تمام ظرف ۴ لیتری تولید شده توسط اروند پلاست شامل موارد ذیل می باشد :
۱)اول و مهم تر از همه اینکه تمام ظرف های ۴ لیتری دارای درب های به شدت محکم می باشد به گونه ای که کوچک ترین نشتی در آنها وجود ندارد که این درب های علاوه بر جلوگیری در هدر رفت مواد موجود در آنها از نفوذ مواد دیگر به درون انها جلوگیری می نماید .
۲) مورد دوم اینکه رنگ و طرح و وزن ظرف ۴ لیتری مطابق با نظر مشتری انتخاب می گردد ۳) و‌مورد اخر اینکه در صورت نیاز مشتری نمونه ظرف ۴ لیتری به مشتری ارسال می گردد .
اروند پلاست در تولید انواع ظرف ها و گالن های تنوعات بسیاری دارد که مشتری با توجه به در نظر گرفتن سلیقه و نیز با توجه به کاربرد محصول مورد نظر خود میتواند محصول مورد نظر خود را سفارش دهد .
قیمت نیز در ظروف ۴ لیتری متفاوت می باشد و از جمله تفاوت های آن جنس و طرح و سایز آنها می باشد .
متریال ظرف ۴ لیتری پلی اتیلن می باشد و تمام ظرف ۴ لیتری تولید شده توسط اروند پلاست دارای تست مقاومت در برابر ضربه و سقوط می باشد که در صورتیکه در زمان حمل و نقل و استفاده مصرف کننده ،ظرف دچار سقوط و یا پرتاب شدگی گردید کمترین شکستگی در ظرف رخ دهد و تمام ظروف ۴ لیتری دارای تاییدیه لازم از واحد کنترل کیفی می باشد و تمام استاندارد های لازم را دارا می باشند و از جمله علت های دارا بودن استانداردهای لازم اینکه کمترین واکنش شیمیایی با مواد درون آن وجود نداشته باشد که در این صورت مشکلات فراوانی در ظرف ۴ لیتری رخ می دهد .

تماس با ما
از جمله پرطرفدارترین ظروف ۴ لیتری ، ظروف با لیبل گرد می باشد که از لحاظ ظاهر زیبایی زیادی را برای مصرف کننده همراه دارد.
از جمله مدل های دیگر ظرف ۴ لیتری ، ظرف طرح جام می باشد که میزان بسیار زیادی از مایع درون آن قرار میگیرد و به همین جهت محبوبیت زیادی را از لحاظ میزان مایع درون آن همراه دارد .
جهت خرید ظرف ۴ لیتری مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه خود از کارشناسان ما مشاوره های تخصصی را دریافت نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.