پلی اتیلن

خرید ظرف ۴ لیتری از تولید کننده

خرید ظرف ۴ لیتری اروندپلاست

 

خرید ظرف ۴ لیتری :ظرف ۴ لیتری از جنس پلی اتیلن می باشد که قالب در آنها نیز از نوع بادی می باشد رنگ بندی و سایز نیز طبق نظر مشتری در نظر گرفته می شود و مشتری محترم علاوه بر رنگ، طرح ظرف ۴ لیتری را نیز می تواند انتخاب نماید .

خرید ظرف ۴ لیتری

تمام ظرف ۴ لیتری تولید شده توسط اروند پلاست شامل موارد ذیل می باشد :
۱)اول و مهم تر از همه اینکه تمام ظرف های ۴ لیتری دارای درب های به شدت محکم می باشد به گونه ای که کوچک ترین نشتی در آنها وجود ندارد که این درب های علاوه بر جلوگیری در هدر رفت مواد موجود در آنها از نفوذ مواد دیگر به درون انها جلوگیری می نماید .
۲) مورد دوم اینکه رنگ و طرح و وزن ظرف ۴ لیتری مطابق با نظر مشتری انتخاب می گردد ۳) و‌مورد اخر اینکه در صورت نیاز مشتری نمونه ظرف ۴ لیتری به مشتری ارسال می گردد .
اروند پلاست در تولید انواع ظرف ها و گالن های تنوعات بسیاری دارد که مشتری با توجه به در نظر گرفتن سلیقه و نیز با توجه به کاربرد محصول مورد نظر خود میتواند محصول مورد نظر خود را سفارش دهد .
قیمت نیز در ظروف ۴ لیتری متفاوت می باشد و از جمله تفاوت های آن جنس و طرح و سایز آنها می باشد .
متریال ظرف ۴ لیتری پلی اتیلن می باشد و تمام ظرف ۴ لیتری تولید شده توسط اروند پلاست دارای تست مقاومت در برابر ضربه و سقوط می باشد که در صورتیکه در زمان حمل و نقل و استفاده مصرف کننده ،ظرف دچار سقوط و یا پرتاب شدگی گردید کمترین شکستگی در ظرف رخ دهد و تمام ظروف ۴ لیتری دارای تاییدیه لازم از واحد کنترل کیفی می باشد و تمام استاندارد های لازم را دارا می باشند و از جمله علت های دارا بودن استانداردهای لازم اینکه کمترین واکنش شیمیایی با مواد درون آن وجود نداشته باشد که در این صورت مشکلات فراوانی در ظرف ۴ لیتری رخ می دهد .

از جمله پرطرفدارترین ظروف ۴ لیتری ، ظروف با لیبل گرد می باشد که از لحاظ ظاهر زیبایی زیادی را برای مصرف کننده همراه دارد.
از جمله مدل های دیگر ظرف ۴ لیتری ، ظرف طرح جام می باشد که میزان بسیار زیادی از مایع درون آن قرار میگیرد و به همین جهت محبوبیت زیادی را از لحاظ میزان مایع درون آن همراه دارد .

ظرف های ۴ لیتری که توسط اروند پلاست تولید می گردد نیز همگی دارای انواع متفاوتی می باشد که در این قسمت به بررسی نمونه ها و مدل های آنها پرداخته می شود :
۱) ظرف ۴ لیتری طرح جام :
همانطور که از نام آن نیز پیداست میزان حجم و گنجایش این ظرف ۴ لیتر می باشد و انتخاب رنگ نیز در این ظرف دقیقا متناسب با نظر مشتری می تواند متفاوت باشد و همچنین بسته به کاربردی که ظرف دارد می توان از هر رنگی که مد نظر میباشد استفاده نمود ، از این ظرف در جایگاه های مختلف می توان استفاده نمود که از جمله آنها کاربردهای صنعتی ، شیمیایی ،بهداشتی، کشاورزی و … می توان اشاره نمود .
۲) ظرف ۳۷۵۰ سی سی :
همانطور که از نام این ظرف نیز پیداست گنجایش و حجم این ظرف ۳۷۵۰ سی سی می باشد که افرادی که تمایل به استفاده از ظرف هایی با گنجایش مقداری کمتر از ۴ لیتر می توانند از این ظرف ها استفاده نمایند، لازم به ذکر است که آنها همگی در دسته ظرف های ۴ لیتری قرار می گیرند و این در حالی است که گنجایش آنها مقداری کمتر از ۴ لیتر است ، جنس این ظرف ها نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و قطر دهانه آن نیز ۴۰ میلی لیتر می باشد ، رنگ بندی در این ظرف ها نیز دقیقا متناسب با نظر مشتری می تواند متفاوت باشد .
۳) ظرف ۳۷۵۰ طرح اوه زنبوری :
همانطور که از نام آن نیز پیداست میران گنجایش و حجم این ظرف ها ۳۷۵۰ سی سی می باشد و جنس آنها نیز از نوع پلی اتیلن می باشد و در مواردی که می توان از این ظروف استفاده نمود استفاده از آنها به عنوان مایع دستشویی و یا ظرفشویی ، شامپو فرش و در حالت کلی انواع شوینده ها می باشد .
۴) ظرف ۴ لیتری طرح پریل :
جنس این ظرف از نوع ۰۰۳۵ می باشد ، گنجایش و با حجم نگهداری آن نیز ۴ لیتر می باشد ، از این مدل ظرف عموما برای مایع ظرفشویی و یا دستشویی استفاده میگردد ، لازم به ذکر است که این مدل از جمله مدل های فوق العاده پر طرفدار و پر کاربرد مطرح می گردد که افراد و یا صاحبین مشاغل زیادی از آنها جهت عرضه محصولات خود استفاده می نمایند .
۵) ظرف ۳۷۵۰ سی سی طرح اوه :
این ظرف نیز از جمله ظرف هایی می باشد که از جنس پلی اتیلن ساخته شده است و میزان حجم آن نیز همانطور که مشخص میباشد ۳۷۵۰ سی سی می باشد ، از این ظرف ها نیز عموما در جایگاه هایی نظیر نگهداری از مواد شوینده ، نگهداری از روغن ها و یا محصولات صنعتی استفاده می شود .
جهت خرید ظرف ۴ لیتری مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه خود از کارشناسان ما مشاوره های تخصصی را دریافت نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *