درب بطری

خرید عمده درب بطری

خرید عمده درب بطری | اروند پلاست

درب بطری : در این قسمت از مقالات با درب بطری آشنا می شوید و اینکه درب بطری دارای چه مشخصه ای می باشد و چه ویژگی هایی دارد ؟
سایز های متفاوتی در درب بطری وجود دارد و اینکه و مدل های بسیار جذابی متناسب با بطری پت و یا پلاستیکی طراحی و ساخته شده است که در نهایت وظیفه تمام آنها پلمپ نمودن بطری می باشد که توسط آن می بایست بطری پلمپ شود .

انواع درب بطری

بطری پت :
بطری پت در واقع بطری است که توسط آن تمام مایعات نگهداری می شود و از آنها عمدتا ‌ در صنایع و کارخانجات نوشیدنی استفاده می شود جهت تولید بطری پت از حرارت دادن به پریفرم استفاده شده به گونه ای که در زمان حرارت بالا به پریفرم ها آنها به راحتی نرم شده و حالت گرفته که پس از آن بتوان بطری پت را ایجاد نمود .

درب بطری

از جمله علت های استفاده بسیار زیاد از بطری های پت طراحی های متنوع و گسترده ان‌ است که سبب می شود در بسته بندی مایعات به وفور از آن استفاده نمود ، از جمله کاربرد های بطری های پت می توان به انواع آب میوه ها ،محصولات لبنیاتی ، سس،روغن ها و … اشاره نمود ، استفاده گسترده از بطری پت به علت استاندارد بودن اینگونه بطری ها می باشد که سبب می گردد بطری ها بتوانند تمام مایعات را در ظروف با کیفیت نگهداری نمایند و هیچ گونه آسیبی به مواد درون آن نرسد به همین جهت عمدتا بیشتر تولید کنندگان نوشیدنی ها و آبمیوه ها تمایل بسیار زیادی به استفاده از بطری های پت دارد .
یک ویژگی دیگری که در بطری ها بسیار حائز اهمیت می باشد استفاده از درب اب بندی شده است به گونه ای که چه در زمان استفاده و یا چه در زمان جابجایی کوچکترین هدر رفتی در مایعات درون آن وجود نداشته باشد و همچنین مایعات درون آن از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل آن در امان باشد .
لازم به ذکر است که علاوه بر سایز متفاوت در درب ها کاربرد درب ها نیز متفاوت می باشد و در نظر گرفتن کیفیت درب ها در استفاده مکرر آنها از این بطری ها و طول عمر آنها بسیار تاثیر گذار خواهد بود .
دهانه های متفاوتی در درب وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از :
دهانه ۲۸،۴۵،۳۸،۷۰،۹۰،۱۲۰،۳۰،۱۸ .

درب بطری :در این قیمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد درب بطری و انواع آن پرداخته می شود :
درب های بطری بسیاری در بازار عرضه شده است که در سایز های مختلفی وجود دارد تا مشتریان محترم بسته به نیازمندی خود و همچنین سلیقه خود از انواع درب بطری عرضه شده توسط اروند پلاست بهرهمند شوند ، به عنوان مثال بطری نوشابه دارای دهانه ۲۸ میلی متر می باشد که البته لازم به ذکر است که قیمت این نوع درب بطری برای تمام فعالان در حوزه نوشابه بسیار اهمیت دارد که پیشنهاد اروند پلاست به تمام فعالان موجود در این حوزه سفارش عمده می باشد که می تواند تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه ها داشته باشد .
و اما مبحثی که در این زمینه بسیار تاثیر گذار می باشد اینکه شرکت هایی که در زمینه مواد غذایی مختلف فعالیت می نمایند می بایست شرکتی را جهت خرید عمده محصولات پت خود انتخاب نمایند که دارای اعتبار حداکثری باشد و بتوانند با اطمینان خاطر نسبت به سفارش محصولات خود اقدام نمایند تا علاوه بر داشتن محصولاتی با مواد اولیه با کیفیت بتوانند سفارشات خود را با قیمت مناسب تری تهیه نمایند .
در صنعت مواد غذایی بسیاری از محصولات درون بطری پلاستیکی نگهداری می شوند که البته این بطری ها می بایست دارای استانداردهای لازم جهت قرار گیری انواع نوشیدنی ها و مواد غذایی دیگر باشند به گونه ای که هیچ گونه ترکیب شیمیایی میان بطری و ظرف نگهدارنده و مواد خوراکی و یا نوشیدنی درون آن ایجاد نگردد بنابراین جهت انتخاب یک بطری با کیفیت مطلوب می بایست به استانداردها و مجوزهای اخذ شده توجه نمود ، موادی که توسط آنها درب بطری و همچنین مواد دیگر نگهداری می شوند همگی از جنس پلی اتیلن بوده و تمام آنها قابل بازیافت میباشد و برای محیط زیست هیچ گونه ضرری ندارند .
در ادامه به بررسی برخی از درب بطری پرداخته می شود :
۱) بطری ادویه با دهانه ۳۸ :
همانطور که از عنوان این بطری نیز مشخص می باشد این بطری دارای دهانه ۳۸ میلیمتر می باشد و برای نگهداری از ادویه مناسب می باشد ،بطری ادویه در رنگ های مختلف در بازار وجود دارند و مشتریان محترم بسته به سلیقه و همچنین نوع کاربرد آنها میتوانند سفارشات خود را ثبت نمایند و البته بطری ادویه در دو نوع پیچی و پرسی می تواند در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد ، نکته مهم دیگری که در زمان سفارش بطری می بایست به آن توجه نمود کیفیت ساخت آن می باشد .
در زمان استفاده از بطری ادویه می بایست به درب ادویه بسیار دقت نمایید زیرا دارا بودن بطری ادویه با کیفیت سبب می شود الودگی و گرد و غبار به ظرف ادویه وارد نشود .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در زمینه درب بطری هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *