درب بطری

درب بطری

درب بطری : در این قسمت از مقالات با درب بطری آشنا می شوید و اینکه درب بطری دارای چه مشخصه ای می باشد و چه ویژگی هایی دارد ؟
سایز های متفاوتی در درب بطری وجود دارد و اینکه و مدل های بسیار جذابی متناسب با بطری پت و یا پلاستیکی طراحی و ساخته شده است که در نهایت وظیفه تمام آنها پلمپ نمودن بطری می باشد که توسط آن می بایست بطری پلمپ شود .
بطری پت :
بطری پت در واقع بطری است که توسط آن تمام مایعات نگهداری می شود و از آنها عمدتا ‌ در صنایع و کارخانجات نوشیدنی استفاده می شود جهت تولید بطری پت از حرارت دادن به پریفرم استفاده شده به گونه ای که در زمان حرارت بالا به پریفرم ها آنها به راحتی نرم شده و حالت گرفته که پس از آن بتوان بطری پت را ایجاد نمود .

درب بطری

از جمله علت های استفاده بسیار زیاد از بطری های پت طراحی های متنوع و گسترده ان‌ است که سبب می شود در بسته بندی مایعات به وفور از آن استفاده نمود ، از جمله کاربرد های بطری های پت می توان به انواع آب میوه ها ،محصولات لبنیاتی ، سس،روغن ها و … اشاره نمود ، استفاده گسترده از بطری پت به علت استاندارد بودن اینگونه بطری ها می باشد که سبب می گردد بطری ها بتوانند تمام مایعات را در ظروف با کیفیت نگهداری نمایند و هیچ گونه آسیبی به مواد درون آن نرسد به همین جهت عمدتا بیشتر تولید کنندگان نوشیدنی ها و آبمیوه ها تمایل بسیار زیادی به استفاده از بطری های پت دارد .
یک ویژگی دیگری که در بطری ها بسیار حائز اهمیت می باشد استفاده از درب اب بندی شده است به گونه ای که چه در زمان استفاده و یا چه در زمان جابجایی کوچکترین هدر رفتی در مایعات درون آن وجود نداشته باشد و همچنین مایعات درون آن از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل آن در امان باشد .
لازم به ذکر است که علاوه بر سایز متفاوت در درب ها کاربرد درب ها نیز متفاوت می باشد و در نظر گرفتن کیفیت درب ها در استفاده مکرر آنها از این بطری ها و طول عمر آنها بسیار تاثیر گذار خواهد بود .
دهانه های متفاوتی در درب وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از :
دهانه ۲۸،۴۵،۳۸،۷۰،۹۰،۱۲۰،۳۰،۱۸ .
در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در زمینه درب بطری هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *