درب بطری

تولید کننده انواع درب شامپو

درب شامپو اروندپلاست

درب شامپو : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد درب شامپو پرداخته می شود و اینکه چه نکات مهمی را در زمان انتخاب درب شامپو می بایست لحاظ نمایید و همچنین درب چه انواعی دارد :

درب شامپو

در این قسمت به بررسی انواع درب و مشخصات آن پرداخته می شود :
۱) درب با دهانه داخلی ۲۸ طرح شبنم :
انواع درب های شامپو براساس طرح و قطر دهانه آنها تقسیم بندی می شوند به عنوان مثال درب با دهانه ۲۸ برای شامپوهای خانواده استفاده می شود و لازم به ذکر است که از اینگونه بطری ها می توان برای ظروف آرایشی و بهداشتی با قطر دهانه ۲۸ نیز استفاده نمود آن ها می توانند دارای محتویاتی نظیر نرم کننده ، مایع ظرفشویی و … باشند .
سال های متمادی است که اروند پلاست در زمینه عرضه انواع بطری های پت به همراه درب آنها فعالیت می نماید و همچنین بهترین کیفیت مواد اولیه به همراه دستگاه هایی که متناسب با آخرین تکنولوژی می باشد تولید می گردد به گونه ای که توانسته بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان را جلب نماید .
درب هایی که توسط اروند پلاست عرضه می گردد بدون هیچ گونه نشتی بر روی بطری ها قرار می گیرد در واقع علاوه بر زمان استفاده در زمان جابجایی محصول نیز هیچ گونه هدر رفتی در محصولات وجود نخواهد داشت و همچنین این درب ها سبب می شود تا جریان های هوا با محتویات موجود در بطری در تماس نباشند و همین امر سبب می شود م‌اد اولیه کیفیت خود را از دست ندهند و یا رایحه انها از بین نروند . علت نامگذاری ای درب نیز الهام گرفتن این درب از ظرف شامپو شبنم می باشد و الگوی تولیدی آن طرح شبنم در شامپو می باشد .
مواد اولیه درب با دهانه ۲۸ طرح شبنم :
مواد اولیه این درب ها از پلاستیک تزریقی می باشد که از جمله علت های دوام بالای این درب ها می توان به مطلوب بودن و ترکیب پلاستیک تزریقی در اینگونه درب ها می باشد .
۲) درب  خانواده دهانه ۲۸ :
در انواع درب های تولیدی توسط اروند پلاست تنوع نیز در کنار کیفیت بالای محصولات وجود دارد به گونه که یک نمونه دیگر از درب های ۲۸ علاوه بر طرح شبنم درب شامپو خانواده می باشد که در این مدل نیز قطر دهانه ۲۸ وجود دارد ، این درب ها برای انواع بطری های شامپو خانواده که دارای قطر دهانه ۲۸ می باشند مناسب است ، از جمله موارد مهمی که در انتخاب درب می بایست لحاظ نمود اینکه باز و بسته شدن درب به آسانی صورت پذیرد و هیچ گونه آسیبی به محتویات داخل آن در محیط های مرطوب به وجود نیاید بنابراین می بایست به کیفیت درب ها توجه نمود .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد درب شامپو می باشید می توانید با کارشناسان و متخصصان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *