درب بطری

درب مایع دستشویی

درب مایع دستشویی | اروند پلاست

 

درب مایع دستشویی از جمله قسمت های مهم و کاربردی در بطری مایع دستشویی می باشد که جهت حفظ محتویات درون آن می بایست به قدری دارای آب بندی قوی باشد که هیچ گونه هدر رفتی در محتویات درون آن به وجود نیاید ، در ادامه به بررسی انواع درب پرداخته میشه که دارای کیفیت عالی و مواد اولیه مطلوبی می باشد :
۱) درب خروسی در دهانه ۲۸ :
این درب از جمله درب های مایع دستشویی می باشد که علاوه بر بطری های مایع می تواند در کاربردهای دیگری از جمله درب شامپو،درب شوینده و برخی دیگر از بطری ها استفاده گردد . این درب دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد به گونه ای که در مدت زمان طولانی می توان از آن استفاده نمود .
۲) ۳ تکه دهانه ۲۸ :
این درب نیز از جمله درب های مایع دستشویی می باشد که علاوه بر بطری های مایع میتوان از آنها در کاربردهایی از جمله درب شامپو ، درب شوینده و … استفاده نمود ، همانطور که از نام این درب پیداست از سه تکه تشکیل شده که همین امر استحکام بطری را در برابر هرگونه هدر رفتی از مواد موجود در آن به وجود نخواهد آمد ، اندازه دهانه این درب نیز ۲۸ می باشد .
۳) فیلیپ تاپ استوانه ای دهانه ۲۴ :
میزان دهانه این درب همانطور که از نام آن پیداست ۲۴ می باشد که این درب ها دارای ابعاد کوچکتری به نسبت درب های دهانه ۲۸ می باشد و برای بطری هایی که قطر کمتری در دهانه آنها وجود دارد می باشد ، این درب نیز از جمله درب هایی می باشد که برای بطری های شوینده مناسب است .
۴) فیلیپ تاپ سسی دهانه ۳۸ :
این درب دارای دهانه ۳۸ می باشد که دارای ابعاد بزرگتری به نسبت درب هایی با دهانه کوچکتر مثل دهانه ۲۴ یا دهانه ۲۸ می باشد ، از این درب ها در بطری های شوینده ، بطری های مایع ، بطری های شامپو و … مورد استفاده قرار می گیرد .
۵) فیلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۸ :
این درب ها دارای دهانه ۲۸ می باشد و برای بطری هایی مناسب می باشد که دارای دهانه ۲۸ است ، این درب ها برای بطری های شوینده و مایع و … مورد استفاده قرار می گیرد ، از جمله علت های نامگذاری درب قارچی برای این درب ها ظاهر و نمای کلی آن است که شبیه قارچ می باشد .
۶) فندکی دهانه ۲۴ :
این مدل از درب بطری نیز دقیقا شبیه فندک می باشد و از جمله علت های نامگذاری آن نیز ظاهر درب می باشد و اندازه دهانه آن نیز ۲۴ می باشد .
۷) فندکی دهانه ۲۸ :
این مدل نیز از جمله درب های فندکی می باشد که دارای اندازه دهانه ۲۸ می باشد .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد درب مایع دستشویی هستید می توانید با کارشناسان و متخصصان اروند پلاست تماس حاصل نمایید

فروش پلی اتیلن، فروش درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *