درب بطری

درب گالن

درب گالن | اروندپلاست

 

درب گالن : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد درب گالن پرداخته می شود و اینکه چه نکاتی را جهت خرید درب گالن می بایست در نظر گرفت :

درب گالن

امروزه با توجه به استفاده گسترده و عمده ای که از گالن ها می شود و سبب می گردد مایعات را بدون اینکه مقداری از مواد درون آن هدر رود به راحتی نگهداری می شود ، بنابراین طراحی مطلوب در آنها به گونه ای است که به راحتی بتوان از تمام مواد موجود در آن استفاده نمود بدون اینکه گالن دچار آسیب گردد ،درب گالن نیز می بایست به گونه ای طراحی و پیاده سازی گردد که به هیچ وجه دچار آسیب و یا هدر رفتن مواد موجود در آن نشود .
از گالن ها در مواقعی استفاده می شود که حجم عمده ای از مایعات چه به صورت غلیظ و یا به صورت رقیق می بایست نگهداری شود ، موادی که در انها می تواند نگهداری و ذخیره گردد می تواند شامل بنزین ، نفت، مواد شوینده ، روغن ها و … باشد بنابراین می بایست در انتخاب مواد اولیه بسیار دقت نمود تا در زمان استفاده و همچنین جابجایی دچار آسیب نشود و علاوه بر آن در زمان حرکت ، مایع در آن مقاوم بوده و به هیچ وجه مایع درون آن دچار نشتی نشود .

در اینجا به بررسی برخی از انواع درب گالن عرضه شده توسط اروند پلاست پرداخته می شود :
۱) گالن ۲۰ لیتری :
این درب از جمله درب های پلمپ دار محسوب می گردد و متریال و جنس ان از نوع پلی اتیلن می باشد ، وزن اینگونه درب گالن ها ۲۶ گرم می باشد و قطر دهانه آن ۶۰ میلیمتر می باشد .

۲) گالن دهانه ۱۰۰ :
همانطور که از عنوان این درب پیداست دارای قطر دهانه ۱۰۰ میلیمتر می باشد .

۳) گالن روغن صنعتی دهانه ۳۸ :
اندازه دهانه این قطر ۳۸ میلیمتر می باشد و همچنین دارای قابلیت آب بندی می باشد تا در زمان استفاده و یا جابجایی به هیچ وجه هیچ مقداری از آن هدر نمی رود ، این درب دارای رنگ سبز می باشد .

۴) گالن روغن صنعتی دهانه ۳۸ :
این درب دارای رنگ طوسی می باشد ، اندازه دهانه آن حدود ۳۸ میلیمتر می باشد .

۵) گالن صنعتی دهانه ۴۹ :
دهانه این درب دارای قطر ۴۹ میلیمتر می باشد و رنگ آن نیز سبز و مشکی می باشد .

۶) گالن صنعتی دهانه ۴۵ :
رنگ این درب گالن نیز سبز می باشد و دهانه آن نیز دارای قطر ۴۵ می باشد .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد درب گالن می باشید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

فروش پلی اتیلن، فروش درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *