درب بطری

خرید درب ۲۸ از تولیدی ازوند پلاست

درب ۲۸ : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد درب ۲۸ پرداخته میشه و اینکه اینگونه درب ها چه ویژگی هایی می توانند داشته باشند .
درب ۲۸ در واقع درب ۲۸ میلیمتری می باشد که در صورتیکه از لاینر برای اینگونه درب ها استفاده نشود می تواند گزینه بسیار بسیار محبوبی برای انواع نوشیدنی های آب بند و گازبند باشد که این نوشیدنی ها می تواند آب معدنی ،ابمیوه، نوشابه، دلستر، ماءالشعیر و یا روغن های دیگر باشد .

درب ۲۸

خصوصیاتی که درب بطری ۲۸ میلیمتری دارا می باشد عبارتند از :
۱) چگالی اندک ان .
۲) وزن کمی دارند در واقع جز درب های سبک وزن هستند .
۳) دارای تمام رنگبندی های موجود به گونه ای که هیچ محدودیتی در رنگ بندی آنها وجود ندارد و از هر رنگی که مد نظر داشته باشید می توانید استفاده نمایید و مشتریان محترم می توانند از هر رنگی که متناسب با سلیقه شخصی باشد می توانند استفاده نمایند .
۴) آب بندی و گازبندی به گونه ای ایمن و مطمئن در بطری ها قرار گرفته که هیچ گونه نشتی در آنها رخ نخواهد ‌داد.
۵) درب ۲۸ به قدری دارای کیفیت مطلوبی می باشد که باز و بسته کردن درب ها به راحتی امکان پذیر می باشد و همچنین استحکام بسیار بالایی در درب ها وجود دارد که سبب می گردد درب ها در زمان استفاده و یا جابجایی دچار آسیب نگردد ، علاوه بر آن هیچ گونه نشتی و یا هدر رفتی در درب ها رخ نمی دهد .
۶) در روی درب ها می توان از برچسب جهت چاپ لوگو و اطلاعات دیگر استفاده نمود که در این صورت محصول موجود‌ در بطری دارای نام و مشخصاتی می باشد که بر روی درب ۲۸ قرار گرفته است .
۷) از اینگونه بطری ها می توان به صورت نامحدود و در هر گونه کاربردی که مد نظر باشد استفاده نمود ، از درب ۲۸ می توان در هر سایز بطری استفاده نمود و این درب ها می توانند بر روی هر بطری که دارای نوشیدنی ها و محتویات مختلفی باشد قرار گیرند .
۸) در صورتیکه مشتریان محترم از حالت استاندارد و اولیه  استفاده نمایند هزینه کلی آن ها بسیار مناسب خواهد بود ، با این حال در صورت درخواست های متفاوت جهت سفارشی نمودن  هزینه می تواند تغییر یابد .
تفاوت درب پلاستیکی با درب فلزی :
از جمله دلایل استقبال عمده افراد از درب های پلاستیکی قابلیت باز و بسته شدن درب ها می باشد و این در حالی است که در درب های فلزی چنین امکانی وجود دارد تا در زمان باز نمودن درب بتوان مجددا درب را بسته نمود به همین‌علت پس از باز نمودن درب ، شخص به هیچ وجه نمی تواند از بطری استفاده مجدد نماید و امکان استفاده مجدد از بطری وجود نخواهد داشت .

در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد‌ درب ۲۸ می باشید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

برای خرید پلی اتیلن، خرید پریفرم، خرید بطری پت و خرید درب بطری میتوانید سفارش خود را از سایت اروندپلاست ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *