ظرف سس

ظرف سس

ظرف سس : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد ظرف سس پرداخته می شود و اینکه ظرف سس توسط چه موادی ساخته شده و چه کاربردی دارد ؟
ظرف در انواع طرح ها و مدل های گوناگون توسط اروند پلاست تولید می گردد به عنوان مثال ظرف ۳۵ میلی لیتری ظرف که با جنس پلی اتیلن می باشد در سرو انواع روغن ، سس،ابلیمو،سرکه و … مناسب می باشد. جنس این ظرف بسیار محکم و مقاوم می باشد به گونه ای که جهت غذاهای بیرون به عنوان ظرف در کنار غذا ارسال می شود .

ظرف سس

ظرف های سس دارای درب های بسیار محکم می باشد و جهت بیرون بر گزینه ی بسیار مناسبی می باشند دهانه ی ظرف ۳۵ میلی لیتری بسیار باریک می باشد به گونه ای که در زمان استفاده از آنها می بایست سس و کلیه ی روغن هایی که درون آن ریخته می شود دارای غلظت کم باشد .
یکی از موارد و نکات مهم در زمان نگهداری این ظروف اینکه به مدت طولانی به هیچ وجه نباید زیر نور آفتاب و خورشید قرار بگیرد و هم چنین مواد غذایی داغ به هیچ وجه نباید داخل این ظروف قرار گیرد در این صورت آسیبی زیادی به مواد غذایی درون آن قرار میگیرد .

تماس با ما
 

سس هایی که درون این ظرف ها قرار می گیرد می تواند سس سزار ، روغن زیتون،سس کنجد،ابلیمو،روغن کنجد و … باشد .
این ظروف سس به هیچ وجه قابلیت قرار گیری درون مایکروویو را ندارد و ارتفاع آن دارای ۸۷ میلیمتر،و قطر دهانه آن ۱۸ میلیمتر می باشد و ظرفیت آن نیز همانطور که مطرح شد ۳۵ میلی لیتر است .
تولید ظرف توسط اروند پلاست هم زمان با استفاده گسترده و روزافزون از مصرف غذای بیرون بر آغاز گردید بنابراین این ظروف نقش بسیار مهمی در زمینه نگهداری از مواد غذایی که به صورت بیرون بر سرو می شدند ایفا می کردند بنابراین در نظر گرفتن عدم واکنش ظرف با مواد غذایی درون آن نقش بسیار مهمی در انتخاب ظرف ایفا می نماید .
تمام ظروف تولید شده توسط اروند پلاست دارای مجوز بهداشت می باشد که سبب اطمینان خاطر برای تمام مشتریان محترم می باشد که ظرف تولید شده دارای کیفیت بسیار مطلوبی می باشد و تمام سیستم کنترل کیفی لازم را سپری نموده است .
یکی دیگر از حجم های موجود برای ظرف حجم ۸۰ میلی لیتر می باشد که همانطور که گفته شد از جنس پلی اتیلن می باشد و ابعاد آن نیز دارای ارتفاع ۴/۵ سانتی متر و ابعاد ۵/۵*۷/۵ سانتیمتر می باشد .
در صورتی که نیازمند هرگونه مشاوره در مورد ظرف سس دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.