ظرف سس

ظرف سس

ظرف سس : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد ظرف سس پرداخته می شود و اینکه ظرف سس توسط چه موادی ساخته شده و چه کاربردی دارد ؟
ظرف در انواع طرح ها و مدل های گوناگون توسط اروند پلاست تولید می گردد به عنوان مثال ظرف ۳۵ میلی لیتری ظرف که با جنس پلی اتیلن می باشد در سرو انواع روغن ، سس،ابلیمو،سرکه و … مناسب می باشد. جنس این ظرف بسیار محکم و مقاوم می باشد به گونه ای که جهت غذاهای بیرون به عنوان ظرف در کنار غذا ارسال می شود .

ظرف سس

ظرف های سس دارای درب های بسیار محکم می باشد و جهت بیرون بر گزینه ی بسیار مناسبی می باشند دهانه ی ظرف ۳۵ میلی لیتری بسیار باریک می باشد به گونه ای که در زمان استفاده از آنها می بایست سس و کلیه ی روغن هایی که درون آن ریخته می شود دارای غلظت کم باشد .
یکی از موارد و نکات مهم در زمان نگهداری این ظروف اینکه به مدت طولانی به هیچ وجه نباید زیر نور آفتاب و خورشید قرار بگیرد و هم چنین مواد غذایی داغ به هیچ وجه نباید داخل این ظروف قرار گیرد در این صورت آسیبی زیادی به مواد غذایی درون آن قرار میگیرد .

تماس با ما

سس هایی که درون این ظرف ها قرار می گیرد می تواند سس سزار ، روغن زیتون،سس کنجد،ابلیمو،روغن کنجد و … باشد .
این ظروف سس به هیچ وجه قابلیت قرار گیری درون مایکروویو را ندارد و ارتفاع آن دارای ۸۷ میلیمتر،و قطر دهانه آن ۱۸ میلیمتر می باشد و ظرفیت آن نیز همانطور که مطرح شد ۳۵ میلی لیتر است .
تولید ظرف توسط اروند پلاست هم زمان با استفاده گسترده و روزافزون از مصرف غذای بیرون بر آغاز گردید بنابراین این ظروف نقش بسیار مهمی در زمینه نگهداری از مواد غذایی که به صورت بیرون بر سرو می شدند ایفا می کردند بنابراین در نظر گرفتن عدم واکنش ظرف با مواد غذایی درون آن نقش بسیار مهمی در انتخاب ظرف ایفا می نماید .
تمام ظروف تولید شده توسط اروند پلاست دارای مجوز بهداشت می باشد که سبب اطمینان خاطر برای تمام مشتریان محترم می باشد که ظرف تولید شده دارای کیفیت بسیار مطلوبی می باشد و تمام سیستم کنترل کیفی لازم را سپری نموده است .
یکی دیگر از حجم های موجود برای ظرف حجم ۸۰ میلی لیتر می باشد که همانطور که گفته شد از جنس پلی اتیلن می باشد و ابعاد آن نیز دارای ارتفاع ۴/۵ سانتی متر و ابعاد ۵/۵*۷/۵ سانتیمتر می باشد .

در این قسمت به بررسی یکی از موارد ظرف سس که با مواد اولیه پلی اتیلن ساخته شده است پرداخته می شود :
ظرف سس پت ۴۰۰ میلی لیتر :
اروند پلاست تولید کننده محصولات پت موفق به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب پت و پلی اتیلن می باشد یکی از ظروف که به عنوان ظرف سس شناخته شده است ، بطری پت با حجم ۴۰۰ میلی لیتر می باشد و دهانه آن ۲۸ میلی متر می باشد که این ظرف از جمله ظرف های سس می باشد که از جمله محصولات بسیار مرغوب و با کیفیت محسوب می گردد ، با توجه به گسترش و رشد چشمگیری که در صنعت مواد غذایی رخ داده است محصولات پت نیز دارای پیشرفت فراوان و استفاده بیشتر از این محصولات گردیده است و با افزایش مصرف محصولات پت و پلی اتیلن تولید کنندگان بسیاری در زمینه تولید محصولات پلی اتیلن فعالیت نمودند که توانستند محصولات بسیاری را در این زمینه تولید نمایند و نکته بسیار مهم و حائز اهمیتی که در این قسمت وجود دارد اینکه تمام محصولات تولید شده می بایست استانداردهای لازم را داشته باشند و همچنین تمام نکات بهداشتی و کیفیتی را می بایست رعایت نمایند و در غیر این صورت ظروف تولید شده به هیچ وجه مناسب استفاده توسط تولید کنندگان و مصرف کنندگان نخواهد بود و در نظر گرفتن این نکته در زمان استفاده این ظروف در مواد غذایی اهمیت ویژه ای خواهد داشت که در صورت استاندارد نبودن ان طمع و بو و مزه انها تحت تاثیر مواد شیمیایی قرار میگیرد و سلامتی انسان را به خطر می اندازد به همین جهت تمام خریداران ظروف پت می بایست به این نکته توجه نمایند که ظرف مورد سفارش انها دارای مواد اولیه نو و با کیفیتی باشد که در نهایت کیفیت محتوی ان را تحت تاثیر خود قرار ندهد .
ظرف سس ۴۰۰ سی سی از جمله ظروف جذاب و شکیل می باشد که استفاده از آن برای ظرف سس پیشنهاد می شود . ساخت این ظرف به گونه ای است که می توان بر روی آن یک برچسب جهت نمایش مشخصات شرکت سازنده به همراه نام و مشخصات محصول می باشد و استفاده از یک طراحی جذاب و زیبا برای برچسب روی ظرف سس می تواند جذابیت ظرف را بیشتر نماید، رنگ بندی های متفاوتی در این محصول وجود دارد و متناسب با سلیقه هر شخص می تواند متفاوت باشد ، این محصول به دو صورت مات و شفاف وجود دارد ، دهانه درب این نوع ظرف ۲۸ میلی متر می باشد بنابراین درب این بطری می بایست ۲۸ میلی متر باشد از جمله عمومی ترین درب برای این ظروف درب های فیلیپ تاپ می باشد از جمله پر مصرف ترین درب ها برای ظرف سس درب های فیلیپ تاپ می باشد .
در صورتی که نیازمند هرگونه مشاوره در مورد ظرف سس دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.