ظرف مایع دستشویی

ظرف مایع دستشویی

ظرف مایع دستشویی : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد ظرف مایع دستشویی پرداخته می شود و اینکه چه نکاتی را جهت خرید ظرف مایع می بایست لحاظ نمود .

ظرف مایع دستشویی

این ظرف  نیز مانند بسیاری از ظروف که مواد شوینده دیگری را در خود جای میدهد میتواند علاوه بر سایر جنس ها از نوع پلاستیک و یا محصولات پت باشد ، تولید کننده های بسیاری در زمینه تولید ظرف مایع دستشویی فعالیت می نمایند که یکی از آنها اروند پلاست می باشد که با داشتن چندین سال سابقه در زمینه تولید محصولات پت و بطری پت ، مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایتمندی در میان مشتریان خود شده است به گونه ای که مشتریان محترم می توانند از میان بسیاری از محصولات پت تولید شده محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند .
ظرف مایع نیز یکی از ظروفی می باشد با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد انواع متفاوتی از ظرف توسط اروند پلاست تولید می گردد مه هر کدام از آنها می توانند دارای اندازه ها و حجم های خاص خود باشند و همچنین دهانه های گوناگونی نیز در زمینه طرف مایع دستشویی تولید می گردد .
انواع حجم های ظرف مایع دستشویی عبارتند از :
۱) ظرف  با حجم ۱ لیتری
۲) ظرف  با حجم ۹۰۰ سی سی
۳) ظرف  با حجم ۵۰۰ سی سی
۴) ظرف  با حجم ۱۳۰ سی سی
۵) ظرف  با حجم ۶۰ سی سی
۶) ظرف  با حجم ۲۱۰ سی سی
۷) ظرف با حجم ۲۰۰ سی سی
۸)  با حجم ۱۰۰ سی سی
در برخی مواقع می توان از بطری های مایع دستشویی در حجم های بیشتر نیز استفاده نمود که حجم در آنها می تواند متفاوت باشد که به طبع آن اندازه دهانه آن نیز متناسب با حجم آن تغییر می نماید و در حجم های بیشتر می توان از گالن ها نیز جهت نگهداری مایع دستشویی استفاده نمود .
از جمله برخی مزایایی که در ظرف وجود دارد عبارتند از :
۱) کیفیت مطلوب جنس بطری ها .
۲) درب های آن همگی دارای آب بندی مناسب می باشد .
۳) ظرف  همگی دارای رنگ و طرح های متنوع و متفاوتی است که مشتری می تواند متناسب با سلیقه و نوع کاربرد محصول مورد نظر خود یک نمونه از آن را انتخاب نماید .
۴) درب بطری ها نیز همگی توسط اروند پلاست در بالاترین کیفیت و بیشترین تنوع تولید می گردد .
۵) تمام مشتریان محترم می توانند پیش از تحویل نهایی ظرف مورد نظر خود نسبت به دریافت یک نمونه جهت انجام آزمایشات مربوطه اقدام نمایند .
در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد ظرف مایع دستشویی هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.