ظرف مایع دستشویی

ظرف مایع دستشویی

ظرف مایع دستشویی : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد ظرف مایع دستشویی پرداخته می شود و اینکه چه نکاتی را جهت خرید ظرف مایع می بایست لحاظ نمود .

ظرف مایع دستشویی

این ظرف  نیز مانند بسیاری از ظروف که مواد شوینده دیگری را در خود جای میدهد میتواند علاوه بر سایر جنس ها از نوع پلاستیک و یا محصولات پت باشد ، تولید کننده های بسیاری در زمینه تولید ظرف مایع دستشویی فعالیت می نمایند که یکی از آنها اروند پلاست می باشد که با داشتن چندین سال سابقه در زمینه تولید محصولات پت و بطری پت ، مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایتمندی در میان مشتریان خود شده است به گونه ای که مشتریان محترم می توانند از میان بسیاری از محصولات پت تولید شده محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند .
ظرف مایع نیز یکی از ظروفی می باشد با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد انواع متفاوتی از ظرف توسط اروند پلاست تولید می گردد مه هر کدام از آنها می توانند دارای اندازه ها و حجم های خاص خود باشند و همچنین دهانه های گوناگونی نیز در زمینه طرف مایع دستشویی تولید می گردد .
انواع حجم های ظرف مایع دستشویی عبارتند از :
۱) ظرف  با حجم ۱ لیتری
۲) ظرف  با حجم ۹۰۰ سی سی
۳) ظرف  با حجم ۵۰۰ سی سی
۴) ظرف  با حجم ۱۳۰ سی سی
۵) ظرف  با حجم ۶۰ سی سی
۶) ظرف  با حجم ۲۱۰ سی سی
۷) ظرف با حجم ۲۰۰ سی سی
۸)  با حجم ۱۰۰ سی سی
در برخی مواقع می توان از بطری های مایع دستشویی در حجم های بیشتر نیز استفاده نمود که حجم در آنها می تواند متفاوت باشد که به طبع آن اندازه دهانه آن نیز متناسب با حجم آن تغییر می نماید و در حجم های بیشتر می توان از گالن ها نیز جهت نگهداری مایع دستشویی استفاده نمود .
از جمله برخی مزایایی که در ظرف وجود دارد عبارتند از :
۱) کیفیت مطلوب جنس بطری ها .
۲) درب های آن همگی دارای آب بندی مناسب می باشد .
۳) ظرف  همگی دارای رنگ و طرح های متنوع و متفاوتی است که مشتری می تواند متناسب با سلیقه و نوع کاربرد محصول مورد نظر خود یک نمونه از آن را انتخاب نماید .
۴) درب بطری ها نیز همگی توسط اروند پلاست در بالاترین کیفیت و بیشترین تنوع تولید می گردد .
۵) تمام مشتریان محترم می توانند پیش از تحویل نهایی ظرف مورد نظر خود نسبت به دریافت یک نمونه جهت انجام آزمایشات مربوطه اقدام نمایند .

ظرف مایع دستشویی پت در انواع مختلفی تولید می شود و در ادامه به بررسی برخی از ظرف مایع دستشویی پرداخته می شود :
۱) ظرف نیم لیتری مایع دستشویی طرح اکتیو :
استفاده از ظروف جذاب با کیفیت مطلوب سبب افزایش فروش یک محصول مورد نظر می شود و سبب می شود تا از محصول مورد نظر به صورت مداوم استفاده نمود و ظرف نیم لیتری مایع دستشویی طرح اکتیو نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و این ظرف نیز دارای جذابیت خاص و منحصر به فرد خود می باشد ، ظرف مایع دستشویی نیز همانند مابقی ظروف دارای درب های اب بندی شده می باشد به گونه ای که
هیچ گونه هدر رفتی از محصول

از جمله مواردی که سبب انتخاب اروند پلاست به عنوان تولید کننده ظرف می شود عبارتند از :
اروند پلاست همزمان با تولید ظرف مایع  می تواند درب های ظروف را هم تولید میکند که این امر سبب آرامش خاطر برای تمام مشتریان محترم می شود که بدون داشتن هیچ گونه نگرانی می توانند نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند ، همچنین تمام محصولات و ظرف مایع دستشویی دارای تنوع بسیار بیشماری می باشد که تمام مشتریان می توانند نسبت به انتخاب محصول مورد خود یک محصول را که مورد نظرشان است انتخاب نمایند .
متریالی که در تهیه ظروف از جمله ظروف مایع دستشویی استفاده می شود بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد به گونه ای که در زمان استفاده و جابجایی ظرف هیچ گونه آسیبی به ظرف مورد نظر وارد نمیشود .
ظرف مایع پت که در واقع همان پلی اتیلن ترفتالات می باشد ،شرکت های تولید کننده از این ماده در کارکردهای گوناگون استفاده می شود که علاوه بر شفافیت دارای مقاومت بالایی نیز می باشند ، ظروف پت به گونه ای مقاوم هستند که در برابر سموم و یا گازهای سمی هیچ گونه تغییری در آنها ایجاد نمی شود و همگی دارای استحکام بالایی در برابر محتویات درون خود هستند به گونه ای که هیچ گونه واکنش شیمیایی با مواد درون آن رخ نمی دهد و محتویات درون ان بدون هیچ گونه تغییر شیمیایی در آنها ثابت و پایدار می مانند ، بنابراین ظرف  نیز دارای همین میزان مقاومت بوده و تا زمان استفاده تا آخرین میزان آن هیچ گونه تغییری در مایع دستشویی موجود در ان‌ اتفاق نمی افتد ، و همچنین این ظروف مایع دستشویی همگی دارای درب های آب بندی شده با کیفیت بالا میباشد به گونه ای که هیچگونه نشتی در آنها در زمان استفاده رخ نمی دهد .
از جمله مزایای ظرف  می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱) سبکی و شفافیت این ظروف بسیار بالا می باشد به گونه ای که علاوه بر سبکی دارای جذابیت ظاهری بسیار بالایی نیز می باشد .
۲) کیفیت بسیار بالای ظرف
۳) ظرف از نظر اقتصادی بسیار با صرفه می باشد .
۴) امکان دریافت نمونه جهت انجام آزمایشات لازم بر روی ظرف  .
در صورتی که نیازمند اخذ مشاوره در مورد ظرف  هستید می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *