پلی اتیلن

ظرف ۴ لیتری

 

ظرف ۴ لیتری : در این قسمت از مقاله به اطلاعات دقیقی در مورد ظرف ۴ لیتری پرداخته می شود ، همانطور که از نام آن پیداست حجم این نوع ظرف ها ۴ لیتر می باشد و دربی که بر روی این گونه ظرف ها قرار میگیرد متناسب با اندازه انها می باشد و بدون هیچ گونه نشتی بر روی انها قرار میگیرد، درب هایی که بر روی ظرف قرار میگیرد به گونه ای محکم می باشد که هیچ گونه نشتی در آنها در زمان جابه جایی و یا حتی در زمان استفاده توسط مصرف کننده به وجود نخواهد آمد، بنابراین مصرف کننده با اطمینان خاطر می تواند در طی هر مدت زمانی که مد نظرش باشد می تواند از آنها استفاده نماید .

ظرف ۴ لیتری

قطر درب بطری ۲/۸ سانتی متر است و این قطر به گونه ای است که کاملا استاندار بوده و به راحتی بر روی ظرف قرار خواهد گرفت ، درب ظرف ۴ لیتری به صورت پیچی بر روی ظرف قرار میگیرد و بدین صورت به راحتی می توان از محتویات درون آن استفاده نمود در واقع استفاده از درب پیچی دارای ویژگی های بسیاری است که از جمله این این ویژگی ها استفاده آسان تا آخرین قطره موجود در ظرف و نیز عایق بندی بهتر و ایده آل تر می باشد به گونه ای که کمترین هدر رفتی در ان به وجود نمی اید .
از دیگر ویژگی های ظرف اروند پلاست می توان به انتخاب از بازه رنگی متنوع اشاره نمود به گونه ای که مشتری محترم می توان از میان چندین طیف رنگی متنوع یک رنگ را از میان آنها انتخاب نماید .
فضایی که ظرف  اشغال می نماید بسیار محدود می باشد ، و در زمان نگهداری و جابه جایی محصول می توان از آنها بسیار به نحو مطلوب تری استفاده نمود و حجم بیشتری از این ظروف ۴ لیتری را در فضای کمتری اشغال نمود ارتفاع این ظرف ها ۲۸ سانتی متر و قطر آنها نیز ۱۵ سانتی متر است .

طراحی این ظروف به نحو بسیار مطلوبی صورت پذیرفته به گونه ای که دسته نگهدارنده این ظروف نزدیک درب ظرف قرار گرفته که امکان جا به جایی و حمل و نقل آن را فراهم می نماید .
تمام مراحل تولید ظرف ۴ لیتری توسط اروند پلاست به صورت کاملا تخصصی و رعایت تمام استانداردهای لازم صورت می پذیرد ، و در واقع این اطمینان را برای مشتریان محترم فراهم می آورد که ظرف ایجاد شده دارای بهترین کیفیت ممکن و جذابیت فراوان می باشد .
در صورت هرگونه مشاوره در مورد ظرف  می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

فروش پلی اتیلن، فروش درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *