بطری پت

ظروف آرایشی

ظروف آرایشی اروندپلاست

ظروف آرایشی :اروند پلاست مفتخر به تولید انواع تولید ظروف آرایشی بهداشتی ، دارویی در تولید انواع پوکه های ارایشی در طی چندین سال متوالی می باشد ، اروند پلاست توانسته بیشترین و جدیدترین ایده ها را در حوزه تولید ظروف به همراه بیشترین میزان رضایتمندی داشته باشد .
ظروف که توسط اروند پلاست تولید میگردد می تواند شامل ظروفی همچون انواع قوطی کرم،انواع پمپ اسپری که به صورت رقیق پاش می باشد ، انواع پمپ اسپری که به صورت غلیظ پاش می باشد ، انواع بطری های پلی اتیلن که می تواند در لوازم آرایشی مورد استفاده قرار گیرد می باشد .

ظروف آرایشی

امروزه با توجه به استفاده بیشمار از لوازم آرایشی نیاز طراحی و تولید ظروف بیش از پیش حس میشود ، ظروف به جهت جایگاه آن می بایست دارای ظروف با کیفیت و زیبایی باشد که بتواند علاوه بر ایجاد جذابیت بسیار زیاد در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی رضایت مشتریان را به صورت صد در صدی فراهم نماید .

ظروف که توسط اروند پلاست تولید میگردد شامل موارد ذیل می باشد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته می شود :
۱) تولید انواع پوکه های رژ لب
۲) تولید انواع پوکه های سایه
۳) تولید انواع پوکه های ریمل
۴) تولید انواع پوکه کرم پودر
۵) تولید انواع بطری های آرایشی که حجم آنها می تواند از ۶۰ میلی لیتر تا ۱ لیتر باشد .
۶) تولید انواع ظروف کرم
۷) تولید انواع قوطی وازلین
در زمینه های بهداشتی نیز می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱) تولید انواع درب های شامپو که می تواند درب فیلیپ تاپ ، درب فندکی، درب استند باشد .
۲) تولید انواع بطری لوسیون با پمپ های آن
به صورت کلی هر آنچه از ظروف  بهداشتی را مد نظر داشته باشید می توانید سفارشات خود را به اروند پلاست اعلام نمایید.
تمام ظروف آرایشی و بهداشتی تولید شده می بایست دارای استانداردهای لازم در جهت کیفیت مواد مورد استفاده در آن باشد بنابراین موادی که جهت ساخت ظروف آرایشی مورد استفاده قرار میگیرد می بایست سلامتی انسان را به خطر نیندازد و از حیث اهمیت جایگاه آن برای سلامتی انسان مفید باشد .
مواد استفاده شده در تولید ظروف همچنین می بایست با محیط زیست سازگار باشد و به علت تماس مستقیم آن با پوست بدن مشکلی را برای انسان به وجود نیاورد .
به صورت کلی از موادی مانند پلاستیکی، فلزی، آلومینیومی،شیشه و چوب در ساخت ظروف استفاده می شود .

همانطور که پیش از این در مورد ظروف آرایشی صحبت شده ، ظروف آرایشی به ظروفی از جمله انواع قوطی کرم،انواع پمپ های اسپری که می تواند به صورت رقیق پاش و یا غلیظ پاش باشند ،انواع بطری هایی که از جنس پلی اتیلن هستند و ظروف آرایشی و بهداشتی که از جنس جار می باشند گفته می شود .
اروند پلاست با دارا بودن چندین سال سابقه در زمینه تولید ظروف آرایشی مفتخر به کسب بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان می باشد ، تمام مشتریان محترم می توانند با در نظر گرفتن انواع ظروف نسبت به ثبت سفارش محصول مورد نظر خود اقدام نمایند و پیش از آن اروند پلاست برای تمام مشتریان خود که ثبت سفارش خود را انجام داده اند یک نمونه از محصول خود را جهت انجام آزمایشات مربوطه ارسال می نمایند تا با در نظر گرفتن مرغوب ترین مواد اولیه بتوانند محصولات خود را با آرامش و اطمینان خاطر در ظروف آرایشی مورد سفارش خود قرار دهند .
لوازم آرایشی از جمله محصولات پر مصرف و پر فروشی محسوب می گردد بنابراین دارا بودن ظروف با کیفیت و جذاب در فروش لوازم آرایشی بسیار تاثیر گذار میباشد کیفیت ظروف آرایشی می بایست به گونه ای باشد که تمام استانداردهای جهانی را داشته باشد ، انواع ظروف آرایشی و بهداشتی از قبیل پوکه های رژ لب ، پوکه سایه،پوکه ریمل،پوکه فاندیشن که همان کرم پودر و به صورت کلی ظروف و بطری های آرایشی و بهداشتی که می تواند از ۶۰ میلی لیتر تا ۱ لیتر باشد .
می توان بدین صورت بیان نمود که یکی از مصارفی که برای بطری های پت می توان در نظر گرفت ظروف می باشد که ساخت این ظروف با جنسی همانند پت می تواند استحکام و دوام و ماندگاری بسیار مطلوبی را برای این ظروف همراه داشته باشد و از جمله ویژگی های دیگری که بطری های پت همراه دارد اینکه این بطری های پت بسیار دوستدار محیط زیست بوده و برای سلامت انسان هیچ گونه خطری را به همراه ندارد به همین جهت استفاده از آنها به عنوان مواد با کیفیت و مرغوب برای ظروف محسوب می گردد ، بطری ها و ظروف می بایست از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار باشند به همین جهت در تهیه ظروف آنها از مواد مرغوب پت استفاده می گردد که علاوه بر حفظ کیفیت از لحاظ جذابیت و ظاهری زیبا نیز برخوردار هستند ، در نظر گرفتن جنس پت برای ظروف سبب می گردد تا مرغوب ترین محصولات را برای ظروف آرایشی در نظر بگیریم .
از جمله نکات مهم در استفاده از پت در ظروف حفظ کیفیت محصولات درون آنها می باشد که سبب می گردد خطری را برای استفاده کننده ان همراه نداشته باشد .
جهت هرگونه مشاوره در زمینه ظروف می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

فروش پلی اتیلن، فروش درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *