پلی اتیلن

ظروف صنعتی

ظروف صنعتی | اروند پلاست

ظروف صنعتی : در اینجا به بررسی کامل و جامع ظروف صنعتی پرداخته می شود ظروفی که همانطور از نام آنها پیداست این ظروف کاربرد بیشتری در صنعت دارد یکی از کاربردهایی که در مورد این ظروف می توان بدان اشاره نمود صنعت اشپزی و اشپزخانه های صنعتی می باشد ، در ادامه به بررسی ظروفی که در آشپزخانه های صنعتی به کار برده می شود پرداخته می شود .

ظروف صنعتی

از جمله بهترین و مناسب ترین و مقاوم ترین ظروفی که در آشپزخانه های صنعتی در رستوران ها به کار برده می شود ظروف پیرکس ، استیل و یا شیشه ای می باشد در واقع این ظروف دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارند این ظروف دارای ویژگی های بسیاری از جمله جلوگیری از ورود مواد سمی به داخل غذا می باشد به گونه ای که در صورتیکه که آشپز از اینها جهت پخت غذا استفاده نماید مواد سمی به داخل غذا وارد نمی شود .
از جمله معایب ظروف استیل نامرغوب اینکه در صورتی که ظروف استیل از مواد نامرغوبی تولید شده باشد به علت نارسانا بودن ابن ظروف تنها قسمتی از ظرف که بر روی شعله قرار دارد گرم می شود و مابقی قسمت ها سرد می باشند بنابراین این ظروف به هیچ وجه دارای مرغوبیت ظروف در اماکن بزرگ نمی باشند .
در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های یکی از ظروف از جمله ظروف استیل پرداخته می شود .

مزایای ظروف استیل عبارتند از :
۱) ظروف استیل به علت دارا بودن نیکل و مولیبدنیوم و کرومیوم ضد زنگ بوده که از جمله ویژگی مطلوبی برای این ظروف صنعتی محسوب می گردد .
۲) این ظروف به هیچ وجه فرسوده نشده و فلزات موجود در ظرف در زمان پخت غذا وارد غذا نمی شود .
۳) این ظروف دارای عمر بالایی می باشند و از جمله ویژگی های مطلوب آن ضد خط و خش بودن آن می باشد .
۴) در صورت استفاده از مواد اسیدی و قلیایی در این ظروف به هیچ وجه این ظروف با این مواد واکنش نشان نمی دهد و مقاومت بسیار بالایی در برابر واکنش ها دارد .
۵) نظافت و شستشو در این ظروف بسیار سریع و آسان می باشد.
۶) استفاده از این ظروف سبب کاهش مصرف انرژی می شود .
۷) در زمان سرخ کردن و پخت غذا کمترین میزان روغن مورد نیاز است .
۸) این ظروف نسبت به ظروف تفلون از ویژگی نچسب بودن بیشتر شامل می شود .
مشخصات فنی که برای این ظروف می توان نام برد عبارتند از :
در این ظروف از هسته حرارت مرکزی جهت تولید آن استفاده می شود،این ظروف با اجاق های القایی سازگاری بیشتری دارد ، ورق استیل که در ساخت این ظروف استفاده می شود ۳۰۴ می باشد .
جهت مشاوره در مورد ظروف می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

خرید پلی اتیلن، خرید درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *