بطری پت

فروش بطری دارویی

ظروف دارویی | اروند پلاست

فروش بطری دارویی : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد فروش بطری دارویی پرداخته می شود و اینکه بطری دارویی از چه جنسی می باشد ؟
بطری دارویی از جنس پت می باشد و طرح و رنگ های متنوع و بیشماری توسط اروند پلاست تولید میگردد و تمام مشتریان محترم می توانند بسته به سلیقه و کاربرد محصول مورد نظر خود از یک مدل و رنگ خاص مد نظرشان استفاده نمایند ، تفاوت بسیاری در دهانه ، نوع کپ ، شکل ظاهری و رنگ های آنها وجود دارد .

فروش بطری دارویی

 

حجم بطری دارویی می تواند از ۳۰ تا ۳۵۰ سی سی متفاوت باشد و بسته به کاربرد می توان یک نوع ان را انتخاب کرد ، بطری های پت که برای بطری دارویی به کار برده می شود با نام های دیگری از جمله جار پت، بطری پت، پت شربتی شناخته می شود که این بطری ها به صورت تک مرحله ای و یا دو مرحله ای ساخته می شود .
تمام تولید کنندگان بطری های دارویی نیاز مبرم و مهمی به بطری های دارویی دارند ، دارو ها نیز به علت ملزم بودن به داشتن جایگاهی بهداشتی و ایمن می بایست بطری های با کیفیت و مطلوبی جهت نگهداری داروها مورد استفاده قرار گیرد ، لازم به ذکر است که محل های نگهداری از داروها به لحاظ اهمیت دارو ها می بایست دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد که سلامت نگهداری از دارو ها را تضمین نماید که کیفیت دارو به نحو مطلوبی حفظ گردد .

شما مشتریان محترم می توانید پیش از اقدام به ثبت سفارش نهایی از تهیه یک نمونه جهت تست بطری پیش از فروش بطری دارویی اقدام نمایید .
بطری دارویی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر عدم واکنش پذیری با مواد شیمیایی موجود در آن و همچنین در برابر استفاده مکرر توسط مصرف کننده و نیز دارا بودن ظاهر زیبا و جذاب توجه تولید کنندگان محصولات دارویی را به خود جلب نموده است .

جنس درب بطری دارویی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد به گونه ای که کمترین نشتی و هدر رفتی از محلول موجود در آن وجود نداشته باشد ، بنابراین در نظر گرفتن میزان استحکام درب بطری و نیز جنس بدنه بطری بسیار مهم می باشد .
امکان درج لیبل بر روی بطری به راحتی وجود دارد و هر گونه لیبلی که مد نظر مشتری محترم باشد می تواند به راحتی بر روی آن نصب شود .
در صورت هرگونه مشاوره در مورد فروش بطری دارویی می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

خرید پلی اتیلن، خرید درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *