پلی اتیلن

فروش بطری ضدعفونی کننده

فروش بطری ضدعفونی کننده ارئندپلاست

 

فروش بطری ضدعفونی کننده : ضد عفونی کننده توسط دستگاه های نیمه اتوماتیک اتوماتیک طراحی و تولید می گردد و در صنایع مختلفی همچون صنایع لبنی آرایشی و بهداشتی صنایع دارویی مصارف خانگی استفاده می گردند.
بطری ها با روش پریفرم توسط مواد پلی اتیلن تولید می گردند، دستگاه هایی که توسط آنها بطری ها تولید می گردند دستگاه‌های تزریق پلاستیک می باشد بگونه‌ای که ابتدا مواد اولیه به صورت دانه هایی که ریز هستند که نام آنها گرانول می باشد دستگاه ریخته می شود سپس به کمک قسمت های مختلف دستگاه این مواد به سمت دستگاه تزریق هدایت داده می شود و پس از آن ذوب می گردند و در صورتی که دمای دستگاه بیش از حد داغ باشد گرانول ها سوخته و دیگر کاربردی ندارد، این استفاده از کارشناسان خبره در تولید بطری ها نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید.

فروش بطری ضدعفونی کننده

پس از آن گرانول ها داخل قالب ریخته میشود و گرانول ها به علت خنک بودن قالب ها به سرعت خنک می شود ، نکته حائز اهمیت در این قسمت سرعت و دقت بالای کار می باشد که توسط دستگاه های اتوماتیک اروند پلاست و به نحو احسن انجام می گردد .
مواد شیمیایی درون بطری های ضدعفونی کننده تولید شده به هیچ وجه تغییری در رنگ و یا ساختار خود ندارند و از جمله علت های اصلی آن بودن بطری هایی با کیفیت بسیار بالا می باشد.

بطری های عفونی کننده دارای دهانه ۲۸ می باشد که توسط اروند پلاست تولید می‌گردد بنابراین مشتریان محترم نیازی به تهیه آنها در مکان های دیگری ندارند .
حجم های متفاوتی در بطری های ضدعفونی کننده وجود دارد از جمله حجم های نیم لیتری و یک لیتری است چه جهت استفاده آسان تر از لوله بلند نیز استفاده می گردد، از جمله پمپ هایی که در بطری های استفاده می گردد پمپ های غلیظ پاش می باشد بگونه‌ای که دارای دیسپنسر بیمارستانی نیز می باشد ، مواد تشکیل دهنده در بطری ها صد در صد بهداشتی می باشد .
پمپ هایی که در بطری های ضدعفونی وجود دارد به دو صورت می باشد ، پمپ دوشی که برای محلول های ضدعفونی کننده دست وجود دارد و پمپ معمولی که برای ژل ضدعفونی کننده دست وجود دارد .
مشتریان محترم می‌توانند بالا ترین تیراژ را در زمینه بطری های ضد عفونی کننده از اروندپلاست درخواست نمایند به گونه‌ای که علاوه بر حفظ کیفیت در سریع ترین زمان ممکن محصول را دریافت نمایند.

خرید پلی اتیلن، خرید درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *