پلی اتیلن

فروش بطری ۱ لیتری

فروش بطری ۱ لیتری | اروندپلاست

 

فروش بطری ۱ لیتری : در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد فروش بطری ۱ لیتری پرداخته می شود و اینکه چند مدل در بطری ۱ لیتری وجود دارد .
همانطور که از نام این بطری ها پیداست انها همگی دارای حجم ۱ لیتری می باشند که جهت نگهداری انواع مایعات و نوشیدنی ها ، انواع ابمیوه، انواع ابلیمو و ابغوره و … می توان از ان استفاده نمود که این مدل از بطری ها شفاف بوده و به راحتی مایع درون آن نمایان است که می توان بدین گونه بیان نمود که این محصول از جمله پر فروش ترین محصولات در میان بطری ها قرار دارد ، این بطری ها کاملا بی رنگ هستند به گونه ای که پس از قرار گیری مایعات درون آن به هیچ وجه هیچ گونه واکنش شیمیایی با مواد درون آن به وقوع نمی پیوندد در این حالت با اطمینان خاطر می توان مواد درون آن را میل نمود .

فروش بطری ۱ لیتری

قطر دهانه در بطری ۱ لیتری ۲۸ میلی متر است و ارتفاع کالا ۲۴۰ میلیمتر می باشد ، بر روی بطری ۱ لیتری نیز می توان لیبل جهت مشخص نمودن عنوان محصول به همراه مشخصات تولید کننده کالا قرار میگیرد که ارتفاع آن می تواند ۶۰ میلی متر باشد حجم مایعی که درون آن قرار میگیرد ۱۰۰۰ سی سی می باشد و وزن تقریبی که برای این محصول در نظر گرفته می شود ۲۲ ۲۴ و ۲۶ گرم است ، جنس بطری ۱ لیتری از نوع پلی اتیلن ترفتالات و یا همان پت می باشد ، بطری ها نیز توسط نایلون در کنار یکدیگر بسته بندی می شوند .
مزایایی که در فروش بطری ۱ لیتری اروند پلاست وجود دارد عبارتند از :
۱) بطری ۱ لیتری تولید شده توسط اروند پلاست دارای کد بهداشتی معتبر می باشد .
۲) این بطری ها همگی برای سلامتی بدن هیچ گونه تهدیدی محسوب نمی شود و همگی دارای ویژگی های خاص برای سلامتی انسان می باشند .
۳) در برابر تمام مایعاتی که درون بطری ۱ لیتری وجود دارد حلال نمی باشد در واقع مایعات درون آن با مواد تشکیل دهنده درون بطری حل نمی شود .
۴) کیفیت در این بطری ها بسیار بالا و مطلوب می باشد و مشتریان محترم از کیفیت بطری ها رضایت فوق العاده ای دارند .
تمامی مشتریان محترم می توانند با آرامش خاطر نسبت به انتخاب بطری مورد نظر خود اقدام نمایند و پس از ارائه سفارشات خود می توانند نسبت به دریافت یک نمونه محصول جهت انجام آزمایشات لازم اقدام نمایند .

همانطور که پیش از این در مورد فروش بطری ۱ لیتری پرداخته شد در این قسمت به بررسی کامل انواع طرح های بطری ۱ لیتری پرداخته می شود:
۱) فراز :
یکی از انواع طرح های موجود در زمینه بطری ۱ لیتری فراز می باشد که این بطری کاملا شفاف و بیرنگ می باشد و قطر دهانه در آن ۲۸ میلی متر است و ارتفاع این کالا ۲۴۰ میلی متر می باشد و ارتفاع لیبل آن نیز ۶۰ میلی متر است و حجمی که در آن می تواند آبگیری وجود داشته باشد ۱۰۰۰ سی سی است و وزنی که برای آن می توان در نظر گرفت ۲۲ یا ۲۴ یا ۲۶ گرم می باشد و جنس این بطری ها پلی اتیلن ترفتالات است و جنسی که با ان بطری ها را بسته بندی می نماییم نایلون است و تعدادی که در هر بسته قرار میگیرد ۱۱۰ تا می باشد .
تمام تولیدات انجام شده توسط اروند پلاست همگی دارای کد بهداشتی می باشد به معنی اینکه در صورتیکه در بطری ۱ لیتری مواد خوراکی قرار گیرد بدون اینکه هیچ گونه مشکلی در مواد موجود در آن به وجود بیاید می توان از این بطری ها جهت انواع نوشیدنی های مختلف استفاده نمود .
از جمله مواردی که می توان از بطری ۱ لیتری استفاده نمود مواد آشامیدنی همچون آب معدنی، دوغ، نوشابه،آبمیوه های گازدار، دلسترها،ماالشعیر، ابغوره،ابلیمو،اب البالو، اب زرشک،آب هویج و … استفاده نمود .
لازم به ذکر است که بطری های تولید شده توسط اروند پلاست همگی بسیار مقاوم در برابر حلال ها می باشند به گونه ای که اینگونه بطری ها مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد درون ان دارند و به هیچ وجه هیچ گونه واکنش شیمیایی میان بطری و مواد درون آن وجود نخواهد داشت ، درب بطری ها نیز کاملا شفاف بوده و همگی دارای آب بندی بسیار قوی می باشد به گونه ای که در زمان استفاده و جابجایی به هیچ وجه هیچ گونه هدر رفتی در مواد موجود در آن وجود نخواهد داشت ، این بطری ها جز بطری های سبک محسوب می شود که با وجود قرار گیری مایعات درون آن وزنی که برای آن می توان متصور شد تنها وزن محصول موجود در آن می باشد .
۲) بطری ۱ لیتری جوس
۳) بطری ۱ لیتری مواد شوینده
۴) بطری ۱ لیتری شش گوش
۵) بطری ۱ لیتری دسته دار
بطری های ۱ لیتری که مطرح گردیدند همگی دارای حجم ۱ لیتری یا همان ۱۰۰۰ سی سی می باشد .
قیمت بطری ۱ لیتری نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته میشود:
۱) قیمت مواد اولیه پلی اتیلن ترفتالات :
از جمله بزرگترین عوامل در تعیین قیمت بطری یک لیتری قیمت تمام شده مواد اولیه می باشد که هزینه آن می تواند در زمان های کوتاه تغییر نماید .
۲) هزینه های جانبی که در کارخانه وجود دارد
۳) هزینه قالب و نصب
جهت اگاهی از فروش بطری ۱ لیتری و قیمت بطری ۱ لیتری می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

خرید پلی اتیلن، خرید درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *