بطری پت

فروش بطری ۶۰ سی سی

فروش بطری ۶۰ سی سی : در این قسمت به بررسی کامل و جامع در مورد فروش بطری ۶۰ سی سی پرداخته می شود و اینکه بطری ۶۰ سی سی می بایست چه ویژگی هایی داشته باشد ؟
بطری ۶۰ سی سی همانطور که از نام آن پیداست دارای حجم ۶۰ سی سی می باشد و طرح های متنوعی در این نوع بطری ها وجود دارد به گونه ای که طول دهانه در این نوع بطری ها می تواند ۱۸ ۲۰ و ۲۴ باشد و وزن های آن نیز می تواند متفاوت باشد و می تواند ۷ ،۹ و ۱۱ گرم باشد جنس بطری ۶۰ سی سی از نوع پلی اتیلن است که این جنس در نوع خود بی نظیر می باشد و ارتفاع در یک نمونه آن می تواند ۹۳ و قطر آن ۳۶ باشد .
بطری های ۶۰ سی سی می تواند کاربردهای بسیاری داشته باشد که از جمله آنها می توان به کاربرد آنها در مواد غذایی،مواد شیمیایی،مواد بهداشتی، مواد دارویی و یا حتی شوینده باشد .

فروش بطری ۶۰ سی سی

قیمت در فروش بطری ۶۰ سی سی متفاوت و بسته و طرح و مدلی که انتخاب می شود می تواند متفاوت باشد .
بطری ۶۰ سی سی از جمله بطری های شفاف می باشد و مشتری بسته به کاربرد و سلیقه شخصی خود می تواند از میان چندین رنگ متنوع موجود یک رنگ را انتخاب نماید ، قابلیت چاپ بر روی این بطری ها وجود دارد و بطری ۶۰ سی سی دارای مقاومت بسیار بالایی در زمان جا به جایی و استفاده می باشد .

تمام بطری ۶۰ سی سی دارای درب آب بندی شده می باشد که کمترین هدر رفتی در این نوع بطری ها وجود ندارد و نیز درب بطری ها توسط اروند پلاست تولید می گردد و این آرامش خاطر برای مشتری محترم فراهم می گردد جهت تهیه درب بطری ۶۰ سی سی نیازی به مراجعه به مکان دیگری ندارد و تمام محصول به صورت کامل توسط اروند پلاست تولید می گردد .

لازم به ذکر است که این بطری ها دارای وزن اندک و جز بطری های بسیار سبک محسوب می گردند .
یکی از طرح های بسیار جذابی که در فروش بطری ۶۰ سی سی وجود دارد چهارگوش می باشد که از میان طرح های متنوع و جذاب مشتری می تواند این طرح را نیز انتخاب نماید .
در صورت هرگونه مشاوره در مورد فروش بطری ۶۰ سی سی می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید.

خرید پلی اتیلن، خرید درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *