بطری پت

فروش ظرف الکل

فروش ظرف الکل اروندپلاست

 

فروش ظرف الکل :ظرف الکل نیز می بایست دارای ویژگی هایی باشد که به هیچ وجه الکل درون آن تغییری در ساختار،رنگ و رایحه ی آن حاصل نگردد در این صورت یک ظرف الکل مطلوب محسوب می گردد زیرا در صورت تغییر در رنگ الکل خواص ضد عفونی کننده ی آن کمتر میشود و در این صورت کارایی خود را از دست می دهد بنابراین ترکیب نشدن محلول الکل با ظرف ان می تواند بسیار مهم تلقی گردد.
ظرف الکل از جنس پت می باشد که در سایز ها و مدل های مختلف وجود دارد و شما مشتری محترم می توانید با توجه به سلیقه شخصی و نیز با توجه به کاربرد می توانید نسبت به فروش ظرف الکل خود اقدام نمایید.
قیمت در فروش ظرف الکل نیز متناسب با مدل و نیز اندازه ی ظرف الکل انتخاب شده می تواند متفاوت باشد .

فروش ظرف الکل

 

درب های ظرف الکل نیز توسط اروند پلاست تولید می گردد و این آرامش خاطر برای مشتری وجود دارد که جهت خریداری نمودن درب ها به مکان دیگری مراجعه نکنند. دهانه ی ظرف الکل ها ۲۸ و ۲۴ می باشد و اندازه ظرف الکل ها می تواند ۱۰۰سی سی ،۲۰۰ سی سی، ۳۰۰ سی سی ،۴۰۰ سی سی، ۵۰۰ سی سی باشد .
از ظرف الکل ها همانطور که از نام آن هم پیداست در مصارفی همچون محصولات ضد عفونی کننده مثل الکل ، مصارف پزشکی و … استفاده نمود .
ظرف های الکل هم می توانند همانند بطری استفاده گردد و هم از ظروف آب پاش می توان در نگهداری از این محلول ضدعفونی کننده استفاده نمود که بسته به کاربرد و نوع فروش محصول می توانید نوع آب پاش و یا بطری ان را انتخاب نمایید .

اشکالی که در فروش ظرف الکل می توانید انتخاب نمایید ظروف مکعبی، استوانه و کتابی می باشد.
ظروف الکل می تواند در مصارفی همچون غذایی ، بهداشتی ،آرایشی و دارویی از این نوع ظروف استفاده نمود.
ویژگی های اینگونه بطری ها می تواند شفاف و یا رنگی باشد قابلیت چاپ بر روی تمام بطری ها وجود دارد و وزن همگی آنها بسیار سبک می باشد و نیز مقاومت بسیار بالایی در برابر حمل و نقل و استفاده دارد به گونه ای که مصرف کننده می تواند تا مدت ها از این محصول استفاده نماید بدون اینکه درب آنها نشتی داشته باشد و یا در برابر جابه جایی و نیز موارد دیگر به هیچ وجه اسیبی به ظروف وارد نمیشود و بیشترین مقاومت را دارا می باشد .
جهت مشاوره در مورد فروش ظرف الکل می توانید با کارشناسان اروند پلاست تماس حاصل نمایید و با بهره مندی اطلاعات جامع در زمینه ظروف پت محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید پلی اتیلن، خرید درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *