پلی اتیلن

فروش گالن ضد عفونی کننده

فروش گالن ضد عفونی کننده اروندپلاست

فروش گالن ضد عفونی کننده : اروند پلاست با توجه به شرایط جدید ایجاد شده در زمینه محصولات ضد عفونی کننده بر ان شد تا هر چه سریعتر و بهتر در زمینه فروش گالن ضد عفونی کننده اقدام نماید تا با برطرف سازی این نیاز مهم قدم مهمی در زمینه ی تولید داخلی این محصول ارزشمند برداشته شود.

فروش گالن ضد عفونی کننده

گالن های ضد عفونی کننده که در واحد صنعتی اروند پلاست تولید می گردد کاربردهای بسیاری در مصارفی همچون منازل ، مصارف صنعتی ،بیمارستان ها و … دارد که با استفاده در این مکان ها نیاز بسیار زیادی بر طرف میگردد.
گالن های تولید شده می بایست دارای درب بسیار محکم و قابل اطمینانی باشد تا علاوه بر حمل و نقل و جا به جایی در زمان فروش و یا استفاده آنها توسط مصرف کننده کمترین نشتی و یا هدر رفتی از محصول شیمیایی موجود در ان وجود نداشته باشد .
گالن ضدعفونی شده تولید شده توسط اروند پلاست به گونه ای از مواد مرغوب و با کیفیتی تشکیل شده که کوچکترین تغییری در رنگ، رایحه مواد شیمیایی موجود در گالن به وجود نخواهد آمد.
قیمت فروش گالن ضد عفونی کننده بسته به سایز ان و مدل انتخاب شده می تواند متفاوت باشد و مشتری با توجه به سلیقه ی خود و نیز با توجه به مواد شیمیایی و کاربرد آن محصول می تواند یک مدل از گالن ضد عفونی کننده را انتخاب نماید، گالن ضد عفونی کننده می تواند دارای سایزهای متفاوتی از جمله ۴ لیتری،۱۰ لیتری،۱۵ لیتری،۲۰ لیتری باشد .
مواد شیمیایی که درون گالن ضد عفونی می تواند وجود داشته باشد عبارتند از :
الکل،جرمگیر،وایتکس،ژل های ضد عفونی کننده و … .
گالن ها هر کدام دارای یک متریال خاص و مشخصی می باشد که در قیمت آنها تاثیر گذار می باشد، علاوه بر مصارف ذکر شده از گالن ها می توان در مصارفی همچون شیمیایی ، مصارف پزشکی و دارویی، مصارف کشاورزی، محصولات شیمیایی چون سموم مختلف و … می توان استفاده نمود.

گالن های تولید شده علاوه بر استحکام بسیار انها می بایست کمترین فضای مورد نظر را اشغال نماید به گونه ای که در صورت امکان گالن ها روی یکدیگر به صورت کاملا منظم چیده شوند که در این صورت علاوه بر اینکه طراحی آنها می بایست به گونه ای باشد که روی یکدیگر قرار گیرند می بایست دارای استحکام بسیار زیادی جهت قرار گیری بر روی یکدیگر باشند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش گالن ضد عفونی کننده می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و با در نظر داشتن سلیقه ی شخصی خود و نیز نوع کاربرد محصول خود بهترین و با کیفیت ترین گالن را انتخاب نمایید.

خرید پلی اتیلن، خرید درب بطری، خرید پریفرم، خرید بطری پت و طراحی قالب بطری همگی در فروشگاه اروند پلاست تولید کننده انواع بطری فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *